“Beglobio” naujienos

2015-05-22

Maugliukas, kurį surado vilkas (Rado namus)

Simboliška, bet Mauglį aptiko mūsų vilkas. Tik mūsų vilko vardas ne Akela, o Volfas. Išleistas pasivaikščioti po teritoriją Volfas surado prisipaudusį ir iš baimės drebantį mažą šunytį – Mauglį. Neaišku kokiomis aplinkybėmis mažasis pateko į teritoriją. Žinoma, iš dangaus nenukrito. Kažkas tiesiog įmetė per tvorą.
Mažasis Mauglis jau dabar nėra iš mažųjų, turi ilgas grakščias kojas, trumpą smėlinį su juodu paspalvinimu kailiuką. Ir dar vienas ypatingas bruožas – Mauglis turi labai gražiai simetriškai juodais ratais apvestas akis. Kol kas nerangus, bet išaugęs bus didelis, grakštus šuo. Nors Maugliukas dar mažiukas, jam apie 4-5 mėn., tačiau supranta ir labai reaguoja į paliepimus, klauso ką sakai. Daugiau šunelio nuotraukų.
Ieškom mažajam Maugliui atsakingų ir rūpestingų šeimininkų, kuriems jis taptų geriausiu draugu ir šeimos nariu. Jei norite priglausti šį gražuolį savo namuose, dėl Mauglio, galite skambinti tel. 868474049, 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com arba aplankykite jį Gyvybės vagonėlių prieglaudoje Skydo 44a.

« Atgal