“Beglobio” naujienos

2014-07-30

Lvovo g. 25 rasta jaunutė, labai graži katytė (Rado namus)

07-25 Lvovo g. 25 prie Verslo burės kieme rasta jaunutė katytė. Labai meili, bendraujanti, drąsi.
Tel. Nr. 865354521
Katytę nublusinome, nes turėjo labai daug blusyčių

Plačiau »
2014-07-30

Pilaitėje kačiukas iki apakimo skaičiuoja minutes (Pagalbos nesulaukė)

Pilaitėje, Vilniuje rasta šeimyna mamytė su 2 kačiukais. Mamytė juos dar maitina kačiukai dar visai mažulyčiai apie 1 mėnesio amžiaus. Deja vieno iš kačiukų ​ ​akyčių būklė labai prasta, prasidėjo rinotracheitas​​ -- tad kiekviena minutė yra brangi. Nes jau yra begalės aklų ir vienaakių kačiukų -- kuriems pagalba nebuvo suteikta arba suteikta pavėluotai.​ ​

 

Katytė visai smulkutė kaip paaugliukė. Šeimyna gyvena po daugiaaukščio balkonu ir drąsiai guli matomoi vietoj prie laiptų. Bėda ta kad ten gyvena moteris - (teko kadais susipažint) kuri nuolat siundo savo šūnį ant katinų, ne va tai jiem čia ne vieta, įsibrovėliai, valkatos ir panašiai. Baisu būtų vėl išgirst istoriją "rasti šuns sudraskyti kačiukų kūneliai".

 

Tad prašau padėkit šeimynai​​ ​ ​netapti žiauraus gyvenimo aukomis.​

 

860647985

 

Plačiau »
2014-07-30

Rytų veislės katė: sužeista ir nusilpusi. Skubiai reikia pagalbos (Pagalba rasta) 1

Vakar Araks restorane pamačiau keistą vaizdą. Juoda daili katė, panašį į sfinksą tupėjo viena ant pievutės, kol aplinkiniai žmonės vakarieniavo. Pamaniau, kad katė labai gerai dresiruota ir nebega, kol ji neatsistojo. Tiksliau, kol nepabandė atsistoti. Tada pastebėjau, kad tai matyt ne šiaip liesųjų kačių giminei priklausanti katė, o tokia priverstinai tapusi. Negana to, viena galinė koja tiesiog tabalavo ore, o dešinė akis įdubusi, aptraukta ir galbūt jau nebefunkcionuojanti.

Nuskubėjau pas restorano darbuojus ir užklausiau,ar pievoje besikankinanti katė yra kienonors. Moteriškės nepasimetė ir pabijojusios(kaip jos matyt susidarė įspūdį) nepatenkintos klientės greitakalbė išdėstė, jog katinas tuojau pat bus išvarytas! Patikslinusi savo ketinimus, gavau rankšluostį ir mėsos gabalą ir ėjau jaukintis nabago. Nieko jaukinti nereikėjo, nes katė buvo visiškai absoliučiai kaip tik įmanoma katinui išsekusi. Man net baisu buvo ją paimti. Judesiai lėti ir tai tik tuo metu, kai pajudinu sužeistą koją.

Reziume: katę parsitempiau namo. Abejoju ar mato viena akimi(dėjau kompresus, valiau ramunėlių kompresais pūlius...gal vilties dar kiek ir yra...), galinė koja nelabai juda(įtariu, kad uždegimas). Paguldžiau virtuvėje į vaisių dėžę. Auginu nepiktybišką, bet hiperaktyvų šunį, kuris tikrai šiuo metu nėra tinkama draugija išsekusiam katinui. Plius, neturiu namie durų, tad įėjimą į virtuvę apsistačiau kuprinėmis, kad  katė nestresuotų dėl šuns. Plius penktadienį išvažiuoju... Negaliu, nuoširdžiai negaliu jos laikyti. Tai tiesiog neįmanoma prie didžiausių norų... Be to, katei labai reikia veterinaro:gal dar akytę ar kojytę pavyks išsaugoti.

Katės meilumas neišpasakytas: griūdama lipo iš dėžės ir lygiai taip pat griuvinėdama ėjo glaustytis apie kojas, kol ruošiau ramunėlių nuovirą. Murkia, nesipriešina niekam. Verčia pilvuką pakasinėjimui.

Regis nesterilizuota. Atrodo jaunoka. Sakyčiau iki metų. Bet gal toks įspūdis dėl plonumo. Pasiskaitinėjau internete, labai tikėtina, kad ji gali būti veislinė-juodoji rytų katė.

Palaikiau per naktį, bet tai viskas. Nors aš norėčiau palaikyt, padėt, bet  gyvenu ne viena ir pasakyta, kad deadline'as šiandien. Nežinau, ką daryt. Būkit geri, padėkit.

Gal galite kas nors kuo nors padėti: laikina globa, apžiūra pas veterinarą.

Deimena +370 656 23 972

Plačiau »
2014-07-29

Naminis katinėlis - Benamis katinėlis. Prašo JŪSŲ pagalbos

Jau kurį laiką prie mūsų namų, adresu Stanevičiaus 100, 102, Vilnius

Gyvena katinėlis (3-4 metai), kuris matyt neturi namų ir šeimininko.
Gal Jus galėtumėte juo pasirūpinti, priglausti savo namuose.

Vakarais jis ateina prie mūsų balkono ir labai verkia. Mielas ir meilus, buvęs naminukas - padarytas benamiu.


Jeigu turite galimybę padėti, prašau susisiekti su manim telefonu 866263922.

 

Plačiau »
2014-07-25

Vilniuje rastas Haskis. Ieškomi šeimininkai, reikalinga parama medicininei apžiūrai. (Grįžo namo)

Šiandien Vilniuje rastas Haskis patinėlis. 

Ieškomi šeimininkai ir labai reikalinga finansinė parama jo medicininei apžiūrai.

 

Šiandien Vilniuje, Viršuliškėse prie Matulaičio bažnyčios rastas haskis patinėlis. Jam apie 2-3 metai. Abi akys mėlynos. Neturi su savim jokio antkaklio, klinikoje patikrinom nėra čipo. Šunelis labai laka vandenį, sukūdęs visas. Gali būti kad arba seniai jau klaidžioja, araba kažkas juo tiesiog atsikratė. Šuniukas labai draugiškas, netgi nori duoti bučkį.

Plačiau »
2014-07-24

Juoda kruopytė – miško Fėja 2

Ši juoda angliukė buvo rasta miške. Paskambino kažkokia moteris ir pasakė, kad miške rado mažą katytę. Kadangi prieglauda perpildyta, o ant lubų gyvūnų dar nekabiname, paprašėme tos moters mažytę kruopą priglausti namuose ir atsiųsti mums nuotarukas, kad bendromis pastangomis galėtumėme jai surasti namus. Moteris sutiko, atrodo suprato, kad mažajai kruopai prieglaudoje nesaugu, telefonu prižadėjo atsiųsti nuotraukas, tačiau.......jau po valandos gavome skambutį iš sanitarinės tarnybos - "atvežė mažą juodą katytę, sakė rado miške..." Supratome, kad eilinį kartą susidūrėme su abejingumu, kai sprendimas priimamas toks "akys nemato, širdis neskauda", o tai, kad sanitarinėje tarnyboje tokiai kruopai jokių šansų išgyventi, taip mąstančių žmonių nejaudina. Svarbiausiai nusikratė "naštos". Juk pasirūpinti tokia kruopa daugumai mūsų tautiečių "misija neįmanoma", nesvarbu kad turi erdvius namus, mažai kruopai vietos neatranda.

Mažylę, kuri neaišku kaip atsirado miške, bet tikrai nenukrito iš dangaus, pavadinome Fėja.  Kažkoks beširdis ne tik žiauriausiu būdu atsikratė mažylės, bet kažkas jai dar spyrė, nes iš pradžių Fėja daugiau gulėjo nei judėjo, jos užpakalinės kojytės griūdavo ant šoniuko.

Šiuo metu laikoma ir prižiūrima veterinarijos gydykloje Fėja atsigauna, labai nenori būti uždaryta ankštame boksiuke, labai nori bendrauti su žmonėmis.
Kadangi mažutės laikymas ir gydymas kainuoja, labai prašome padėti šiai vargšiukei, su kuria kažkas taip žiauriai pasielgė ir paremti jos gydymą nors ir nedidele suma  paskirtyje nurodydami: "Fėjos gydymui".

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Jau dabar  Fėjai labai reikalinga naminė globa. Kačiukė be galo meili, sociali murkaliukė. Jei norite priglausti miško Fėją savo namuose visam laikui ar bent suteikti jai laikiną globą skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-07-24

Kipras iš Kryžiokų sodų

Yra Vilniuje tokie sodai – Kryžiokai. Mums gyvūnų globėjams tie sodai tikri kryžiaus keliai. Kiekvienais metais iš ten į sanitarinę tarnybą patenka po keletą suvargusių, sergančių, baisiai atrodančių katinėlių. Niekam tie katinėliai nerūpi, niekas ten neužsima jų priežiūra ar sterilizacija. Veisiasi jie ten, gyvena, serga, miršta. Pernai iš Kryžiokų sodų buvo atvežti net 11 katinėlių, kurių sveikatos būklė buvo tragiška. Vieną katytę tuomet net pavadinome Skeletuku. Tačiau visus išgydėme, Skeletukei, kuri pas mus pavirto į Storuliukę suradome namus.

 

Taigi, kai paskambino iš Kryžiokų sodų, kad yra sergantis katinėlis nėkiek nenustebome.

 

Paskambinusi moteris reikalavo kuo skubiau atvažiuot, nes po sodus vaikšto sergantis katinas. Jie tą katiną pagavo ir uždengė dėže, nes bijo, kad “užkrės”. Iš patirties žinome, kad dažniausiai to “užkrėtimo” baimė yra perdėta ir išpūsta. Žmonės pamatę suvargusį gyvūną net nemąsto, kad didžiausias pavojus yra pačiam suvargusiam gyvūnui, o ne aplinkiniams. Taip buvo ir šį kartą. Atvežtas katinėlis nebuvo niekam pavojingas, tiesiog iš jo burnytės bėgo pūlingos seilės, nes burnytėje yra stiprus dantenų uždegimas, išgedę dantukai. Katinukas labai išsekęs, nes su tokiais dantukais nežinia kiek laiko negalėjo nieko valgyti. Galime tik įsivaizduoti koks skausmas jį turėjo kankinti visą šį laiką. Katinėlį pavadinome Kipru.
Šiuo metu Kipras veterinarijos klinikoje. Jam paskirti antibiotikai, vitaminai. Kai sustiprės, bus sutvarkyti dantukai.

 

Taip, šiuo metu Kipras atrodo labai suvargęs, tačiau iš patirties žinome, kad sutvarkius kamuojančias sveikatos problemas ir duodant kokybišką maistą, gyvūnas atsistato tiesiog akyse ir iš suvargusio pavirsta į neatpažįstamą gražuolį.
Kaip jau ir minėjome tokie vargšai niekam nereikalingi ir niekas jais nesirūpina, todėl kreipiamės pagalbos į neabejingus žmones, kurie nuolat mums padeda tokius vargšiukus išgydyti ir vėl leisti jiems džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Be jūsų pagalbos negalėtumėme padėti šimtams gyvūnų, jų gydyti, jais rūpintis.

 

Paremti Kipro gydymą, galite aukodami nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant: “Kipro dantukams”.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
 LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Jei norite daugiau informacijos apie katinėlį Kiprą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašyti el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-07-22

Iš duobės ištraukta mažylė maldauja laikinos globos (Rado namus)

Šią mažylę klykiančią Vilniuje senamiestyje betonuotoje duobėje aptiko lenkai turistai. Mažė klykė nesavu balsiuku. išlipti - jokių šansų.

 

Ant duobės dar buvo prisuktas šarvuotas stikla...s. Duobę buvo apstoję žmonės, tačiau niekas nesugebėjo mažylei padėti. Nors jau buvo vėlu ir buvome "nusikalę" tikrąja prasme, supratome, kad jei nenuvažiuosime mažylė žus. Nuvažiavome, įvertinome, vėl į prieglaudą - pasiimti atsuktuvų.
Ir štai mažė jau rankose. Fainuolė nereali. Tačiau....Dar prieš vaduojant mažylę iš duobės klausėme ar kas nors paiims šią katytę laikinai globai. Prižadėjo, kad paims. Kai pamatėme kas paims, supratome, kad negerai. visai negerai. Prižadėjo bobulė, kuri jau metuose ir ne pas save paimti, o savo brolienei, kuri visiškai neapsidžiaugė mažyle. Žodžiu, mažutei panteriukei ten ne tik kad negerai, bet ir labai nesaugu. Moteris, kuri ją laikinai nuo vakar vėlyvo vakaro laiko, įmetė mažę į kambarį vos ne su keiksmais.

 

Nesaugu mažąjai ten, kur jos nekenčia. Moteris tikrai labai grubi, pikta, gali net sužeisti mažylę.
Todėl labai prašome - paglobokite panteriukę. Mažylė naminukė, labai smalsi, linksma, žaisminga. Visiškas vaikiukas, kuris nesupranta kas yra žmogaus nemeilė ir pavojai.

 

Jei galite padėti šiai mažylei ir laikinai priglausti, labai prašome skambinkite 865354521, 865244093.

 

MALDAUJAME LAIKINOS AR NUOLATINĖS GLOBOS

 

Plačiau »
2014-07-21

Mažutis Mirgaliukas. Išgelbėtas Gaisrininkų. Ieško namų 1

Šestadienio rytas....Sulaukėme skambučio, kad yra užstrigęs kačiukas ir jam labai reikia pagalbos. Kreipėmės į gaisrininkus, nes patiems klykiančio, išsigandusio mažo kačiuko neišėjo ištraukti. Ačiū šiems narsiem vyrams, kurie greit atskub...ėjo į pagalbą ir ištraukė mažuliuką. Katinukas Mirgaliukas dabar namų globoje ir bando kariauti su globėjo katytėm:) Yra linskmas ir žaismingas, apie 2 mėn. kyciukas. Mirgaliukui jau nusišypsojo likimas. Nežuvo gatvėje, yra rūpestingoje globoje. Dabar tik tokių pat, gerų ir šaunių šeimininkų labai reikia. Mirgaliukas laukia jūsų. Priimkite jį į savo šeimą.
Tel. Nr. 865354521, 865244093 ar info@beglobis.com

 

 

Plačiau »
2014-07-21

Siaubingai apleistas kačiukas prašo pagalbos (Mirė)

Niekam nereikalingas ir vienišas šis mažylis buvo rastas kažkur Justiniškių gatvėje. Kiti mažylio broliukai ar sesutės galbūt žuvo, galbūt buvo sunaikinti. Šis mažylis šiuo metu gydomas veterinarijos klinkoje. Jo būklė sunki. Sunki dėl to, kad visiška kruopa yra  aplipusi visais įmanomais parazitais - kirmėlėmis, blusomis. Lyg to būtų negana, mažylis serga grybeliu.
Tačiau kačiukas be galo kabinasi į gyvenimą, verkia ir prašo pagalbos. Ką daugiau rašyti - juk viską matote nuotraukose.

Pavadinome šį mažylį Justuku. Justuko gydymas bus ilgas. Šiam mažiui labai reikia pagalbos,  todėl jei galite paremti Justuko gydymą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Justuko gydymui".

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Apie Justuko sveikatėlę, galite pasiteirauti  tel. 865244093, 865354521 arba el. paštu:info@beglobis.com 

Katinėliui labai reikia žmogaus meilės, švelnumo ir šilumos. JIS TO NIEKADA NEPATYRĖ. Katinėlis pasveikęs tikisi rasti namus, jis tikisi būti kam nors reikalingas. 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »