“Beglobio” naujienos

2017-01-14

Niksė, rasta sušalusi speiguotą naktį prašo pagalbos (Rado namus)

Katytę Niksę radome vidurnaktį per baisius šalčius Tuskulėnų g. Vilniuje. Gūdi šalta naktis, tušti kiemai, blizgantis ledas ir sniegas. Ir nedidukė katytė, visai viena naktyje, trepsinti ant ledo sušalusiomis letenėlėmis, išgąstingai dairėsi aplink. Katytė sekė iš paskos, tipendama savo mažomis baltomis kojytėmis, o jos susirūpinęs snukutis tarsi sakė: „nepalik manęs šaltyje, aš mirsiu". Kasdien praeidami pro katytę dešimtys piliečių dėjosi jos nematantys ir toliau ramiai miega, jų sąžinė rami. Kaip ir tie, kurią ją paleido per šalčius.
Niksė yra labai meili, ištroškusi glostymų, murkia vos prisilietus, akivaizdžiai naminė katytė, su rainu „balnu" ir „kapišonu", o jos pilvukas ir kojytės - baltos. Katytė yra apie 8-9 mėnesių amžiaus.
Katytę nuvežėme į veterinarijos kliniką, kur mažylė, nors ir nepatenkinta snukučio išraiška, bet kantriai iškentė apžiūros procedūras ir buvo patalpinta į stacionarą, tikėkimės, jos sveikata nepablogės. Niksė klinikoje gydosi nuo slogos ir laukia skiepo ir sterilizacijos. O mes stengiamės padėti katinukei ir prašome jūsų pagalbos Niksės veterinarinėms ir išlaikymo išlaidoms. Vėliau Niksė bus dovanojama atsakingiems žmonėms, kaip tikrų tikriausias šeimos narys.
Paaukoti Niksės veterinarinėms procedūroms ir išlaikymui galite pervesdami lėšas į Beglobio sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Niksei.
VšĮ „Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Niksei padėti gali ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą:
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Apis katytės sveikatą galite sužinoti paskambinę 865244093. Dėkojame visiems padedantiems!!!

« Atgal