Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Miestas: Vilnius
Rūšis: Šuo
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1 metai
Telefonas: +37067671317, +37060650618
El. paštas: aivamt@gmail.com
Šeimininko vardas: Lietuvos gyvūnų globos draugijos Vilniaus skyrius
Adresas: L. Giros g. 131, Vilnius

Vagonėlių globotinis, jaunas, 1,1 m. patinėlis Fordas, niekada netikėjęs tuo, kad grįš ten, kur buvo dar mamos pilve ir kur narve 2010-02-13 gimė ant medinių grotelių: ar atsimenat nėštukę grindinukę, kuri grindoje pagimdė, po to buvo paimta globon su visais 7 vaikučius, po to permesta vagonėliams, pavadintą Kuba http://www.gyvunugloba.lt/lt/fates/g.17891. Vienas iš tų vaikučių- šio skelbimuko herojus, ieškantis pačių geriausių namučių, nes jau du kartus jį išdavė: pirmą kartą- mamos pilvuke, antrą kartą - 1 mėnesio amžiaus 2010-03-16 padovanotą iš vagonėlių ir pragyvenusį pas šeimininkus lygiai metus laiko. Gyvenimo ironija ta, kad šeimininkai nepaskambino vagonėliams (visus kontaktus turėjo dovanojimo sutartyje), nors visi yra perspėjami, nesusisiekė su jais, o pasikeitus gyvenimo sąlygoms net ne patys, o paprašę kaimyno, pasmerkė Fordą grindos kamerai. Kaimynas atvedė Fordą į grindą, ačiū likimui, su visais dovanojimo ir skiepų dokumentais, o grinda pamatė, kad tie dokumentai- sutartis su vagonėliais. Atkapstėme pagal juos visą Fordo istoriją ir iš karto, paprašę, kad grinda nesuteiktų Fordui reg. nr., atsiėmėme jį. Fordas- vėl vagonėliuose, kur bėgiojo 1 mėn. amžiaus.

FORDAS- ŽAISMINGAS, GERAS, MEILUS PATINUKAS. JIS LABAI TIKISI ANTRĄ KARTĄ ATITEKTI ATSAKINGIEMS, GYVŪNUS MYLINTIEMS ŽMONĖMS, KAD SU JUO NEBEPASIELGTŲ, KAIP SU MAŽU ŽAISLIUKU.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2011-04-15 19:34
Fordas padovanotas vienos kačių savanorių "antrai" mamai :) taip ji pati išsireiškė apie tą moterį. Labai domėjosi kaip jam geriau viską padaryti ir matėsi, kad superinė moteris. Fordukas gyvens Vilniuje.