Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė: Mišrūnas
Lytis: Patelė
Amžius: 1 metai
Telefonas: 865244093 Danutė, 865354521 Akvilė
El. paštas: akvile@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia
Mamulė pas mus atsirado, kaip ir dauguma katiniukų, iš sanitarinės tarnybos. Rusvu, oranžiniu ir baltu kailiuku pasidabinusi Mamulė tapo nebereikalinga tada, kai šeima priėmė sprendimą emigruoti. Visi pakėlė sparnus ieškoti laimingo gyvenimo, o va Mamulei ten vietos neliko. O kam galvoti apie tą, kuriai pasirašai mirties nuosprendį? Pasirašai, kad tavo šeimos narį gali marinti po 2 savaičių ir išvažiuoji "ramia" sąžine. Tik gyvūnai viską jaučia, tačiau pakeisti sprendimą tų, kurie gali manipuliuoti jų likimais, jie bejėgiai. Ačiū sanitarinės tarnybos darbuotojams, kad pranešė apie Mamulę mums, paprašė pagalbos.
Mamulė labai stresuoja, bando apsiginti kaip moka. Panašu, kad kačiukė buvo auginama ir laikoma vienintelė, nes pamačiusi kitus katinėlius siaubingai susinervino. Ji bijo naujos aplinkos su daugybe kitų gyvūnų.
Labai prašome pagalbos Mamulei. Katytei labai  reikia ramios namų aplinkos be kitų gyvūnėlių. Mamulė tvarkinga, simpatiška katytė, tačiau labai labai nelaiminga. Juk ji jaučia, kad buvo išduota, kad ją paliko ir dar pasmerkė.
Jei galite priglausti šią gražuolę, skambinkite tel. 865244093, 865354521

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2014-03-04 20:19
Sveiki , ar si katyte sterilizuota?jei taip , ar butu glimybe ja atvezti i kita miesta , t.y i N Akmene?