“Beglobio” naujienos

2014-07-24

Juoda kruopytė – miško Fėja

Ši juoda angliukė buvo rasta miške. Paskambino kažkokia moteris ir pasakė, kad miške rado mažą katytę. Kadangi prieglauda perpildyta, o ant lubų gyvūnų dar nekabiname, paprašėme tos moters mažytę kruopą priglausti namuose ir atsiųsti mums nuotarukas, kad bendromis pastangomis galėtumėme jai surasti namus. Moteris sutiko, atrodo suprato, kad mažajai kruopai prieglaudoje nesaugu, telefonu prižadėjo atsiųsti nuotraukas, tačiau.......jau po valandos gavome skambutį iš sanitarinės tarnybos - "atvežė mažą juodą katytę, sakė rado miške..." Supratome, kad eilinį kartą susidūrėme su abejingumu, kai sprendimas priimamas toks "akys nemato, širdis neskauda", o tai, kad sanitarinėje tarnyboje tokiai kruopai jokių šansų išgyventi, taip mąstančių žmonių nejaudina. Svarbiausiai nusikratė "naštos". Juk pasirūpinti tokia kruopa daugumai mūsų tautiečių "misija neįmanoma", nesvarbu kad turi erdvius namus, mažai kruopai vietos neatranda.

Mažylę, kuri neaišku kaip atsirado miške, bet tikrai nenukrito iš dangaus, pavadinome Fėja.  Kažkoks beširdis ne tik žiauriausiu būdu atsikratė mažylės, bet kažkas jai dar spyrė, nes iš pradžių Fėja daugiau gulėjo nei judėjo, jos užpakalinės kojytės griūdavo ant šoniuko.

Šiuo metu laikoma ir prižiūrima veterinarijos gydykloje Fėja atsigauna, labai nenori būti uždaryta ankštame boksiuke, labai nori bendrauti su žmonėmis.
Kadangi mažutės laikymas ir gydymas kainuoja, labai prašome padėti šiai vargšiukei, su kuria kažkas taip žiauriai pasielgė ir paremti jos gydymą nors ir nedidele suma  paskirtyje nurodydami: "Fėjos gydymui".

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Jau dabar  Fėjai labai reikalinga naminė globa. Kačiukė be galo meili, sociali murkaliukė. Jei norite priglausti miško Fėją savo namuose visam laikui ar bent suteikti jai laikiną globą skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

« Atgal