Likimai

Čipas – burundukas iš animacinio filmuko

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patinėlis
Amžius: 1-3 metai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Čipas visas apvalus, tokias apvalias žandukais, kad nori nenori asocijuojasi su burunduku iš Disnėjaus animacinio filmuko. Čipas iš “apvaliųjų“ katinėlių. Jis jau suaugęs, tačiau nebus didelis, ilgų kojų katinas. Jo sudėjimas visiškai kitoks. Bet toks mielas – apvalus kaip kamuoliukas, trumputis, storutis, apvaliomis skaidriai žaliomis akytėmis ir iš tolo šviečiančia rožine nosimi.
Čipo kailiukas baltutėlis, tik pilkos dėmės tai simetriškai, tai chaotiškai išsidėsčiusios ant kailiuko. Nuo nugarytės iš abiejų pusių nueina pilki lopinėliai link pilvuko, o galvytės viena pusė visiškai balta, o kita pilkai raina. Per galvytę tarp ausyčių dar ir baltas takelis nuvingiuoja.
Čipo visa povyza tokia rimta, tačiau snukučio išraiška kartu ir juokinga, nes atrodo lyg suaugęs katinas stebėtųsi kaip mažas kačiukas.
Jei kas norite ramybės, šilumos, jaukumo, tai Čipas pats tas – jis ramus, tylus, kuklus katulis. Čipas kastruotas, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute.
Jei norite ir galite Čipui suteikti namus, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.