“Beglobio” renginiai

2011-02-11

Labdaringa jaunųjų menininkų kūrinių paroda

2011-02-14 prasideda visą savaitę vyksianti jaunųjų Lietuvos dailininkų paroda, organizuojama Vytauto Ašmonaičio ir Krikščionių partijos. Joje bus galima įsigyti jaunosios kartos menininkų kūrinius, o dalis parodos metu surinktų lėšų bus skiriama Lietuvos gyvūnų globos draugijos (LGGD) Vilniaus skyriaus įkurtiems „Gyvybės vagonėliams". Visus besidominčius menu, o taip pat neabejingus beglobiams gyvūnams, tikimės išvysti vasario 14-18 dienomis meno galerijoje „Nijoleta".„Gyvybės vagonėliai" - tai Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyriaus subrandinta ir vos 2009 metų pabaigoje pirmuosius žingsnius žengusi idėja, kurios esmė - pateikti alternatyvą ankstyvai jaunų, sveikų gyvūnų mirčiai. Juose įkurdinami ir savanorių prižiūrimi mažieji žmonių draugai. Vagonėlių gyventojams katinėliams ir šuneliams suteikiamas antras šansas į gyvenimą ir rami būsimų naujų šeimininkų paieškos galimybė.

Vasario 16  dieną  galerijoje „Nijoleta" vyksiančiame renginyje bus galima susipažinti su „Gyvybės vagonėlių" veikla bei jos tikslais ir lūkesčiais. Taip pat bus galima užpildyti 2% pajamų mokesčio paraiškas ir taip paremti organizacijos veiklą.

Įsiklausydama į esamą gyvūnų globos padėtį Vilniuje bei populiarindama domėjimąsi jaunųjų Lietuvos menininkų kūryba, šią parodą organizuoja Krikščionių partija. Ji tokiu būdu pabrėžia vieną svarbiausių savo tikslų - tautos dvasinių ir moralinių vertybių puoselėjimą.

„Aš be galo džiaugiuosi, kad tokių skirtingų sričių atstovai vienijasi, atranda bendrą kalbą, nelieka abejingi ir supranta, kad problemą reikia spręsti visiems kartu. Iki šiol neįsivaizdavau politikų ir jaunųjų menininkų bendrame renginyje. Ką gi, toks užmojis mane maloniai nustebino. Taip pat, esu labai dėkinga visos mūsų organizacijos vardu Vytautui Ašmonaičiui, nes be jo šis renginys neįvyktų" - sakė LGGD Vilniaus skyriaus savanorė Beatričė Vaitiekūnaitė.

Parodos atidarymas vasario 14 dieną 10:00 val. meno galerijoje „Nijoleta" Užupio g. 7, Vilnius.

Nepriklausomybės dienos paminėjimui skirtas renginys vyks vasario 16 dieną 10:00 val.

 

« Atgal