Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Beglobis
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 3 mėnesiai
Telefonas: 865244093
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas: Danutė
Adresas: Vilnius

Sveiki. Esu visiškai tobulai rainas Reiniukas. Tokį vardą man davė globėja. Ji kažkaip sumąstė kad Rainiukas labai jau banalu, tai ėmė vadinti mane Reiniuku. Nors man ar Rainiukas ar Reiniukas labai nesvarbu. Man svarbiausia, kad mane ištraukė iš to kiemo. Kai prisimenu.... brrrr... Ten buvo šalta, šlapia, jokios užuovėjos, jokio skanaus maisto. Visada turėjau slėptis nuo didelių kažkodėl tik dviem kojom vaikščiojančių sutvėrimų. Jų tame kieme visada buvo daug ir visada mane gainiojo ir vijo šalin. O aš tik norėjau pasislėpti nuo lietaus ir trupučio maisto. Todėl įpratau bėgti ir slėptis kai tik pamatydavau tuos dvikojus sutvėrimus.
O vieną dieną mane toks sutvėrimas pagavo. Apgavo mane. Davė skanaus maisto, kurio jau kelios dienos nebuvau gavęs. Kaip aš išsigandau, kad mane užmuš. Giniausi kaip išmanydamas. Bet mane greitai supakavo į kažkokią uždaromą dėžę. Gerai, kad ten jau buvo mano brolis. Prisiglaudžiau prie jo ir tiesa pasakius atsisveikinau su gyvenimu...
Tačiau tas sutvėrimas atvežė mus su broliu į švarią patalpą, davė tokio skanaus maisto, kurio dar niekada nebuvau valgęs, visą laiką glostė (o aš niekaip nesupratau, kad tie dvikojai sutvėrimai ne tik spardo su kojom, bet gali ir glostyti). O aš nuleidęs ausis visą laiką šnypščiau. Netikėjau, kad neužmuš. Bet bėgo dienos, ir kiekvieną dieną buvo vis tas pats. Skanus maistas, glostymai, švarus kambarys.
Dabar jau tikiu, kad taip ir bus. Dabar aš jau pažįstu savo globėją, jos balsą, atpažįstu jos rankas. Aš netgi suprantu, ką ji sako. O ji sako, kad visi baisumai jau praeityje, kad aš šaunuolis katinas, kad užaugęs būsiu pats gražiausias lietuviškas rainys, kad nieko nebijočiau, kad ji niekada neduos manęs skriausti ir kad ji ieško man pačių geriausių ir mylinčių namų.
Aš ja tikiu! Ir žinau, kad tikrai yra tokie namai, kuriuose būsiu mylimas. Mane čia labai myli, bet aš suprantu, kad čia tik laikini mano namai, švarūs, mylimi, bet tik laikini, nes čia PRIEGLAUDA.
Rašau jums todėl, kad labai laukiu savo tikrų namų. Aš tikiu, kad kažkam būsiu reikalingas ir mylimas. Man jau davė tokių nelabai skanių vaistų nuo kirminų ir paskiepijo nuo virusinių ligų. Nesijaudinkite, aš žinau kam reikalinga ta dėžė pripilta smulkaus smėliuko, globėja jį dar vadina kraiku.
Dėl manęs skambinkite mano globėjai tel 865244093 arba rašykite žinutę į Gyvūnų gyvybės vagonėliai Facebook'ą.
Aš esu Vilniuje. Reiniukas.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.