“Beglobio” naujienos

2016-12-24

Tokia jų realybė gatvėje... Trintukas sako Jums ačiū (Rado namus)

12.24 Trintukas sparčiai atsigauna ir sako didžiulį ačiū visiems jį palaikiusiems, visiems aukojusiems jo operacijai, jį lankiusiems klinikoje, pirkusiems specialų maistuką.
Dabar Trintukas vis dar klinikoje ir labai tikisi, jog įvyks dar vienas kalėdinis stebuklas ir jį kas nors priglaus nors laikinai globai, nes klinikoje jam buti nebėra reikalo. Trintukas visiškai gerietis, jau kastruotas, mielas be galo. Jeigu atsirastų Trintukui nors laikina globa ir Kalėdas šis meilūnas sutiktų namuose, būtų tikrų tikriausias stebuklas. Trintukas labai jo laukia tel. 865244093.

12.16 Vakar iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos gavome pranešimą, kad skubiai reikalinga pagalba katinėliui iš Dariaus ir Girėno gatvės. Nuvykę į tarnybą, išvydome didelį katinuką, visiškai negalintį prakvėpuoti, sukrešėjusio kraujo ir pūlių pilna burna. Katinuką pavadinime Trintuku, nes nepaisant labai sunkios jo būklės Trintukas be galo meilus, be perstojo murkia, trinasi, virsta ant šoniuko. Katinukas ryškiai naminis, tačiau, kad atsirastų šeimininkai abejojame, nes nors ir didelis, tačiau panašu, kad buvo paliktas gyventi kaip nori, nes yra nekastruotas, ausys pilnos erkių. Greičiausiai iš tokių namų, kuriuose gyvūnas be priežiūros gyvena tiek kiek gyvena arba kol jam nenutinka nelaimė. Nuvežus į veterinarijos kliniką paaiškėjo, kad Trintukui sulaužytas žandikaulis ir trauma jau tikrai ne vakarykštė.
Trintukui bus atliekama žandikaulio operacija. O mes eilinį kartą prašome pagalbos šiam katinėliui ir tikimės Kalėdų stebuklo.
Trintukas bus gydomas klinikoje, esančioje Filaretų g. 35, todėl, vilniečiai, jeigu norite su juo susipažinti gyvai, galite aplankyti katinuką klinikoje ir ten palikti specialaus maistuko, kuriuo katinukas turės maitintis, nes sauso maistuko jis negali kramtyti.
Paaukoti Trintuko žandikaulio operacijai, galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Trintuko operacijai
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Trintukui galite ir gyvenantys užsienyje, per Pay Pal sistemą:
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Apie Trintuko būklę, galite teirautis tel. 865244093, Vilnius. Dėkojame visiems padedantiems

« Atgal