“Beglobio” naujienos

2024-04-22

Lapusha, kurios pseudonimas Ožka, ieško namučių

Lapusha atvyko iš Mariupolio ir dabar gyvena Beglobio prieglaudoje. Lapusha judri, turinti laikos kraujo šunytė. Lapushai geriau tiktų vardas Ožka, nes ji šokinėjimo į aukštį čempionė. Lapushai apie 4 metukai amžiaus. Šunytė sterilizuota, skiepyta, pažymėta mikroschema. Jeigu norite priglausti Lapushą, turėti energingą ir žaismingą kompanjonę, skambinkite tel 868474049 Vilnius.
Plačiau »
2024-04-21

Šilkinio juodo kailiuko savininkas katiniukas Gerbas ieško namučių

Gerbo visiškai juodas kailiukas tiesiog žvilga kaip šilkas. Katinukas meilus ir jaukus, labai nori glostymų ir švelnumo, tik pirmiau reikia įgyti jo pasitikėjimą. Gerbas buvo rastas gulintis gatveje su sulaužytu žandikauliu ir kojyte. Jam buvo atliktos operacijos ir dabar Gerbukas jaučiasi labai gerai. Šis nuostabus katinukas šiuo metu globojamas Beglobio prieglaudoje, todėl labai laukia savo tikrųjų namučių. Gerbas paskiepytas, kastruotas, pažymėtas mikroschema, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, jam apie 1,5 metukų amžiaus. Jeigu norite priglausti šį juodo šilkinio kailiuko katinuką savo namuose, esate atsakingas žmogus, suprantate kad negalima palikti atidarytų langų ar balkonų jeigu turite katę arba jei juos atidarote turite užėję specialius tinklus kad gyvūnas būtų saugus skambinkite tel 865244093 Vilnius arba rašykite žinutę.
Plačiau »
2024-04-20

Dėmesio! Svarbu! Jokiu būdu neduokite gyvūnų Agnei Zabulytei!

Labai prašome būkite atidūs, niekada jokiomis aplinkybėmis neatiduokite ir nedovanokite šiai moteriai – Agnei Zabulytei, gyvūnų globos grupėse pasivadinusiai Agne Zete, jokių gyvūnų. Agnė Zabulytė iki skausmo pažįstama visoms Vilniaus gyvūnų prieglaudoms. Apsimesdama, kad gelbėja gyvūnus, iš tikrųjų juos kankina visiškai jų neprižiūri. Paimti gyvūnai negauna jokios veterinarinės pagalbos, jie laikomi baisiose, antisanitarinese sąlygose. Laikomi kartu ir sergantys, ir dar sveiki, kurie neturi jokių galimybių neapsikrėsti nuo sergančių, jokių galimybių išsivaduoti iš baisių sąlygų. Iškreiptai suvokdama gyvūnų globą, iš tikrųjų surinktas kates, o pastaruoju metu dar ir šunis paprasčiausiai nukankina nesuteikdama jiems jokios pagalbos ir priežiūros.
Gyvendama Vilniuje, Agnė Zabulytė kelis kartus keitė gyvenamąją vietą. Ir kiekvieną kartą iš jos gyvenamų patalpų buvo gelbėjama po 20, 30 gyvūnų – išsekusiu, apleistų, nusikankinusių. Kelis pastaruosius metus ši pilietė gyveno Pasvalio rajone, kur lygiai taip pat tęsė sveiku protu nesuvokiamą savo "veiklą", t. y. toliau rinko ir kankino gyvūnus. Prieš porą dienų, iš šios pilietės sukurtos koncentracijos stovyklos, buvo konfiskuotos 39 katės ir 14 šunų. Gyvūnai taip apleisti ir nukankinti, jog vienas šuo neišgyveno. Gelbėtojai nespėjo suteikti jam gyvybiškai reikalingos pagalbos. Beprotiškai gaila nukankintų gyvūnų, beprotiškai skaudu, kad neadekvatūs piliečiai gali laisvai vaikščioti ir taip žiauriai elgtis su tais, kurie patys yra bejėgiai ir negali apsiginti. Įsidėmėkite šį veida. Jokiomis aplinkybėmis naleiskite kad joks gyvūnas patektų pas kankintoją.

Plačiau »
2024-04-19

Pamenate istoriją apie dobermaną Brutą?

2023 balandį sulaukėme skambučio iš veterinarijos klinikos. Veterinarijos gydytoja prašė priglausti jauną, sveiką, neagresyvų dobermaną, kuris jos teigimu buvo atvestas eutanazuoti.
Šunį pasiėmėme, tuomet paskelbėme emocingą pranešimą apie į viešumą iškilusią Bruto istoriją.
Bruto šeimininkė Ligita M. dėl šio pranešimo pajautusi kad buvo įžeista jos garbė ir orumas kreipėsi į teismą.
Teisme Ligita ilgai skaitė kalbą apie tai, kaip ji mylėjo Brutą, tvirtino, kad nenorėjo jo eutanazuoti, o gyvenimo draugo bendradarbės Alinos R. paprašė tik nuvesti šunį į kliniką apžiūrėti.
Teismas patikėjo Ligita ir nusprendė, kad mes neįrodėme, jog Ligitos sugyventinio bendradarbė Alina R. dobermaną Brutą į kliniką atvežė užmigdyti.
Teismo neįtikino 2023-10-16 teismo posėdžio metu veterinarijos gydytojos Viktorijos V. liudijimas:
„Buvo pirmiausiai skambutis, kad nori atvesti <...> Brutą <...> ir buvo kreiptasi dėl to, kad nori tą šunį eutanazuoti dėl jo sveikatos sutrikimų ir dėl jo elgsenos sutrikimų. <...> Dėl šitų kreipinių aš šunį apžiūrėjau, tai buvo klinikinė apžiūra. Alergijos požymių aš tą dieną jokių neradau. <...>, širdies ūžesių, aritmijos, kas yra nebūdinga šios veislės šunims, nebuvo pastebėta. <...> Pasiūliau perduoti jį prieglaudai, šiuo atveju – „Beglobiui“, nes tiesiog šunį aš atsisakau eutanazuoti“.
Veterinarijos gydytoja Viktorija V. teisme taip pat paliudijo:
„Klausė, ar turime būtent tų vaistų [skirtų užmigdyti gyvūną], nes mes ne visada jų turime klinikoje. Tai vis tiek pirmas dalykas buvo klausimas dėl eutanazijos. Ir paskui tiktai, kai jinai atvyko, paprašė manęs apžiūrėkite jį gerai, ar jisai turi tų sutrikimų, tai čia buvo toks priedas, bet pirminis dalykas buvo kad eutanazuoti. Aš pasakiau, kad šuo yra sveikas ir aš jo negaliu eutanazuoti. Jis yra sveikas, jaunas gyvūnas, jokiu būdu to negaliu padaryti ir tiesiog pasiūliau, kad mes paimsim tą šunį ir perduosim prieglaudai.“
Teismas sprendė, kad čia prastas įrodymas, nes Viktorija V. ne pati atsiliepė į tą telefono skambutį, na tai kas, kad pokalbį girdėjo.
Teismo neįtikino ir Alinos R. mums atsiųsta žinutė, kurioje Alina R. juodu ant balto rašo, kad šunį į kliniką atvežė MIGDYTI (jos žinutę viešiname. Kalba netaisyta, todėl atsiprašome už grubias lietuvių kalbos klaidas).
Tačiau šie ir kiti mūsų pateikti įrodymai teismui pasirodė nereikšmingi.
Remiantis teismo sprendimu, situacija išeina tokia:
Ligita M., susirūpinusi Bruto sveikata, mylimą augintinį patikėjo savo gyvenimo draugo bendradarbei Alinai R., kurios pati beveik nepažįsta. Paprašė Alinos R. nuvesti mylimą Brutą į vet. kliniką apžiūrai ir sveikatos patikrinimui. Pati Ligita į gydytojos kabinetą neužėjo, liko lauke su nežinia kam atsivežtu pledu. Veterinarė apžiūrėjo šunį ir konstatavo, kad Brutas sveikas. Tuomet kažkodėl nusprendė paskambinti mums, ir paprašė šį sveiką, Ligitos mylimą šunį priglausti. Ligita M. pasirašė sutikimą atiduoti šunį į prieglaudą ir išvažiavo namo.
Su tokiu Teismo sprendimu nesutinkame, BET ŽINOMA KAD JĮ VYKDYSIME, NES LAIKOMĖS ĮSTATYMŲ.
Tik niekaip negalime suprasti, kodėl veterinarė nei iš šio nei iš to TIK dėl APŽIŪROS atvestą šunį apžiūrėjusi ir konstatavusi kad šuo sveikas ir gali važiuoti namo, skambina į prieglaudą ir prašo jį priimti?
Ir kaip čia taip Ligita, kuri nesiekė šunimi atsikratyti, po vizito į kliniką išvažiavo namo viena, o jos mylimas, sveikas šuo – į prieglaudą? Juk po apžiūros konstatuota: šuo sveikas, neagresyvus, jo eutanazuoti kaip teigia Ligita nenorėjusi. Tai KODĖL ŠUO PRIEGLAUDOJE? Stebina ir tai, kad per visą Bruto buvimo prieglaudoje laiką Ligita nei karto nepasiteiravo apie savo mylimo šuns būklę, nei karto jo neaplankė, neatvežė jam maisto, nesidomėjo jo likimu.
Būkite tikri, kad mūsų negąsdina teismų procesai. Net ir tada, kai patiriame tai, ką teko patirti šįkart. Teisėjai ir tie kurie išduoda savo augintinius nemato išduotų gyvūnų akių, nemato jų skausmo ir nevilties. Visa tai matome mes. Ir žinome daugybę istorijų, kai asmenys, neteisingai pasielgę su gyvūnu, nepatiria jokių neigiamų tokio elgesio pasekmių.
Mūsų misija išlieka ginti išmestus, išduotus, nukankintus gyvūnus ir viešinti taip su jais pasielgusius asmenis. Tai darėme iki šiol, darysime ir ateityje. Tik nebedarysime taupymo klaidos ir į teismą eisime kartu su advokatu.
Ir pabaigai – geroji žinia. Svarbiausia šioje istorijoje yra tai, kad jaunas, sveikas, draugiškas šuo GYVENA. Po 3 mėnesių praleistų prieglaudoje Brutas rado nuostabią, mylinčią šeimą. Jis mylimas, keliauja, vėl pasitiki žmogumi, o mes žinome, kad jo šeima jo neišduos.
Ačiū visiems neabejingiems žmonėms, kurie padeda ginti gyvūnus ir pasirūpinti tais, kuriuos išdavė garbingi ir orūs šeimininkai.
Na, o mes toliau nenuleisime rankų ir ieškosime teisybės.
Plačiau »
2024-04-18

Labai svarbu! Ypač Naujos Vilnios gyventojai!

Mažų šuniukų ir kačiukų skriaudeja LIUDMILA MICEVIČIENĖ GYVENANTI PARKO G. 52 NAUJOJOJE VILNIOJE VEL SIAUČIA!!!!
Ši kartą ši nuozmoga išmetė net 8 kačiukus!!!
Du kačiukus atpažino jai atidavusi moteris. Žinoma kaip visada be čipų ir į "geras rankas".
Atnaujiname informaciją APIE LIUDMILĄ Mickevičienę, kuri prekiauja dovanotais GYVŪNAIS. NEPADOVANOTUS IŠMETA Į GATVĘ!!!Liudmila Mickevičienė, gyvenanti Parko g. 52, Naujojoje Vilnioje mažus šuniukus ir kačiukus suranda portale Skelbiu. Lt Paskambina, kad ieško mažiuko SAU. Sudaro neblogą įspūdį. Tie, kurie dovanojate į "geras rankas", ATMINKITE Liudmila Mickevičiene yra ta su "geromis rankomis". Ji ima "sau" pūkuotus kačiukus arba panašius į kokią nors veislę šuniukus ir po to juos parduoda per Skelbiu. Lt. TUOS, KURIŲ NEPARDUODA IŠMETA Į GATVĘ. DĖL JOS VEIKSMŲ PRADĖTAS IKITEISMINIS TYRIMAS. Būkite atidūs, ne dovanokite neženklintų gyvūnų, sterilizuokit savo augintinius. NEJAUGI JŪS GALITE RAMIAI MIEGOTI ATIDAVĘ Į "GERAS RANKAS" mažiuką šuniuką ar kačiuką?
Plačiau »
2024-04-17

Menininkas Činas ieško namučių

Činas mielas ir juokingas kudliukas kuriam laaaabai reikia bendravimo su žmogumi. Tačiau Činas rimtas ir protingas vaikinas, ne šiaip sau koks neišmanėlis. Suprasdamas, kad konkurencija didelė ir kad pritrauktum dvikojų dėmesį reikia reklamos, Činas išmoko modernųjį šokį. Jeigu Činas mato žmones, voljere prasideda šokis kuris vadinasi "pastebėk mane". Činas ima šokti ant užpakalinių kojyčių, kad tik koks nors dvikojis atkreiptų į jį dėmesį. Kol kas modernusis Čino šokis ir jo noras atkreipti dėmesį dar nebuvo deramai įvertintas. Todėl Činas laukia būtent to dvikojo, kuris supranta modernųjį meną ir deramai jį įvertina. Jūs dar nematėt Čino šokio???  Činas maloniai kviečia su juo susipažinti. Jis tikrai parodos jums savo gabumus. Činas yra apie 4 metukų amžiaus, ne koks vejavaikis. Činas skiepytas, žymėtas mikroschema. Jeigu susidomejote šiuo kudliuku ir norite protingo ir linkusio į menus draugo, skambinkite telefonu 868474049, Vilnius.
Plačiau »
2024-04-16

Rainiukė Rosytė

Rosytė tradicinė rainiukė baltu seilinuku, batukais ir vienu žanduku. Katytė ilgai gyveno lauke, todėl vis dar yra savarankiška, tačiau švelnaus charakterio ir mėgstanti žmones. Glostoma iškelia uodegytę ir trinasi galvyte. Rosytė sterilizuota, moka naudotis kraiko dėžute, smulki 2,5 kg svorio, apie 6 metų amžiaus. Jei norėtumėte suteikti katytei šiltus ir jaukius namus skambinkite 865225229 arba rašykite info@beglobis.com.

Plačiau »
2024-04-15

Skirkite 1,2 proc VšĮ Beglobis

Draugai, jūs visi galite prisidėti, kad šiame pasaulyje patys mažiausi mažiau kentėtų. Jums tai nieko nekainuoja, o beglobiui gyvūnui tai kainuoja gyvybę.
Čia tik labai labai nedidelė dalis praeitais metais išgelbėtų gyvūnų. Su jūsų pagalba ir 1,2 proc parama galima padėti tiems, kurie patys niekada nepaprašys. Bet jiems gyvybiškai reikia jūsų pagalbos.
Jeigu dar neskyrėte savo 1,2 proc paramos, būtume labai dėkingi, jeigu skirtumete VšĮ Beglobis (kodas 303194182)
Kaip tai padaryti rasite čia:
Ačiū už jūsų gerumą, palaikymą ir paramą.
Plačiau »
2024-04-14

Bendraminčius kviečiame savanoriauti Beglobio gyvūnų prieglaudoje

Beglobio gyvūnų prieglauda, kviečia žmones mylinčius gyvūnus būti savanoriais. Jei esate rūpestingas ir pareigingas ateikite pasidalinti savo gerumu skiriant laiko silpnesniųjų globai ir priežiūrai. Norinčius prižiūrėti šuniukus ar kačiukus prašome susisiekti tel. 865225229 el. paštas info@beglobis.com.

 

Plačiau »
2024-04-13

Savaitgalį ateikite pasivaikščioti su Beglobio šuniukais

Jei mėgstate pasivaikščioti ir jums patinka šuniukai – Beglobio prieglaudos šuniukai jūsų laukia. Jie tikisi dar daugiau dėmesio bei ilgesnių pasivaikščiojimų, tad jei turite laisvo laiko ir norite pabendrauti su Beglobio globotiniais, ateikite. Šuneliai bus laimingesni, o jūs aplankysite atnaujintą Naujosios Vilnios parką bei keistą paminklą. Tikimės, kad lavinsis šunelių bendravimas su žmonėmis, ėjimas su pavadėliu, o tai padės jiems greičiau rasti namus. Nepilnamečiai gali atvykti tik su suaugusiais. Apie atvykimo laiką būtinai praneškite tel. 865225229, 868474049.Šuneliai labai laukia. Foto iš pasivaikščiojimų filmuke.

Plačiau »
«   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  »