“Beglobio” naujienos

2014-05-13

Sergantis senukas nualintas kovų už būvį (Pasveiko ir ieško namų)

Jis be galo draugiškas žmogui. Jis mielas ir meilus. Bet jis turėjo kovoti visą gyvenimą, kad išgyventų, kad apsigintų nuo kitų – jaunesnių, aršesnių. Tai nekastruoto katino gyvenimas. Taip jie atrodo, kai žmonėms atrodo, kad jie turi gyventi „visavertį gyvenimą“ ir jiems gaila katinus kastruoti. Ar tai gyvenimas? 

Nuolatinė kova už būvį, prastas maistas, išlikimo klausimas – ar aš jį, ar jaunesnis mane? Ligos, užsikrėtimai kačių AIDS, leukemija, pūliuojančios žaizdos, negijantys randai, infekcijos, mirtis išsekus, nuo begalinių pūliuojančių žaizdų. 

Nuotraukos kalba pačios už save. Jo kūnas – tai ištisiniai randai, jo snukutis – kraujuojantys randai, nuplėštos ausys. Šitokį katinėlį atsivežė sanitarinė tranyba. Bandome jam padėti, gelbėti. Jis nekaltas, tai gamta, tai instinktai ir tai žmonės, kuriems „gaila kastruoti katinus“. 

Kad galėtumėm padėti ir šiam sužalotam, pūliuojančiom žaizdoms katinui bei kitiems nelaimėliams, patekusiems į sanitarinę tarnybą, mums labai reikia lėšų. Jei galite padėti nors ir nedidele suma prisidedant prie nelaimėlių gelbėjimo, galite aukoti į mūsų sąskaitą,  paskirtyje nurodę „senukui vaduviečiui“


VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK 

 

Jei norite daugiau informacijos apie šį katinėlį, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

« Atgal