“Beglobio” renginiai

2012-10-23

Praūžė smagus trečiasis "Gyvybės vagonėlių" gimtadienis.

Didelis AČIŪ visiems dalyvavusiems ir atnešusiems tiek daug dovanų.

Renginio akimirkos:

Plačiau »
2012-10-05

Pasaulinę gyvūnų dieną "Gyvybės vagonėlių" beglobiukus aplankė Vilniaus vaikų darželio "Dūzginėlis" ir Fabijoniškių vidurinės mokyklos vaikai.

Pasaulinę gyvūnų dieną "Gyvybės vagonėlių" beglobiukus aplankė Vilniaus vaikų darželio "Dūzginėlis" ir Fabijoniškių vidurinės mokyklos vaikai.

 

Vagonėlių šuniukai ir kačiukai liko labai labai patenkinti. Dėkoja už dovanas.

Plačiau »
2012-08-20

Beglobis.lt prasiautė ir "Karklė 2012 Live Music Beach" festivalyje

Rugpjūčio 17-18 dienomis ramiame pajūrio miestelyje - Karklėje, su trenksmu praūžė festivalis „Karklė 2012 Live Music Beach". Nors orai buvo labai įvairūs - moteriška LGGD (Lietuvos gyvūnų globos draugijos) Vilniaus skyriaus savanorių komanda, kaip ir kiti dalyviai, iš peties pasistengė, kad linksmybių netrūktų nei pajūryje, nei beglobio palapinėje.

Naujai įkurtame Pramogų užutėkyje įsikūrusi beglobis.lt komanda šį kartą žmones viliojo ne tik „Beglobio viktorina" ar pajūryje vykusiomis „Beglobio lenktynėmis", tačiau ir gausiu kiekiu firminių festivalio sėdmaišių- šienmaišių. Tad prie palapinės žmonės ateidavo ne tik norėdami sudalyvauti „Royal Canin" loterijoje be pralaimėjimų, tačiau ir pailsinti kojas.

Jau ankščiau minėtos ir savotiška legenda tapusios „Beglobio lenktynės" šiemet susilaukė ypatingo dėmesio ir sukėlė nemažai juoko. Skirtingai nuo kitų festivalių, lenktynėse dalyviai buvo skirstomi ne į ūgio grupes, o į šunų ir žmonių. Keturkojų draugų šiame festivalyje nebuvo labai daug, tačiau meilės ir geros nuotaikos prikaupę festivalio dalyviai sutiko suvaidinti keturkojus draugus ir taip pat sudalyvavo su savo „šeimininkais". Tad paplūdimys ir bangos netrukdė dvikojams augintiniams lenktynėse sudalyvaut taip pat aršiai, kaip ir jų kolegoms.

„Beglobio viktorinoje" susirinko daug smagių žmonių, kurie po suktų klausimų su mielu noru pasiklausė savanorės pasakojimo apie organizaciją, P-S-P programą ir panašius dalykus.

Dėkojame dalyviams ir sakome iki kitų metų, kuomet beglobis.lt komanda tęs savo misiją.

Plačiau »
2012-08-06

"Beglobis" tęsia turą per festivalius

Šį savaitgalį Zaraso saloje jau dešimtus metus iš eilės praūžė muzikos festivalis „Galapagai-Roko naktys". Jame, kaip ir du metus prieš tai, jau tradiciškai sudalyvavo Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius. Šiais metais, švenčiant brandų festivalio jubiliejų, LGGD VS komanda taip pat pasistengė ir pasiūlė festivalio dalyviams dar daugiau pramogų ne tik draugams keturkojams, bet ir jų šeimininkams bei visiems aktyviems festivalio dalyviams.

Plačiau »
2012-08-02

Beglobis.lt džiugins gyvūnų mylėtojus ir "Galapaguose. Roko naktyse"

LGGD (Lietuvos gyvūnų globos draugijos) Vilniaus skyriaus savanoriai, vykdantys gyvybės vagonėlių projektą , 2011 metais pradėjo dalyvauti įvairiuose festivaliuose, organizuoti konkursus žmonėms, lenktynes keturkojams, steigė „Beglobio krautuvėlę“. Šiais metais mus pamatyti ir susipažinti galima buvo „Bliuzo naktyse“ bei „Tamstoje“.

Plačiau »
2012-07-11

Beglobis.lt „Bliuzo naktyse“: savanoriai patys tapo „beglobiais“

Jau antrus metus iš eilės LGGD (Lietuvos gyvūnų globos draugijos) Vilniaus skyriaus savanoriai, vykdantys gyvybės vagonėlių projektą , dalyvauja festivalyje „Bliuzo naktys“. Čia jie tradiciškai atidaro labdaringą „Beglobio krautuvėlę“, rengia „Beglobio viktoriną“ bei visų numylėtąsias „Beglobio rungtynes“. Visos renginio metu surinktos lėšos keliauja beglobių gyvūnų vaistams, maistui ir kitoms būtinoms išlaidoms padengti. Kas be ko, stengiamasi tuo pačiu ir šviesti žmones apie niūrią Lietuvoje susidariusią situaciją.

Plačiau »
2012-07-05

Šią vasarą BEGLOBĮ sutiksi šiuose renginiuose

Šią vasarą "Beglobis" dalyvaus įvairiuose renginiuose. Visus kviečiame prisijungti.

Plačiau »
2012-07-03

"Žinių radijo" laidos, kuriose dalyvaujame -"Abejingumo kaina"

Pateikiami visų laidų aprašymai ir įrašai.

Plačiau »
2012-06-14

„Gyvybės vagonėliai“ iškraustomi, organizuojama talka!

Šių metų birželio 16 d. (šeštadienį) nuo 11 val. vyks Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus organizuojama talka, kuri itin svarbi bei reikšminga.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  »