Juodasis sąrašas

Liepa Kalinaitė ir Bygimantas Žlistrabas

Liepa Kalinaitė ir Bygimantas Žlistrabas iš " Beglobio " prieglaudos pasiėmė kačiuką. Po kelių mėnesių išvežė į kitą rajoną, nesilaikydami gyvūno transportavimo taisyklių. Katinas pabėgo svetimam rajone, kur, greičiausiai, jei nežuvo, valkatauja. Paskambinus Bygimantui Žlistrabui, vadovė išgirdo necenzūrinių keiksmažodžių laviną. Telefonu Bygimantas Žlistrabas pareiškė kad jeigu nori, tegu pati važiuoja ir ieško katino. Pokalbio metu Bygimantas Žlistrabas bendravo agresyviai, pareiškė, kad katino neieškos, nes neturi galimybių ir išsiplūdo rusiškais keiksmažodžiais. Bygimantas Žlistrabas nesilaikė sutartyje numatytos sąlygos saugiai transportuoti gyvūną. Yra neatsakingas, agresyviai bendravo. 


Tel. 867697202

Dovanojimo metu melavo, kad katinėlio paėmimas namo suderintas su visais šeimos nariais. Apgavusi mus, nesugebėjo įkalbėti sutuoktinio katinėlį pasilikti, todėl katinėlis buvo grąžintas atgal į Beglobio prieglaudą.


Gabrielė Jankauskaitė, Fizikų g., Vilnius

Neatsakingas, įžūlus asmuo – nepranešė apie pabėgusį gyvūną, jo neieškojo, išaukinačiai bendravo, nuolat vartojo necenzūrinius žodžius, nesuteikė tikslios informacijos. Telefono nr.: 861132203, el. paštas: gabistoregabi@gmail.com

G. Jankauskaitė paėmusi katę iš globėjų tą pačia dieną ją paleido ir apie tai nepranešė. Tik po poros dienų, paskambinus pasiteirauti kaip jaučiasi katė prisipažino, kad katė pabėgusi, o pasidomėjus apie katės paiešką papasakota neįtikėtina istorija apie katės bėgimą į mišką, grįžimą į kažkokią mistinę vietą. Paklausus apie tolesnę paiešką buvo pasakyta, kad pakabinti skelbimai ir katės bus ieškoma šiandien vakare t. y. po dviejų dienų! Savanoriai nuvykę į vietą kuri buvo nurodyta, visame mikrorajone nerado nė vieno skelbimo, nesutiko tuo metu ieškoti katės žadėjusios G. Jankauskaitės, kuri neatsiliepė telefonu. Artimiausias miškas nuo tariamos katės pabėgimo vietos yra už 400 m., todėl pasakojimas apie norą rasti katę kelia didelių abejonių.


Tel. 860688623, Širvintų r.

Rima gyvenanti Širvintų rajone katytę Lu, paimtą iš prieglaudos, numarino už tai kad katytė pasituštino ne į kraiko dėžutę. Ši moteris vėl ieško katytės!


Tel. 869822351

Neatsakingų šuniukų daugintojų numeris. Jų kalytei atsivedus šuniukus, kreipėsi pagalbos padėti rasti jiems namus, kad "nereikėtų išmesti į gatvę". Šuniukams namus radus ir pasiteiravus dėl kalytės sterilizacijos atsakė, kad tai nėra reikalinga. Taigi kalytė nebus sterilzuota ir tikėtina vėl susilauks šuniukų. Kas bus su šuniukais jei nepavyks rasti namų? Nedovanotumėme jiems gyvūno.


Tel. 864758001

Namai, kuriuose nuolat suvažinėjami katinėliai. Padovanotas katinėlis gyvens tol, kol nuspręs pereiti gatvę, "šeimininkai" jo nesaugos ir nesirūpins – "O kam? Juk tai tik katinas"


Karina Žakelytė, Šeškinės g., Vilnius

Netinkamų namų gyvūnams šeimininkė. Padovanotas mažas šunelis po pusės metų, pačiai šeimininkei iškvietus, naktį iš namų paimtas į sanitarinę tarnybą. Ryte pasiėmus šunelį į vagonėlius paaiškėjo, kad jis be galo įbaugintas: glostomas gūžiasi, riečiasi į kamuoliuką ir bijo rankų, bruka uodegytę ir labai nepatikliai stebi žmogų, atrodo, kad bijo rodyti savo džiaugsmą, nes už tai gaus mušti. Viena šuniuko akytė pasruvusi krauju. Nors Karina Ž. prisiekinėja, kad šunelis nemuštas, tačiau jo elgesys sako ką kitą. Po savaitės, vis drąsinamas šunelis ėmė vizginti uodegėlę ir net laižyti veidus savanoriams.

Telefono nr.: 860160168, el. paštas: kzakelyte@gmail.com, taip pat gali imti gyvūnėlius Ilonos Žakelienės Račkovskajos vardu.


Kristina Kekytė, E. Pliaterytės g. Vilnus

Egoistė, iš principo nekenčianti gyvūnų. Mažai 3 mėnesių katytei atklydus į asmeninio namo kiemą siekė atsikratyti jos bet kokia kaina. Melavo, kad atklydo didelė katė, kuri puola jos augintinį, piktinosi, kad nėra tarnybos surenkančios kaip šiukšles beglobius gyvūnus, apsimetusi, kad ieškos gerų namų ar galinčių padėti tiesiog atsikratė katytės iškviesdama sanitarinę tarnybą.


Aloyzas Valiukas, Janė Valiukienė Melioratorių g. 14-1, Šventupė, Ukmergės r.


Margarita, tel. 867323322, Antakalnis (Vilnius)

867323322 Margarita, gyvena Antakalnyje, Vilnius

Paskambino ir paprašė paimti į prieglaudą šuniuką. Kai paklausėm kodėl? atsakė kad nesirūpina šunimi jos vaikas. kai paklausėm ar ji auklėja savo vaiką, moko jį atsakomybės ar gyvūnas yra tik vaiko žaislas. Atsakė, kad ŽAISLAS. 
Internete užtikome kad ši pilietė pardavinėja be dokumentų jorkšyro terjero veislės šuniukus

Veronika Petrilovskaja, Salininkai, s/b Aitvaras

Asmuo nenorintis rūpintis augintinio sveikata. Padovanota katytė buvo grąžinta po keleto dienų, nes susirgo. Į priminimą, kad visiems augintiniams būtina veterinarinė priežiūra ir bet kokiu atveju teks lankytis pas veterinarą atsižvelgta nebuvo. Dovanodami šiam asmeniui gyvūną tikėtina pasmerkiate jį nepriežiūrai, neatsakingumui. Atkreipkite dėmesį į telefono nr.: 867475922


Tel. 868643100 ir 864448890, Nemėžis, Vilniaus r.

Neatsakingo ir nemadagaus asmens telefonai, kuriam nepatartina dovanoti gyvūno, nes paimtas iš prieglaudos katinėlis buvo grąžintas po 2 mėnesių, todėl, kad išvykstama atostogauti į Nidą. Kalbėjo ciniškai, nemandagiai, grubiai ir grasino jei nepasimsim katinuko atgal, tai išmes jį iš namų ir paliks lauke.


Cibulskaitė Inga, tel. 867287718

Cibulskaitė Inga, tel. 867287718, Švitrigailos g.; vaikustudija@yahoo.com
Melavo kad ima katytę sau, o iš tikrųjų ėmė kaip staigmeną draugei. Draugė paskambino su didžiausiom pretenzijom, kad jai visai tos katytės nereikia.


Erika Chorševaitė Korolkiova

Minėta moteris prieš 4 metus paimtą katiną Batorą atidavė į priwglaudą. Motyyvas: dabar kurs šeimos gerovę užsienyje. Katinas tapo kliuviniu.


Vesta Česlauskienė, tel.868488703


Vesta Česlauskienė paėmė iš prieglaudos mažą kačiuką. Atnešė atgal į prieglaudą po 1,5 metų be jokios priežasties. Gavusi pastabą kad taip elgtis negalima ir dabar jam bus sunku surasti namus, gyvūnas patyrė didžiulį stresą,trenkė krepšį su katinu į grindis ir su keiksmais pasišalino. Atsargiai, gali ieškoti kito gyvūno.


Viačeslav Ždanovič, tel.868664762

Viačeslav Ždanovič gyv.Versmių gt.,tel.868664762 paėmė katytę Gilę 2021m. 2023m. išmetė į gatvę. Ją rado žmonės, kurie atvežė į prieglaudą. Paskambinus ir paklausus kaip Gilė, Ždanovič pareiškė kad katė namie ir kad mes jam nepi...tume proto.


Ligita Mugenytė, Naujoji Vilnia


Ligita Mugenytė kartu su savo sugyventiniu Ričard Aleksandrovič perdavė savo sveiką, jauną dobermanų veislės mišrūną Brutą Alinai Račkovskajai tam, kad jį numarinti veterinarijos klinikoje. Apie tai mums pranešė veterinarė, kuri atsisakė atlikti eutanaziją ir papraše, kad priimtume šunį į prieglaudą. Kad Brutas buvo nuvestas būtent eutanazijai mums taip pat pranešė pati Alina Račkovskaja.