Likimai

Baltoji Avytė truputį kosmonautė

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 2 mėnesiai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Baltoji Avytė gyvena savo baltame pasaulyje. Ji staksi, žaidžia, šėlioja, pavargsta – akimirksniu užmiega. Avytė kurčia. Ji negirdi žingsnių, balsų, jokių garsų. Ji gyvena savo pasaulėlyje, su savo mintimis, žaidimais ir svajonėmis.
Avytės koordinacija truputį sutrikusi, todėl mažylė keistai kraipo galvytę kai nori susivokti erdvėje. Va tokia ta Baltoji Avytė. Ji truputį kitokia. Ne tokia kaip visi. Truputį iš kosmoso. Iš kur atsirado ši keista Avytė? Kodėl ji kitokia?
Kaip įprastai vieną dieną paskambino iš Vilniaus miesto beglobių gyvūnų sanitarinės tarnybos ir pranešė, kad kažkas atnešė tris kačiukus – du rainus berniukus ir vieną baltą mergytę. Kai nuvykome pasiimti kačiukų, iš karto pastebėjome, kad baltoji Avytė kitokia – keistai kraipo galvytę ir nereguoja į triukšmą. Nuvežėme Avytę į veterinarijos kliniką, kur mums pasakė, kad tai greičiausiai persirgtos ligos pasekmė, ir Avytė visada bus tokia. Tačiau tai jai netrukdys, ji gyvens normalų pilnavertį katinišką gyvenimą. Tik...bus truputį kitokia.
Taigi, Avytės gyvenimo istorija įprasta ir kasdieniška: kažkas nesterilizavo savo katės, priveisė mažylių, tada juos tiesiog išmetė soduose. Klykiančius iš alkio, juos surinko viena moteris ir tiesiog nuvežė į sanitarinę tarnybą, kur jos manymu, jais turėjo “pasirūpinti”. Tokiais atvejais sanitarinės tarnybos darbuotojai visada praneša gyvūnų globėjams. Kiek galime, tiek stengiamės padėti.
Avytė šiuo metu laikinoje globoje. Mažylė ieško mylinčių žmonių, kurie augintų šią kosmonautę kaip tikrą savo šeimos narį – atsakingai ir rūpestingai, niekada jos nepaliktų ir neišduotų, nes negirdinti katytė atsidūrusi gatvėje labai greitai pražūtų.
Jei jūsų širdį palietė ši žavi, kitokia ir savita Baltoji Avytė ir esate pasiryžę priglausti ją savo namuose, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.