“Beglobio” naujienos

2016-02-09

Beglobio vagonėliuose Šypseniukas Smailis (Rado namus)

Beglobio prieglaudoje apsigyveno Smailis - Šypsenukas. Iki pat kojyčių pirštukų visiškas pozityvas, nežiūrint to, kad tapo nebereikalingas. Smailis gyveno su močiute, kuri greičiausiai jį mylėjo, nors ta meilė reiškėsi labai paprastai - būda, grandinė, maistas. Tūkstančiai tautiečių taip „myli" mūsų geriausius draugus. Smailiukas tikrai nebuvo skriaustas, gyveno sau su grandine ant kaklo, močiutės paglostomas, ir net nemanė, kad čia kažkas ne taip. Šimtas procentų ir močiutė nemanė, kad čia kažkas ne taip, ir močiutės artimieji taip nemanė, ir kaimynai taip nemanė, nes ir jie taip „myli" savo geriausius draugus.
O paskui močiutė susirgo ir mažas nykštukinis Smailiukas pasidarė našta artimiesiems. Kas juo pasirūpins, kas atneš maisto biūdelį prie būdos, juk visi tokie užsiėmę savo rūpesčiais. Paimti Smailį į butą? Kaip tai? Jis juk gyvena „prie būdos". Šis mažas nykštukas gyvena prie būdos ir į butą jis paprasčiausiai netilps. Artimieji tuo šventai tiki, juk tai taip aišku, suprantama, logiška. Ir kaip tie gyvūnų globėjai tokie kvaili ir nesupranta tokių akivaizdžių dalykų. Suprantam, suprantam, linksim galvas. Eime, Smailiukai. Ir Smailiukas viską suprasdamas, net nežiūrėdamas į jį „mylėjusius" žmones bėga skuba savo mažomis kojytėmis, vizgina uodegytę, laimingas, patenkintas, iš karto susiranda draugų nykštukų - globotines Kivi ir Amsę. Pirmą kartą matom kaip šunelis visiškai nesiilgi savo „mylimų" žmonių, net nežiūri į jų pusę. Bet ne pirmą kartą matom kaip buvę šeimininkai išeina tokie patenkinti - lyg būtų išlošę milijoną. Na, čia jiems taip tuo metu atrodo.
Taigi, Smailiukas mažutėlis, ilgesio smėlinio plaukučio, karamėline nosyte, vėduokliškomis ausytėmis, apie 2 metukų šuneliukas. Beprotiškai žavingas, draugiškas, mielas, bet ir sargus - svetimus už tvoros aplos. Jaučiasi labai laimingas glostomas, bėgiodamas, bendraudamas, tyrinėdamas aplinką.
Patiko Smailiukas - Šypsenukas, norite turėti nykštuką draugiuką, turite sąlygas ir galimybes, skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com
Smailis globojamas Beglobio prieglaudoje esančioje Skydo 44a, Vilniuje (Naujoji Vilnia)

« Atgal