Likimai

Širlė buvo reikalinga vienatvei praskaidrinti. Ieško namų

Gyvūno statusas: Padovanotas
Globėjas/prieglauda: Visi
Miestas: Vilnius
Rūšis: Katė
Veislė:
Lytis: Patelė
Amžius: 1 metai
Telefonas: 865244093, 865354521
El. paštas: info@beglobis.com
Šeimininko vardas:
Adresas: Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia

Širlė tapo nebereikalinga savo šeimininkei. Tiesiog Širlė tapo nebepatogi, nes atsirado dar Kažkas, kuris nemėgsta kačių, todėl Širlei neliko vietos namuose, kuriuose augo nuo mažumės. Kadangi tas Kažkas reikalauja dėmesio tik sau, tai dovanoti Širlę iš namų šeimininkė nesivargino. Kam? Juk tai tik katė, o namuose pagaliau atsirado Kažkas!
Kai buvusi Širlės šeimininkė buvo viena tada reikėjo Širlės, na, kad nebūtų liūdna, kad kažkas lauktų namuose. Pagaliau atsirado Kažkas. Tas Kažkas pareikalavo, kad Širlė dingtų. Ir Širlė buvo be skrupulų nunešta į sanitarinę tarnybą, ant jos pridavimo lapo šeimininkė suraitė riebų parašą, jog sutinka, kad po 2 savaičių neatsiradus tam, kas galėtų suteikti Širlei namus, katytė bus eutanazuota.
Kai kalbėjom su „šeimininke“ telefonu, ponia labai įsižeidė, kad iš vis kalbam apie Širlę ir pasakė: „prašau negadinti man rytinės nuotaikos“. Na, taip suprantama juk pašonėj yra Kažkas, o Širlė jau pamiršta ir staiga kažkokie gyvūnų globėjai ryte gadina ponams nuotaiką pasakodami apie tai, kad Širlė liūdi geležiniame narve.
Todėl, nebenorime gadinti niekam nuotaikos. Tiems ponams, tikime, likimas sudės savo palinkėjimus.

 

O mes pristatome Širlę – dar vieną nereikalingą, išduotą mažylę. Širlė labai jaučia, kad ją išdavė, labai liūdi. Ji nepratusi aplink save matyti tiek kitų gyvūnų, todėl stresuoja, gūžiasi į kamputį. Katytė be galo graži – juodu blizgančiu kailiuku, žaliomis didžiulėmis akytėmis, kuriose deja, šiuo metu daugiau siaubo, nei gyvenimo džiaugsmo. Širlė sterilizuota, paskiepyta, šiuo metu gyvena prieglaudoje narve.
Šis juodas išduotas padariukas labai laukia savo žmogaus, savo tikrųjų namų. Ir tikime, kad tokių žmonių, kuriems gyvūnas yra šeimos narys ir vertybė yra tikrai labai labai daug.

 

Jei norite Širlę priglausti, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Komentarai

Jūs neesate registruotas vartotojas. Norėdami komentuoti prašome užsiregistruoti.

Komentarų nėra.