Likimai

Fainuolis Goštautas

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patinėlis
Amžius: 3 metai
Telefonas: 865354521, 867869950
El. paštas: abradulskyte@yahoo.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Sanitarinėje tarnyboje su kitais kiemo nelaimėliais atsidūrė ir šis įspūdingas katinas. Kadangi jis gyveno Goštauto g. tai ir vardo ilgai negalvojome. Gražuolis Goštautas kažkada iš tikrųjų buvo nepaprastas gražuolis, stambus didelis katinukas. Tačiau gyvenimas gatvėje daro savo - įspūdingas katinas buvo pavirtęs purviniuku, susivėlusiu katinuku. Neaišku kas buvo su jo ausyte, nes ji nulinkusi. Gal gimė nulėpausiukas, o gal pažeista per šalčius ar išgyvenimo kovas.

Namų aplinka ir rūpestinga globa daro stebuklus. Ačiū labai globėjai. Goštautas vėl atgavęs pirminį savo katinišką grožį ir žavesį. Kailiukas minkštutis, purutis ir blizgantis. 

Katinėlis kastruotas.

Globėja apie katinėlį: "Gostautas santurus katinas. O jau zvilgsnis akiu - protingas kaip zmogaus. Ir ziuri tiesiai ir ilgai man i akis, kai kalbinu ji. Jei kvieciu budama virtuvej - tereikia pasakyt -" Gosa ateik", be jokiu kis kis - ir ateina.Jis ne is tu katinu, kuriuos galima niurkyt, bet graziai glostyt galima. O ir pats apie kojas megsta pasiglaustyt."

Goštautas labai norėtų sužavėti jus savo juodu plėmuku ant barzdytės ar nuleipusia ausyte, dideliais ūsais ar žaliomis akimis. Laukia pasiūlymų su juo draugauti:)

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.