“Beglobio” naujienos

2017-09-11

Iš namų išmesto kačiuko gyvenimas gatvėje pavirto į pragarą. Operuotas

09.11 Šiandien Ūsiui padaryta operacija. Pašalinta akis. Gydytoja sakė, kad Ūsius ypač draugiškas ir meilus kačiukas. Galbūt todėl ir nukentėjo, nes pats būdamas gerietis, tikėjo visais. Ūsiui bus reikalinga pooperacinė slauga ir gydymas, todėl jam vis dar reikalinga jūsų pagalba. Paaukoti Ūsiaus gydymui, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ūsiui"
Všį „Beglobis", įm. kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

09.10 Ūsius gyveno namuose. Žmonės pasakojo, kad į gatvę jį negailestingai išmetė šeimininkė, jeigu ją taip galima pavadinti. Išmetė už tai, kad užlipo ant stalo. Naminis katinėlis nesuprantantis kaip išgyventi gatvėje patyrė ištisą pragarą. Kažkam jis užkliuvo ir gatvėje. Gal prašė maisto, gal bėgo patikliai paskui žmogų. Šeriančios gatvėje beglobiukus moterys pasakojo, kad vieną dieną jis dingo, o kai pasirodė atrodė klaikiai. Dar savaitę, Ūsius baikščiai ateidavo tik pavalgyti ir iš karto slėpdavosi, pradėjo vengti žmonių. Šiaip ne taip katinuką pavyko pagauti. Tai ką mes pamatėme taip pat pakraupome: akis išvirtusi, viena baisi kraujuojanti žaizda, katinukas kniaukiantis iš skausmo.
Ūsių nuvežėme į veterinarijos kliniką, kur jam buvo suleisti nuskausminamieji ir antibiotikai. Katinukui reikės atlikti operaciją ir pašalinti tai, kas liko iš jo sudarkytos akytės.
Šiuo metu Ūsius Filaretų veterinarijos klinikoje, jo operacijai ir gydymui labai prašome jūsų mielieji pagalbos. Maldaujame padėkite šiam žmonių nuskriaustam padariukui. Tik jūsų dėka, galime juos išgelbėti. Žmonių žiauriai besielgiančių su gyvūnais, deja, nemažėja, todėl jūs esate vienintelė nuskriaustųjų viltis. Paaukoti Ūsiaus operacijai ir gydymui, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Ūsiui"

Kas gyvenate Vilniuje, galite atvykti į Filaretų kliniką, esančią Filaretų g. 35 ir ten palikti savo auką bei aplankyti ir palinkėti Ūsiui sveikatos. Ačiū už jūsų gerumą!

« Atgal