“Beglobio” naujienos

2017-01-17

Šunytės Azos istorija - „muša, vadinasi myli" (Rado namus)

Vieną dieną mums paskambino mergina, kuri susijaudinusi kalbėjo jog nebegali girdėti kaip už sienos nuolat cypia daužomas šuo. Ji teigė, jog šunį laiko asociali jos kaimynė, pas kurią šis šuo jau kažkelintas, kiti dingdavo arba būdavo suvažinėjami, nes medinis namas stovi prie ypač judrios Olandų g. Mergina kreipėsi į policiją, tačiau niekas nekreipia dėmesio, visos institucijos atsisako atvykti, duoda gyvūnų globėjų telefonus. Ką gali padaryti gyvūnų globėjai, kurie neturi jokių įgaliojimų ir negali surašyti net administracinio pažeidimo? Nieko, tik rizikuoti savo sveikata ir važiuoti arba nevažiuoti gelbėti gyvūno.

Tai va ir rizikuojam kas kartą, nežinodami ką rasime ar patys nebūsim užpulti. Atvykus patenkam į landynę, kur jau neaišku kelintą dieną geriama, visur mėtosi buteliai. Pasitinka visiškai girta moteris, einame į vidų kur uždaryta jaunutė šunytė. Prašome parodyti šuns maistą, tačiau maisto nėra, skiepų pažymėjimo nėra. Klausiame ar šiandien mušė šunytę, atsako, kad taip gavo per snukį, nes sugraužė batus. Suprantam, kad jei šunytė čia liks, jos likimas bus aiškus. Tačiau moteris nenori atiduoti kalytės, ji verkia, kad ją myli. Klausiame tai kur maistas, kodėl ji nevedžiojama. Tačiau vienintelį ką girdime – ji man reikalinga, aš ją myliu. Ritasi girtos ašaros. Taip, Aza reikalinga, kaip ta, kuri niekada neišduos, kurią gali daužyti, o ji laižys tau rankas, taip ji reikalinga, kad nulaižytų girtas ašaras, taip ji reikalinga išlieti įtūžį dėl nesusiklosčiusio gyvenimo...

Iš kito kambario girdisi girti keiksmai, norime kuo greičiau išeiti. Mums pavyksta išeiti su Aza iš tamsaus prirūkyto ir degtine prasmirdusio kambario. Aza jau saugi, paskiepyta kompleksiniu skiepu globojama Beglobio prieglaudoje. Aza nuostabi, tikinti žmogumi, apie 8 mėn., labai draugiška, protinga, aktyvi, švelni kalytė. Šiai mažutei ieškome atsakingų ir mylinčių žmonių, kurie priglaudę Azą turės pačią nuostabiausią draugę pasaulyje.

Dėl Azos skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

 

« Atgal