Likimai

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 1-6 mėnesiai
Telefonas: 861048187
El. paštas: aviada88@gmail.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Vilnius

Ryte, kai tik po ypatingai šaltos žiemos nakties miestas pramerkė akis, kai pamažu ėmė gesti naktiniai žiburiai, o žmonės apsimuturiavę šalikais ir sustirę iš šalčio skubėjo kas kur, sanitarinės tarnybos darbuotojai atėję į darbą, prie pat ...vartų rado „dovanėlę“. Iš pūkuoto, susigūžusio ir į krūvą susispietusio būrelio į juos žvelgė trys poros išsigandusių, bet kartu ir smalsių akučių. Trys verkiančios katytės, trys minkštais ir ryškiais lyg rudens spalvomis išdažytais kailiukais sesutės mažylės, buvo išduotos neatsakingų žmonių, kurie laiku nesugebėjo sterilizuoti savo augintinės, o jos palikuonis ramia sąžine pasiuntė myriop.

Jie nepanoro katytėms ieškoti namų patys, jiems nerūpėjo tolesnis sesučių likimas. Yra kaip yra. Nemoralizuosim. Tik labai trumpai, bet garsiai pranešim gerą žinią – JOS JAU PASIRUOŠĘ KELIAUTI Į TIKRUS NAMUS. Pusmetinukės Molė, Mika ir Meta - socializuotos, jaukios, guvios, sveikos. Visos sterilizuotos ir paskiepytos, puikiai naudojasi kraiko dėžute bei draskykle.


 Mėta - yra tikra aktyvistė, dievina žaidimus, kamuoliukus, virveles, jai puikiausias žaislas net riešutas. Svarbiausia, kad būtų su kuo žaisti. O pavargusi mėgsta prisiglausti prie žmogaus, būti paimta ant rankų ir paglostyta, kol galiausiai užsnūsta.
Trys kažkada niekam nereikalingomis buvusios, nuostabiai gražios katytės šiandien ieško namų. Tikrų, jaukių, savų...

Jeigu Jums patiko katytė, jeigu esate pilnametis, atsakingas ir mylintis gyvūnus žmogus, jeigu suprantate, kad gyvūnėlis į šeimą atkeliauja ilgam, prašome paskambinti globėjai 861048187 arba parašyti aviada88@gmail.com Vilnius.

 

 

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.
2014-05-31 21:58
Jau greit mes ja parsivesime :)