“Beglobio” naujienos

2014-07-22

Iš duobės ištraukta mažylė maldauja laikinos globos (Rado namus)

Šią mažylę klykiančią Vilniuje senamiestyje betonuotoje duobėje aptiko lenkai turistai. Mažė klykė nesavu balsiuku. išlipti - jokių šansų.

 

Ant duobės dar buvo prisuktas šarvuotas stikla...s. Duobę buvo apstoję žmonės, tačiau niekas nesugebėjo mažylei padėti. Nors jau buvo vėlu ir buvome "nusikalę" tikrąja prasme, supratome, kad jei nenuvažiuosime mažylė žus. Nuvažiavome, įvertinome, vėl į prieglaudą - pasiimti atsuktuvų.
Ir štai mažė jau rankose. Fainuolė nereali. Tačiau....Dar prieš vaduojant mažylę iš duobės klausėme ar kas nors paiims šią katytę laikinai globai. Prižadėjo, kad paims. Kai pamatėme kas paims, supratome, kad negerai. visai negerai. Prižadėjo bobulė, kuri jau metuose ir ne pas save paimti, o savo brolienei, kuri visiškai neapsidžiaugė mažyle. Žodžiu, mažutei panteriukei ten ne tik kad negerai, bet ir labai nesaugu. Moteris, kuri ją laikinai nuo vakar vėlyvo vakaro laiko, įmetė mažę į kambarį vos ne su keiksmais.

 

Nesaugu mažąjai ten, kur jos nekenčia. Moteris tikrai labai grubi, pikta, gali net sužeisti mažylę.
Todėl labai prašome - paglobokite panteriukę. Mažylė naminukė, labai smalsi, linksma, žaisminga. Visiškas vaikiukas, kuris nesupranta kas yra žmogaus nemeilė ir pavojai.

 

Jei galite padėti šiai mažylei ir laikinai priglausti, labai prašome skambinkite 865354521, 865244093.

 

MALDAUJAME LAIKINOS AR NUOLATINĖS GLOBOS

 

« Atgal