Likimai

Rokis didelis juodas

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1-3 metai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Rokis panašus į stipruolį meškiną. Kažkuo jo snukutis primena grizlio išraišką. Rokis turi didelę masyvią galvą, plačią juodą nosį, galingus skruostus. Šis katinas įspūdingas – stambus, juodu žvilgančiu kailiu, galingomis letenomis. Nežiūrint didelės, masyvios kūno sandaros primenančios meškiną, Rokio charakteris panašus į švelniausio kiškučio. Rokis totalus pacifistas. Didelis, bet santūrus, meilus žmogui, nepažįstamoje aplinkoje drovokas. Taigi, nežiūrint rūščios Rokio išvaizdos, šis katinas sieloje gerietis ir meilūnas. Todėl, iš tikrųjų, matant šį katiną gyvai ir žinant jo būdą, darosi net juokinga kaip rūsti išvaizda gali būti tokia apgaulinga.
Kažkada Rokiui buvo sulaužyta priekinė kojytė, kaulas sugijo savaime, tačiau dabar jis truputį raišuoja ir kartais pakelia letenėlę. Tame nėra tragedijos. Rokis gali taip gyventi, tačiau jeigu atsirastų žmogus, kuris Rokį priglaustų, jo kojytę operuotumėme organizacijos lėšomis. Dabar to padaryti negalime, nes po operacijos Rokis negali grįžti į prieglaudą, jis turėtų sveikti saugioje namų aplinkoje.
Rokis kastruotas, kraiko dėžute jis naudojasi tvarkingai.Šiuo metu Rokis gyvena prieglaudos narve ir kantriai laukia to, kuris atkreips į jį dėmesį ir suteiks jam saugius namus.
Todėl, jei jūs susižavėjote Rokiu ir panorote jį priglausti, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com
Rokio kojytės operacija jums nė kiek nekainuotų. Reikėtų tik jūsų meilės, supratimo ir jaukių namų. Už visa tai, Rokis jus myli iš anksto.

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.