“Beglobio” renginiai

2013-04-06

Smagios "Beglobių gyvūnų dienos" paminėjimo ir prieglaudos įsikūrimo šventės akimirkos

Balandžio 6 d. šventėme prieglaudos įsikūrimą naujoje vietoje ir paminėjome "Beglobių gyvūnų dieną". Sulaukėme daug svečių. Kiekvienas gyvybės vagonėlių gyventojas buvo aplankytas, paglostytas, šuniukai turėjo galimybę išeiti pasivaikščioti net po kelis kartus.  

Dėkojame viems aplankusiems ir visiems, padėjusiems ruošti šventę. Be Jūsų nebūtų šventės gyvūnams. Dėkojame už smagiai praleistą laiką!

Plačiau »
2013-03-25

Kviečiame į "Beglobio gyvūno šventę"

Kviečiame  Balandžio 6 dieną 12 valandą paminėti beglobių gyvūnų dieną ir mūsų įkurtuves. Laukiame po vieną ir šeimomis, su gera nuotaika, o gal ir lauktuvėmis. Galėsite pabendrauti su gyvūnais, pasilinksminti su "Šypsomės.lt". Jei turite jūsų gyvūnui nereikalingų daiktų ar galite pagaminti rankdarbius, galite sudalyvauti "mainųturgelyje". Jei norite prisiminti šį įvykį, kviečiame nusifotografuoti "Linksmojoje foto studijoje", kartu su mūsų globotiniais. Labai Jūsų visų laukiame.Tel. Nr. 861295611 

Plačiau »
2013-03-20

Naujosios Vilnios Moksleivių kūrybos namų vaikai padeda beglobiams

Mūsų prieglaudos beglobiams moksleiviai patys pagamino būddą, gultus ir aplankė gyvūnus, kurie buvo labai patenkinti jaunųjų pagalbininkų dėmesiu. Dėkojame vaikams ir jų auklėtojai už pagalbą, paramą ir įdėtą darbą.

Plačiau »
2012-12-21

Kalėdinis "Gyvybės vagonėlių" vakarėlis

Įyvyko Kalėdinis "Gyvybės vagonėlių" vakarėlis. Smagu buvo susitikti, pabendrauti , gauti dovanėlių ir kartu pasijuokti. "Pasikrovėme energijos" tolimesniems darbams.

Dėkojam kad buvote kartu

Plačiau »
2012-12-20

"*Akcija “Beglobio draugas - PetsPoint draugas!”

Kalėdos - gerumo ir jaukių akimirkų metas. Už Jūsų gerumą, norime atsidėkoti tuo pačiu, todėl šių metų gruodžio mėnesį startuoja akcija "Beglobio draugas - PetsPoint draugas!". Nuo šiol visi, kurie suteiks namus beglobiam keturkojui, gaus METINĘ 25 proc. nuolaidą Picart Select Menu ir 15 proc. nuolaidą Picart Nutri Best bei Picart Professional šunų ir kačių maistui el.parduotuvėje http://www.petspoint.lt/ įsigyti.

AČIŪ už Jūsų gerumą!

Tavo geriausio draugo draugas - PetsPoint.lt."

Plačiau »
2012-12-20

Kalėdų laukimas

Šį tinklaraščio įrašą norėtume pradėti padėkodami Vilniaus vaikų darželiui "Skroblinukas", bei jo aktyviai darbuotojai Janinai Bagdonienei, kurie pasikvietė mus pas save, norėdami supažindinti ten besimokančius vaikus su gyvūnų globa bei globos organizacijomis.

Plačiau »
2012-12-19

Kad jiems šventės būtų jaukesnės

Jau po truputį artėja Kalėdos , o mūsų gyvūnai dar vis rašo laiškus ir Kalėdų seneliui ir seneliui Šalčiui, jie tiki visų mūsų gerumu. Jei būsite kur netoliese, įdėkit po nedidelę, bet jiems labai reikalingą dovanėlę ir į jų dovanų maišą. Jiems dovana gali būti skanesnis maistas, priemonės, kurios padaro juos sveikesnius, šilti gultukai, kurios atstoti gali ir se...nas pledas ar megztukas, indeliai maistui ar žaisliukai.

Plačiau »
2012-12-14

"Gyvybės vagonėliai " kalėdinėje mugėje

"Gyvybės vagonėlių " savanoriai, kartu su dviem  vagonėlių gyventojom kalytėmis, dalyvavo Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos "Kalėdinėje mugėje". Čia jie buvo labai šiltai sutikti. Lankėsi ir mokytojai ir mokiniai, Jie glostė mūsų gražuoles ir daugelis iš jų įsimažimo jų kompanijoje. Buvo labai gera matyti, kaip tiek žmonių domisi mūsų keturkojais gyventojais.

Dėkojame mokyklos mokytojams, administracijai ir mokiniams ir tikimės jų tolimesnio palaikymo.

Plačiau »
2012-12-12

Gerumo akcija TTVAM

Trys TTVAM vizualinės komunikacijos studentės: dvi Aistės ir Airida, surengė akciją, kurios metu studijų draugams rodė šį video ir buvo renkami pinigai mūsų prieglaudos reikmėms. Šio renginio metu buvo surinktas 100 Litų. Ačiū Joms už tai! Akcijos metu surinktos lėšos (100lt.), bus panaudota beglobių gyvūnų 

 http://www.youtube.com/watch?v=SbNl57OjdYw

Plačiau »
2012-12-08

Parduotuvėje "Šeltė" įkurtas kampelis su mūsų dovanojamų gyvūnų nuotraukomis

Dėkojame "Šeltė", esančiai Algirdo 16/4, Vilniuje, už parduotuvėje įkurtą kampelį su mūsų gyvybės vagonėlių dovanojamų gyvūnų nuotraukomis ir istorijomis.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  »