“Beglobio” naujienos

2014-07-24

Kipras iš Kryžiokų sodų

Yra Vilniuje tokie sodai – Kryžiokai. Mums gyvūnų globėjams tie sodai tikri kryžiaus keliai. Kiekvienais metais iš ten į sanitarinę tarnybą patenka po keletą suvargusių, sergančių, baisiai atrodančių katinėlių. Niekam tie katinėliai nerūpi, niekas ten neužsima jų priežiūra ar sterilizacija. Veisiasi jie ten, gyvena, serga, miršta. Pernai iš Kryžiokų sodų buvo atvežti net 11 katinėlių, kurių sveikatos būklė buvo tragiška. Vieną katytę tuomet net pavadinome Skeletuku. Tačiau visus išgydėme, Skeletukei, kuri pas mus pavirto į Storuliukę suradome namus.

 

Taigi, kai paskambino iš Kryžiokų sodų, kad yra sergantis katinėlis nėkiek nenustebome.

 

Paskambinusi moteris reikalavo kuo skubiau atvažiuot, nes po sodus vaikšto sergantis katinas. Jie tą katiną pagavo ir uždengė dėže, nes bijo, kad “užkrės”. Iš patirties žinome, kad dažniausiai to “užkrėtimo” baimė yra perdėta ir išpūsta. Žmonės pamatę suvargusį gyvūną net nemąsto, kad didžiausias pavojus yra pačiam suvargusiam gyvūnui, o ne aplinkiniams. Taip buvo ir šį kartą. Atvežtas katinėlis nebuvo niekam pavojingas, tiesiog iš jo burnytės bėgo pūlingos seilės, nes burnytėje yra stiprus dantenų uždegimas, išgedę dantukai. Katinukas labai išsekęs, nes su tokiais dantukais nežinia kiek laiko negalėjo nieko valgyti. Galime tik įsivaizduoti koks skausmas jį turėjo kankinti visą šį laiką. Katinėlį pavadinome Kipru.
Šiuo metu Kipras veterinarijos klinikoje. Jam paskirti antibiotikai, vitaminai. Kai sustiprės, bus sutvarkyti dantukai.

 

Taip, šiuo metu Kipras atrodo labai suvargęs, tačiau iš patirties žinome, kad sutvarkius kamuojančias sveikatos problemas ir duodant kokybišką maistą, gyvūnas atsistato tiesiog akyse ir iš suvargusio pavirsta į neatpažįstamą gražuolį.
Kaip jau ir minėjome tokie vargšai niekam nereikalingi ir niekas jais nesirūpina, todėl kreipiamės pagalbos į neabejingus žmones, kurie nuolat mums padeda tokius vargšiukus išgydyti ir vėl leisti jiems džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Be jūsų pagalbos negalėtumėme padėti šimtams gyvūnų, jų gydyti, jais rūpintis.

 

Paremti Kipro gydymą, galite aukodami nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant: “Kipro dantukams”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
 LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Jei norite daugiau informacijos apie katinėlį Kiprą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

« Atgal