Namuose

2011-03-10

Katinukas Musiukas (Musolinis)

« Atgal

"Katinukas pas mus atkeliavo rugpjūčio mėnesį, globėja buvo jį pavadinusi Vudžiu. Buvo truputį bailutis, bet labai smalsus. Iškart aplandžiojo mūsų namučius. Katinukas iškeliavo į kaimą pas mano tėvelius kur ligi šiol karaliauja. Mano dukrytė katinėlį nusprendė pavadinti Musiuku, nes iškart gaudė muses:) O tėveliai Musoliniu. Taigi abu vardukai labai dera tarpusavy.   Naujoj vietoj labai greit apsiprato, tik nieko visą savaitėlę nevalgė, nors lakė vandenuką ir savo reikaliukus atlikdavo dėžutėj. Dabar ohoho koks rajūnas, ypač mėgsta žalią šviežią žuvytę.
Tik pasiėmusi katuką įtarimų kėlė viena akytė, kuri nepilnai atsimerkdavo ir iki pusės likdavo plėvelė. Pasidomėjus jog tai arba išaugama arba įgimta. Jau šiuo metu katinuko abi akytės sveikutės ir pilnai atsimerkia.
Katinėlis labai mielas, išdykęs. Negalim juo atsidžiaugti. O koks jo kailiukas dabar, nesitikėjom jog jis bus toks pūkuotas. Mėgsta lauke pasivaikščioti. Labai gaudo pelytes, vasarą varlytes. Ir būtinai laimikį nešasi i kambarį visiems parodyti.
Miega naktį lovoj.
Negalim atsidžiaugti priėmę tokį grožį ir meilybę į savo namučius."