Likimai

Katytė Gaura

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius:
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Neįgalumo viršūnė ir ultimatumai – “arba pasiimat arba metu į gatvę”

 

Ta moteris negali nieko – negali nufotografuoti savo katytės, negali atsiųsti jos nuotraukų, negali surasti jai namų, negali jos ilgiau laikyti, negali ja rūpintis. Ji yra visiškai neįgali. Ne, ne, moteris turi rankas, kojas, yra vidutinio amžiaus, turi suaugusius vaikus ir anūkę, kuriai trylika metų. Anūkė paauglė ir negali pakęsti katės, negali pakęsti katės plaukų, negali pakęsti namuose gyvūno.

Nei vienas iš šių žmonių negali nufotografuoti katytės ir sudėti jos skelbimo internete, kad gyvuniukas iš namų, nepatirdamas narvo grotų streso surastų kitus namus, kuriuose bus mylimas ir prižiūrimas. Jie visi NEĮGALŪS tą padaryti.

Kaip jums tokia neįgalumo viršūnė? O gal tai vadinasi kitaip – visiškas abejingumas ir nužmogėjimas kito skausmui, jausmams, prisirišimui. Juk kam vargintis, kai galima ramia sąžine ateiti į šalia esančią benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą ir be gailesčio palikti tą, kuri pasidarė nepatogi, kurios nebereikia ir kuria žūtbūt reikia atsikratyti.

Bandėme kalbėti su ta neįgalia moterimi, paaiškinti jai kaip jaučiasi išduotas, iš namų į narvą įmestas gyvūnas. Bet ar galima kažką paaiškinti sienai ar akmeniui. Mums buvo atsakyta, kad katytę ji tiesiog išmes į gatvę.

Po tokių susitikimų su “šeimininkais” lieka labai slogu ir labai negera. Ir nors nesinori nieko linkėti, bet gyvenimas yra nenuspėjamas. Šiandien tu nuskriaudei mažesnį ir negalintį apsiginti, žiūrėk, kad kitą kartą taip pat neatsitiktų tau.

Ši nepaprastai žavi, tačiau jau patyrusi šeimininkų išdavystę katytė, kurią pavadinome   Gaura laukia naujų, atsakingų ir mylinčių gyvunus žmonių. Juk tokių nuostabių žmonių, kuriems gyvūnas niekada netampa kliuviniu ar nepatogumu yra tikrai labai daug. Tikime, kad ir Gaurai pasiseks. O tai kas įvyko jos gyvenime, mažylė pamirš.

Dabar svarbiausia, kad Gaura kuo mažiau stresuotų ir kuo greičiau surastų tikruosius namus. Jei jūs galite priglausti Gaurą, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu: info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.