Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 1-6 mėnesiai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Serena, kaip ir dauguma mūsų gelbėjamų gyvūnų, perimta iš sanitarinės tarnybos. Kažkada ši gražuolė turėjo namus, tačiau...vieną dieną kaip kokia šiukšlytė atsidūrė ten, kur nei vienas gyvūnas neturėtų būti.
Mažylė nepaprastai meili ir miela, labai sociali ir tvarkinga. Serena žinoma nesupranta kodėl keliauja iš narvo į narvą, kodėl uždaroma, kodėl ribojama jos laisvė vaikščioti, ji tik su didžiule viltimi pasitinka kiekvieną, murkia ir trokšta švelnumo.
Be savo mielo ir murklaus charakterio, Serena dar ir labai graži, nes yra savininkė šokoladinio pūkuoto kailiuko, didelių baltų ūsų, spindinčių žalsvų akių. Serenos burnytė lyg ir būtų klasikinio nuspalvinimo, tačiau čia gamta truputį pajuokavo ir vieną smakriuko pusę nudažė juodai. O kaip nuostabiai atrodo tas siauras baltas keliukas bėgantis link ausyčių!
Serena yra apie 6 mėn.amžiaus, kaip jau ir minėjome tvarkingai naudojasi kraiko dėžute. Kas susižavėjote šia gražuole ir norite jai suteikti saugius ir jaukius namus, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.