“Beglobio” naujienos

2016-08-25

N-18. Dar viena begalinio skausmo auka. Sakura.

08.25 Šiandien ryte Sakura noriai valgė. O jau meilumas mergytės. Už glostymus atiduotų viską. Pamiršusi baisų skausmą, nejaučianti jokių nuoskaudų ar baimės, kaip tik jie vieni sugeba, mažytė džiaugiasi šia diena, džiaugiasi glostymais, maistu, paprastais dalykais. Juk viską atleisti gali tik jie. Labai ačiū visiems palaikantiems Sakurą, suprantantiems, kad kiekviena širdelė verta šilumos ir meilės.

08.24 Pamačius Sakurą akyse kaupiasi ašaros. Dar viena beglobiukė, dar viena niekam nereikalinga nuskriausta kenčianti širdelė. Paprasta rainiukė, kuriai teko patirti protu nesuvokiamą skausmą. Nutraukta koja, styrantis gendantis kaulas, pilnas purvo, galvoje tiesiog žioji skylė iki pačios kaukolės, kuri taip pat skilusi keliose vietose. Oda nuplėšta iki pat nosies, giliausios žaizdų kišenės. O baisiausia tai, kad akivaizdu, jog sužalojimai ne vakarykščiai, žaizdos pilnos purvo, kojytė jau pradeda pūti. Neaišku, kiek laiko Sakura turėjo nenusakomai kankintis. Juk kažkas tikrai matė. Mažylė visiška naminukė, pasitikinti žmogumi.
Sakura gyveno kažkokios gamyklos, esančios Širvintose teritorijoje ir tik po keleto dienų ją kažkas teikėsi atvežti į vietinę veterinarijos vaistinę, kurioje nepatenkinti jos būvimu darbuotojai grasino Sakurą išmesti jei iki jų darbo pabaigos katytės niekas nepaims.
Dabar Sakura jau pervežta į Filaretų kliniką (labai ačiū ją atvežusiems žmonėms) kur jos laukia operacija, ir ilgas bei brangus gydymas. Kojytę, tiksliau tai kas iš jos liko, baisias draiskanas, teks amputuoti. Galvytę reikės tepti tepalais, kad užsitrauktų oda. Labai tikimės, kad nepažeistos smegenys, nes mažylė adekvati, orentuota.
Ir vėl labai prašome jūsų nenusisukti. Pastaruoju metu daug skausmo, kuris atrodo užplūdo kaip baisus potvynis. Tačiau dar daugybė sužalotų, nuskriaustų, sumuštų gyvūnų miršta kančiose. Miršta tie, kurių mes nematome. Todėl bent jau padėkime tiems, kurie kažkokiu stebuklingu būdu nežuvo, nenusikankino begalinėse kančiose, kurių skausmo pilnos akys susitiko su mūsų akimis. Padėkime Sakurai. Jos sielos akytės jau palietė mūsų sielas.
Labai prašome finansinės paramos, ir pagalbos Sakurai suteikti naują viltį, ir kuo greičiai užmiršti kraupius išgyvenimus. Paaukoti Sakuros operacijai ir gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Sakurai

VšĮ Beglobis 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Sakura gydoma Filaretų klinikoje, esančioje Filaretų g. 35. Jeigu jums patogiau, jūs galite atvykti aplankyti mažylės ir savo auką ar maistelį palikti klinikoje.
Ačiū, kad nepaliekate mūsų mažųjų kankinukų vienų. Jūsų linkėjimai pasveikti ir siunčiama teigiama energija kaip visada ypatingai laukiami.

« Atgal