“Beglobio” naujienos

2016-11-30

Nuga, gyvenk, gyvenk! Ieškome globos (Mirė)

11.30 Nuga neišgyveno :(. Šiandien iš pačio ryto gavome skambutį iš vet klinikos, kad Nuga mirė. Taip džiaugiamės kad Nugai pagėrėjo, bet vakar ji vėl pasijuto labai blogai. Naktį mažutė iškeliavo... Atleisk, mažyle...

Mažutei padarė skrodimą. Kalci virusas pažeidė jos širdelę, nusilupo ir užkišo kvėpavimo takus trachėjos gleivinė. Mažutė naktį užduso... kaip siaubinga...

11.25 Taip Nuga atrodo šiandien ieškome jai laikinos arba pastovios globos. Ji pati dar nevalgo. Burnytės gleivinė nusilupo ir nukrito negyvi pabalę audiniai. Ji dar labai kosti ir teka seilės, bet...blogis tikimės praeityje. Dabar akivaizdus pagėrėjimas. Nugai ieškome naminės globos, nes labai nenorime jos imti į prieglaudą. Ačiū visiems prisidėjusiems prie dar vieno stebukliuko. Labai tikimės, kad stebuklai dar neišseko ir išgelbėta Nuga sulauks žmogučio-angelo sargo skambučio ir keliaus į taip reikalingą naminę globą. Nuga naminukė, labai tvarkinga, net sunkiai sirgdama stengėsi nueiti į kraiko dėžutę, apie 5 mėn. amžiaus katytė.
Jeigu galite priimti Nugą į laikiną ar pastovią namų globą, skambinkite tel. 865244093, 865225229.

 

11.22 Nugos kančia: "už ką mane taip nuskriaudėt?"
Nuga - naminės katės katytė. Tai reiškia, kad Nuga buvo auginama namuose iki... iki 5 mėn t. y. kol kažkas pažaidė, kol kažkam pradėjo maišyti arba tiesiog nusibodo, nes maža katytė užaugo. Kas atsitiko su namuose augusia katyte? Ji pateko iš šilumos į šaltį, iš namų į gatvę. Ten kur šalta, kur nėra maisto, kur greičiau paspirs nei paglostys.
Tas kuris išmetė Nugą į šaltį neturi tiek smegenų nei sąžinės kad suprastų jog Nugą pasmerkė. Pasmerkė baisiai kančiai, baisiom ligom. Dar yra tokių tautiečių kurie net nesuvokia, kad naminukai išmesti į gatvę neturi jokių šansų savarankiškai išgyventi, kad neskiepyti maži ar jauni katinukai lauke tiesiog miršta kankinančiomis mirtimis peršalę, pūliuojančiomis akimis, užtinusiomis gerklėmis, negalintys nuryti nei kąsnelio.
Nuga - beširdžio bedvasio sutvėrimo, pasmerkusio ją baisiom kančioms, auka. Jaunutė katytė išmesta į šaltį iš karto peršalo. Nuga negali kvėpuoti, jos burna pilna žaizdų, jos gerklos sutinusios, ji negali nuryti net vandens, iš burnytės nuolat bėga pūlingos seilės. UŽ KĄ? kokiu gi moraliniu degradu turi būti tas, kuris taip padarė. Dėl Nugos labai kovojame. Žiūrėti į tai labai sunku. Baisu. Nepakeliama. UŽ KĄ? NUGA GYVENK, GYVENK!!!
Padėkite mums išgelbėti Nugą. Jeigu galite nors po nedaug perveskite lėšų jos gydymui su linkėjimu Nuga, gyvenk:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal,
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Didelis ačiū, visiems, kurie nepaliks bėdoje ir skausme.

« Atgal