“Beglobio” naujienos

2016-02-02

Beglobio miauksiukai būtų dėkingi už skanius konservukus

Mūsų mažieji miauksiukai būtų labai dėkingi, jei galėtumėte padovanoti jiems konservukų. Dažnai pas mus patenka susirgę ar išsekę gyvūnai, todėl jiems labai reikalingas kokybiškas maistelis. Toks maistas yra parduodamas zooparduotuvėse.
Jei galite padėti, atvežti ar užsakyti konservukų katinukams, būtumėme labai dėkingi. Atvežti galite adresu: Skydo 44a, Naujoji Vilnia tiesiai į prieglaudą (prieš tai reikia susiskambinti tel. 865244093) arba palikti pakeliui Filaretų klinikoje adresu: Filaretų g. 35. Mes kiekvieną dieną važiuojame pro kliniką arba joje būname su savo globotiniais ir nusivežtumėme maistuką kačiukams. Klinika dirba kiekvieną dieną nuo 8.30 iki 20 val. Savaitgalias nuo 9 iki 18 val.
Ačiū miauksiukų vardu :)

Plačiau »
2016-01-30

Šuniukas vokietukas mišrūniukas ieško namų

Dalinamės šunelio, kurį šeimininkas vadino Brisiumi istorija. Manome, kad Brisius nusipelnė žymiai geresnio, visai nebrisiaus gyvenimo. Šį likusį be šeimininko šunelį giminaičai jau buvo linkę eutanazuoti, nes "nėra kam pasirūpinti". Tačiau šeimininko dukra gyvenanti užsienyje maldauja pagalbos šiam jaunam, apie 3 metų šuneliui.
Brisių dar visai mažylį šeimininkas pirko turguje, augino, mylėjo, rūpinosi. Deja, šeimininkas sunkiai serga ir nei dabar, nei vėliau Brisium pasirūpinti jau nebegalės. Brisius (o draugams – Briska) energingas linksmuolis, protingas šuo, kuris savo šeimininkui niekad neleido jaustis vienišu. Jis tikrai vertas pats nelikti vienatvėje ir rasti kitą žmogų, kuris jį mylės ir rūpinsis.
Briska visą gyvenimą gyvena kieme, gryname ore, miega būdoje. Atsakingas namų sargas ir ištikimas draugas. Dėl Briskos skambinti tel. 868474049.

 

Plačiau »
2016-01-29

Kas gi priglaus Largo?

Jau senokai norėjome pasirodyti su Largo, nes tikrai gauname klausimų, kaip gi jam sekasi, ar gyvas. Taip, Largo gyvas, Largo labai bendraujantis, Largo labai mėgsta glostymus. Deja sveiksta Largo ne taip greitai kaip mes norėtumėme. Nežinome kiek ilgai katinukas kentė su sulaužytu žandikauliu. Kodėl niekas jo nepastebėjo anksčiau kamuojantis klausimas. Nejaugi esame tiek abejingi??? O šis klausimas iškilo, nes Largo ne laukinukas, kuris neprisileidžia žmonių, nes be proto bijo skriaudos, jis NAMINUKAS, norintis švelnumo ir glostymų. Jei anksčiau kas nors būtų kreipėsi dėl Largo, galbūt dabar jau galėtumėme džiaugtis sveikučiu gyvūnu, dabar deja...
Largo žandikaulis ir po operacijos ne visai užsidaro, nes su sulaužytu žandikauliu, jis gyveno pakankamai ilgą laiko tarpą, todėl sunyko žandikaulį laikantys raumenys. Largo be galo stengiasi - jis pats bando praustis, bando valgyti ir gerti. Iš pradžių katinukas negalėjo sulaikyti seilių ir praustis, todėl pasidarė visiškai murziukas. Dabar Largo jau išmoko sulaikyti seiles, praustis ir valgyti. Deja, Largo nemato. Arba mato tik šešėlius :(.
Vakar išmaudėme Largo, kad nebebūtų toks murziukas. Largo vis dar klinikoje, jam labai reikia namų globos. Kas gi priglaus Largo? Tel.: 865244093
Ankstesnė žinutė apie Largo: http://beglobis.com/Beglobio-naujienos-690.html?articlepage=1&articleid=1617 ir didelis ačiū Jums už Largo palaikymą!!!

Plačiau »
2016-01-28

Meukis – išduotas už švelnumą (Rado namus)

Meukį negailestingai pasmerkė tie, kuriuos jis laikė savo šeima, savo šeimininkais. Meukis gyveno Vilniuje Didlaukio gatvėje, o jo šeimininkė Ingrida M tiesiog nusprendė, kad Meukis ir jos vaikas nesuderinami. Be abejo nuvykusi į Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą, kur reikia nurodyti gyvūno atsikratymo priežastį, ši moteris apibūdino Meukį kaip didžiausią nusikaltėlį - katinukas įdrėskė jos vaikui. Ramiai užpildė dokumentus, kad po dviejų savaičių leidžia Meukį numarinti, jei jo niekas nepriglaus ir ramia sąžine parvyko į butą Didlaukio gatvėje. Be Meukio, žinoma. Šiaip mes keičiame netikusių šeimininkų duotus vardus gyvūnams, gal todėl, kad tikime, jog naujas vardas atneš jiems sėkmę. Meukio varde taip pat pakeitėme vieną raidę. Dėl visą ko.
„Didžiausias nusikaltėlis ir draskytojas" Meukis, žiauriai išduotas labai stresavo sanitarinėje tarnyboje. Susisukęs į kamuoliuką, didžiulėmis, kiek žvairomis akytėmis stebėjo aplinką, nieko nevalgė. Tarnybos darbuotojai kreipėsi pagalbos, nes matė, kad katinukas labai liūdi ir gali susirgti. Meukį parsivežėme į Beglobio prieglaudą, kur ir atsiskleidė jo visas nepaprastas švelnumas ir meilė. Meukis iš tikrųjų pats švelnumo ir meilumo įsikūnijimas. Jis nepaprastai draugiškas, visiškai nekonfliktiškas su kitais gyvūnais, glaustūnas ir meilūnas ištroškęs meilės ir šilumos. Meukis laukia mylinčių šeimininkų, kuriems gyvūnas nėra tik šiukšlė ar reikalingas kaip koks daiktas iki tol, kol netrukdo. Meukis kastruotas, tvarkingas, paskiepytas, labai jaukus meškinas dovanojamas atsakingiems ir rūpestingiems šeimininkams.
Jeigu norite švelnaus ir meilaus katinuko ir turite sąlygas auginti dar vieną šeimos narį, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com
O Ingridai M. Meukis linki sėkmės.

Plačiau »
2016-01-27

Katinukės Baltusytės pagalbos prašymas

Katinukė Baltusytė į Beglobio prieglaudą atkeliavo iš vieno Vilniaus kiemo, kur jos buvimas buvo labai nepageidaujamas. Žmonės žiaurūs gatvėje gyvenantiems beglobiukams. Kažkodėl jie tampa atpirkimo aukomis už tai, kad tie patys žmonės juos išmetė į gatvę.
Galbūt nuo skurdaus gyvenimo gatvėje Baltusytė susirgo stomatitu. Tai liga, kuri pažeidžia dantenas, gyvūnui tampa skausminga valgyti. Šiuo metu Baltusytę gydome (jau išleista 40 eur), todėl vėl kreipiamės pagalbos į jus. Katinukės gydymas užtruks, apsilankymai pas veterinarijos gydytojus kainuoja nemažai, todėl labai prašome kiek kas galite paaukoti Baltusytės gydymui. Aukas galite pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: "Baltusytės gydymui"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Plačiau »
2016-01-26

Kačiukui reikia laikinų ar pastovių šeimininkų

Kaip ir visada, jie atsiranda iš niekur, taip ir jis, atsirado vienoje Justiniškių laiptinėje. Sėdi už vėžimėlio ir dienom ir naktim ir žiūri savo didelėm išsigandusiom akim. Greičiausiai buvęs naminukas, tik jam labai baisu. Po savaitės, jau pakalbinus miauksi, bet prisiartinus, dar gąsdina. Gal kas galėtumėte pagloboti katinėlį iki kokl jis rastų namus? Pasirūpintumėme visomis priemonėmis ir profilaktinėmis procedūromis.

Jei galite priglausti, skambinkite tel.861295611.

Plačiau »
2016-01-23

Penktadienį Žaliakalnyje, Kaune pastebėta pasiklydusi kalytė

Penktadienį Kaune, Žaliakalnyje, Lietuvių g. pastebėta pasimetusi kalytė. Šeštadienio vakare laikinai priglaudėm ją savo namuose ir sekmadienį tikrinsim, ar neturi mikroschemos. Jei pažinote savo pasimetusią kalytę skambinkite tel.: 862255076.

Plačiau »
2016-01-21

Švelnioji Libra (Rado namus)

Libra su dar dviem savo broliukais buvo tiesiog numesti prie Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Abu Libros broliukai surado namus, o Libra taip ir liko laukti sanitarinėje tarnyboje. Ilgai ilgai...
Šiuo metu Libra globojama Beglobio prieglaudoje. Jau senokai tokios ypatingai švelnios ir jaukios katytės neturėjome. Libra yra fantastinio gerumo padariukas, be galo meili, mėgsta glaustytis ir mėgsta būti glostoma. Užtinka tik pradėti glostyti ir Libra tuoj pat ima murkti ir minkyti letenėlėmis. Katytei yra apie 6 mėnesiai amžiaus, ji sterilizuota, tvarkinga.
Jeigu norite ypatingai švelnios ir meilios katytės, jums patiko Libra ir turite sąlygas auginti dar vieną šeimos narį, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com
Libra globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-01-20

Namų ieško katytė Luma (Rado namus)

Lumą į Beglobio prieglaudą perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos. Ši nuostabi marmurinė pūkuotukė gyveno viename iš Vilniaus kiemų. Patikli, be galo gera mažylė glaudėsi prie kiekvieno žmogaus. Vieną dieną ją pakėlė moters rankos, tačiau visiškai ne dėl to, jog mažylės pagailėjo, o todėl, kad ji neva šildosi ant jos mašinos ir palieka pėdutes. Ne, ne į namus ta moteris pasiėmė Lumą, o nunešė į sanitarinę tarnybą. Dabar galės ramiau miegoti - Luma pėdučių nebepaliks. Tai ne tik Lumos istorija. Tokių istorijų, kai tautiečiams katinuko pėdutės prilygsta katastrofai yra begalės. Lumai pasisekė, nors ji ir susirgo sanitarinėje tarnyboje, tačiau ji gyva ir į tą kiemą nebegrįš.
Luma sterilizuota, apie 7 mėn. amžiaus katinukė. Kaip ir minėjome Lumos charakteris švelnus ir meilus, ji nuolat murkia ir glaustosi. O tik pasižiūrėkite, kokie Lumos antakiai - stori, rūdžių spalvos. Nepakartojamo žavesio katytei suteikia vienas baltas kaip styga antakiukas.
Luma tvarkingai naudojasi kraiko dėžute ir viskas ko jai labaiusia reikia tai - namai ir mylintys šeimininkai.
Jeigu norite priglausti Lumą, turite tam sąlygas, esate atsakingas žmogus, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com
Luma globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-01-19

Katinėlis Amundsenas – keliautojas šaltyje (Rado namus)

Vieną šaltą žiemos dieną rudai rainas katinėlis atsirado viename Vilniaus daugiabučio kieme. Maitinant kitus sušalusius kiemo katinėlius, pasigirdo tylus lyg mažo kačiuko miaukimas. Iš pradžių dar ruseno viltis, kad toks prižiūrėtas, kastruotas katinukas tiesiog išleistas pasivaikščioti, bet kai jį sutikome ten pat ir Naujųjų metų nakties antrą valandą, spaudžiant 20 laipsnių šalčiui, turėjome palaidoti tą viltį, kad katinukas išleidžiamas tik pasivaikščioti. Ryte katinukas jau buvo globojamas, tačiau tą patį vakarą, nepatyrusi globėja praganė katinėlį - ir jis dingo naktį šaltyje. Katinėlio ieškojome kasdien aplink dingimo vietą, tačiau jo niekur nebuvo matyti. Buvo naktų, kai šaltis siekė 25 laipsnius. Atrodė, kad viskas, nežinia kaip, bet šaltis nugalėjo. Praėjus dviem savaitėm sulaukėme skambučio iš sanitarinės tarnybos, kad gaudant katinėlius sterilizacijai, jiems pakliuvo kastruotas draugiškas katinėlis ir jį galima paleisti į gyvenamą vietą atgal. Atvykus paimti katinėlio sunku buvo patikėti, kad tai mūsų keliautojas - iš globos pasukęs ne link artimiausių sandėliukų, o perėjęs užšalusią upę ir radęs tolimesnę šėryklėlę kur prisijungęs prie vietinių kačiukų net nesirengė pasiduoti nuožmiam šalčiui, kaip ir poliarinis keliautojas Amundsenas... Bet tai buvo tikrai jis – atpažįstamas iš strazdėlių ant nosies.
Dabar kačiukas Beglobio prieglaudoje laukia šiltų ir jaukių namų, kad nebereikėtų keliauti šaltyje. Amundsenas yra labai gero, mielo, jaukaus, ramaus ir taikaus būdo. Jis visiškai neturi jokio piktumo, labai gerai sutaria su kitais katinukais, puikiai prisitaiko. Vienu žodžiu, Amundsenas yra didelis šiltas saulės spinduliukas.
Jeigu norite savo namuose turėti saulėtą kačiuką ir turite sąlygas jį auginti skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »