“Beglobio” naujienos

2016-03-05

Labai prašome pagalbos. Padėkite katinėliui Ramziui pasveikti

Katinėlis Ramzis - sulaukęs balzakiško amžiaus mielas rausvas ilgaplaukis dičkis. Orus ir kartu be galo mielas Ramziukas slaugomas namų globoje. Jau ne kartą prašėme paramos Ramzio gydimui. Ir tik jūsų, supratimo dėka ryžiukui galėdavome pagelbėti, jį gydydami. Dabar ištino Ramzio ausytė. Tapo panaši į balioną. Vežėme Ramzį į veterinarijos kliniką. Čia paaiškėjo, jog Ramzis turi daugiau bėdų. Apžiūrėjus burnytę paaiškėjo jo senos problemos priežastis. Ramziukui nyko dantenos, matėsi žandikaulio kaulas, tik niekas nesuprato, kodėl tai vyksta. Kadangi mūsų globotiniui po pirmųjų operacijų lūžęs žandikaulis buvo sutvirtintas varžtais, jie lindo ir draskė dantenas. Būtina buvo juos išoperuoti. Ramzio dantukai buvo apgailėtinos būklės, juos reikėjo sutvarkyti. Negalėdamas tinkamai išsiprausti, Ramzis kentėjo nuo daugybės kailio sąvėlų. Katinukas labai nemėgo šukuotis ir neleisdavo kaltūnų apkarpyti. Buvo pasiūlyta išgelbėti jį nuo šios bėdos. Tad Ryžiukas iškentė dvi operacijas, dantukų tvarkymą bei buvo plikai nuskustas. Klinikai likome skolingi 165 eurus.

Vėl prašome jūsų, mielieji pagalbos. Jei Jūs galite prisidėti nors ir nedidele suma, galite pervesti savo aukas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Ramzio operacijai".
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Ramzio operacijai pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

« Atgal