“Beglobio” naujienos

2014-07-30

Rytų veislės katė: sužeista ir nusilpusi. Skubiai reikia pagalbos (Pagalba rasta)

Vakar Araks restorane pamačiau keistą vaizdą. Juoda daili katė, panašį į sfinksą tupėjo viena ant pievutės, kol aplinkiniai žmonės vakarieniavo. Pamaniau, kad katė labai gerai dresiruota ir nebega, kol ji neatsistojo. Tiksliau, kol nepabandė atsistoti. Tada pastebėjau, kad tai matyt ne šiaip liesųjų kačių giminei priklausanti katė, o tokia priverstinai tapusi. Negana to, viena galinė koja tiesiog tabalavo ore, o dešinė akis įdubusi, aptraukta ir galbūt jau nebefunkcionuojanti.

Nuskubėjau pas restorano darbuojus ir užklausiau,ar pievoje besikankinanti katė yra kienonors. Moteriškės nepasimetė ir pabijojusios(kaip jos matyt susidarė įspūdį) nepatenkintos klientės greitakalbė išdėstė, jog katinas tuojau pat bus išvarytas! Patikslinusi savo ketinimus, gavau rankšluostį ir mėsos gabalą ir ėjau jaukintis nabago. Nieko jaukinti nereikėjo, nes katė buvo visiškai absoliučiai kaip tik įmanoma katinui išsekusi. Man net baisu buvo ją paimti. Judesiai lėti ir tai tik tuo metu, kai pajudinu sužeistą koją.

Reziume: katę parsitempiau namo. Abejoju ar mato viena akimi(dėjau kompresus, valiau ramunėlių kompresais pūlius...gal vilties dar kiek ir yra...), galinė koja nelabai juda(įtariu, kad uždegimas). Paguldžiau virtuvėje į vaisių dėžę. Auginu nepiktybišką, bet hiperaktyvų šunį, kuris tikrai šiuo metu nėra tinkama draugija išsekusiam katinui. Plius, neturiu namie durų, tad įėjimą į virtuvę apsistačiau kuprinėmis, kad  katė nestresuotų dėl šuns. Plius penktadienį išvažiuoju... Negaliu, nuoširdžiai negaliu jos laikyti. Tai tiesiog neįmanoma prie didžiausių norų... Be to, katei labai reikia veterinaro:gal dar akytę ar kojytę pavyks išsaugoti.

Katės meilumas neišpasakytas: griūdama lipo iš dėžės ir lygiai taip pat griuvinėdama ėjo glaustytis apie kojas, kol ruošiau ramunėlių nuovirą. Murkia, nesipriešina niekam. Verčia pilvuką pakasinėjimui.

Regis nesterilizuota. Atrodo jaunoka. Sakyčiau iki metų. Bet gal toks įspūdis dėl plonumo. Pasiskaitinėjau internete, labai tikėtina, kad ji gali būti veislinė-juodoji rytų katė.

Palaikiau per naktį, bet tai viskas. Nors aš norėčiau palaikyt, padėt, bet  gyvenu ne viena ir pasakyta, kad deadline'as šiandien. Nežinau, ką daryt. Būkit geri, padėkit.

Gal galite kas nors kuo nors padėti: laikina globa, apžiūra pas veterinarą.

Deimena +370 656 23 972

« Atgal