“Beglobio” naujienos

2014-05-21

Katinėlis, kuris nebegalėjo laukti

Gyvenimas gatvėje visada pilnas pavojų. Niekada nežinai nuo ko gali nukentėti, kas paglostis, o kas įspirs, kas numes maisto kąsnelį, o kas numes akmenį. Taip gyvena daugybė beglobiukų, kurie dažniausiai gatvėje atsidūrė ne savo noru, o tapo nebereikalingi savo buvusiems šeimininkams. Vienas iš daugybės tokių nelaimėlių katinėlis Tučis.Šis gražuolis ilgo plauko baltas katinėlis kažkada turėjo namus, tačiau vieną dieną tapo nebereikalingas. Kadangi naminukams ypatingai sunku prisitaikyti prie gatvės gyvenimo ir žmogaus jie nelaiko pavojingu, todėl ir slėptis nesugeba dėl to ir nukenčia dažniausiai nuo piktų žmonių.

Kas atsitiko Tučio uodegai galime tik spėlioti - greičiausiai kažkas nukirto su sunkiomis durimis. Gal žiemos metu, jis bandė slėptis laiptinėje, o gal rūsyje ir dėl to nukentėjo. Apie šį katinėlį pranešimą gavome dar žiemą, tačiau nuvykę jo neradome. O štai dabar ir vėl jis atsirado - nukirsta kruvina uodegėle jau sanitarinėje tarnyboje. Taigi, niekas jo nepagailėjo, niekam neskaudėjo širdies, kad gyvūnas kankinasi, kad jam skauda, kad nukirsta uodegėlė nuolat kraujuoja.Iš sanitarinės tarnybos perėmėme į veterinarijos kliniką, kad galėtumėme sutvarkyti tai, kas liko iš vargšo uodegėlės.

Tučiui  pagelbėjome, tačiau kad ir toliau galėtumėme tai daryti, labai prašome jūsų pagalbos. Likome skolingi klinikai, o skolos neleidžia padėti kitiems. Todėl jei galite nors ir nedidele suma paremti šio kačiuko gydymą, būtumėme jums labai dėkingi ne tik mes, bet ir  daugybė beglobiukų, kuriems pagalbos reikia beveik kiekvieną dieną.

Aukoti galite į mūsų sąskaitą,  paskirtyje nurodę „nukirstai Tučio uodegėlei".:

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Šiam gražuoliui vaiskiomis šaltmėčių akimis be galo reikalingi ir namai, juk negali toks gražuolis grįžti į gatvę. Tučis tikrai labai gražus - didelis, ilgesnio baltutėlio plauko kailiuku. O išskirtinis jo bruožas bus tai, kad neturės uodegėlės, tik mažytį jos gabaliuką. Bet tai nei kiek nedaro šio katino prastesniu, atvirkščiai, jis išskirtinis - visi turi uodegas, o jis ne. Tučis kastruotas, tvarkingas, labai geras žmogui, glaustūnas, meilūnas.Jei norite daugiau informacijos apie Tučį arba sugalvojote jam suteikti savo namus, galite skambinti tel. 865244093, 865354521

« Atgal