“Beglobio” naujienos

2016-10-28

Kreipimasis į sadistę. Nukankintiems kačiukams prašome pagalbos

Kreipimasis į sadistę, kuri šiandien ryte numetė užriųtame maiše ir sandariai užklijuotoje dėžėje be oro sukištus 7 kačiukus.

Šiandien ryte standžiai supakuotą be oro dėžę rado prie vartų sanitarinės tarnybos darbuotojai. Viena iš darbuotojų dar spėjo pastebėti nuskuodžiančią moteriškos lyties žmogystą. Atidarę dėžę rado vieną uždususį nebegyvą katiniuką, kiti du leisgyviai, vienam išsukta koja. Dar trys šiek tiek gyvesni.
Mes, tavęs sadiste, kuri tai padarei neteisime. Mes paliksime tai likimui kuris tikime atseikės už tavo padarytus žiaurumus.
Kačiukus skubiai vežame į klinikas. Labai prašome mus palaikyti. Bandysime juos atgaivinti, padėti likusiems gyviems. Jūs, brangieji, esate mūsų stiprybė ir ramstis kai susiduriame su protu nesuvokiamu žiaurumu ir sadizmu, kai atrodo šiame pasaulyje gyvena tik atmatos, kuriems nieko nėra švento, kurių rankos kažkodėl nenudžiūna, kai žudo ir kankina negalinčius apsiginti. Padėti nukankintiems kačiukams, galite pervesdami lėšas jų gydymui į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant: "Nukankintiems kačiukams"
VšĮ Beglobis 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2016-10-26

Labai reikia pagalbos katytės gydymui

Šią išsigandusią katiniukę perėmėme iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos gavę pranešimą jog katytė labai liūdna, nevalgo, negėrėja jos būklė. Šiuo metu katiniukė, kuri iš Kojelavičiaus gatvės pakliuvo į sanitarinę tarnybą laikoma veterinarijos klinikoje, kur yra gydoma. Pavadinome katytę Lava. Pastaruoju metu gydome net keletą gyvūnėlių, kurių pagalbos prašymų net neberašome, nes nebespėjame. Labai prašome pagelbėti šiai katiniukei. Norisi juk padėti visiems sirgaliukams. Jeigu galite padėti nors po nedaug, labai prašome pagalbos, nes mums labai svarbus kiekvieno palaikymas.
Paremti katiniukės gydymą galite pervesdami auką į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodant: "Lavos gydymui"
VšĮ Beglobis 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2016-10-24

Miške išmesti 3 mažyliai. Labai ieškome globos

Šie kruopiukai buvo kažkokių niekšų išmesti miške sukišti į maišą. Mažyliukus surado jauna pora, tačiau jie nuomojasi butą ir šeimininkai iškėlė ultimatumą, kad jau šiandien šių mažylių neliktų. Maldaujame pagalbos. Kas galite priglausti šiuos kruopiukus laikinai? Prieglaudoje be proto išsigandusiems mažyliams nesaugu. Aprūpinsime maisteliu. Reikėtų palaikyti bent tris savaites. Per tą laiką mažylius paskiepytumėm ir jeigu nerastų namučių paimtumėm į prieglaudą.
Gal kas nors galite nors vieną priglausti jei ne visus tris. PADĖKITE!!! Tel. 865225229, 865244093, Vilnius

Plačiau »
2016-10-23

Padėkite Giriukui pasiekti namus Gargžduose (Transportas rastas)

10.23 Labai dėkojame už kelionę Daliui ir Rasai. Giriukas jau naujuose namuose Gargžduose.

Ieškomas transportas Vilnius - Gargždai (Klaipėda)
Mūsu globotinis Giriukas rado namus Gargžduose ir trokšta kuo greičiau juos pasiekti. Gal galėtumėte pavežėti mažajį pakeleivį į Žemaitiją. Kas važiuojate į Klaipėdą, Palangą, Plungę, Šilalę, Rietavą padėkite Giriukui pasiekti naujus namus. Galintys pagelbėti skambinkite tel. 865225229.

Plačiau »
2016-10-22

Žmonės, brangieji, kurgi jūs?

10.22 Ši nuskriausta žmonių katytė jau savaitę vis dar laukia sanitarinėje tarnyboje... Niekam nesuvirpėjo širdis... Nejaugi tikrai nebeliko jai vietos nei vieno namuose? Mažai, senutei išduotai katytei? Ar šiai rainai katytei lieka tik narvas, o ne saugi namų aplinka, kurios taip reikia šiai vargšiukei? Žmonės, brangieji, kurgi jūs!!! Tel. 865225229, 865244093, Vilnius

10.18 Kai mirus žmogui atsiranda tie, kurie jo butą pasiima, o augintinius, visą gyvenimą gyvenusius tame bute išmeta į sanitarinę tarnybą. Milijonus kartų girdėta, taip? Juk jie mirusiųjų giminaičiams tik šiukšlės. Jiems nelieka vietos. Juk jie jos tiek užima. Šiai katytei galbūt nepasisekė, nes ji pragyveno savo seną šeimininkę. Giminaičiai išsprendė problemą - katiniukę atidavė į sanitarinę tarnybą. Labai prašome kas nors priglauskite šią nuskriaustą katytę, kurią ramia sąžine (arba tiksliau pasakius be sąžinės) iš jos buvusių namų ištrenkė mirusios šeimininkės giminaičiai.
Senutei labai reikia naminės globos, nes sanitarinėje tarnyboje jai labai baisu. Katytė rami, tvarkinga. Viskas ko reikia šiai rainiukei tai namų šiluma. Labai tikime kad atsiras geraširdis žmogus, kuris priglaus šią senutę, ramią katytę, kad jai nereikėtų kęsti šalto narvo grotų baimės.
Jeigu esate toks žmogus, jeigu jums ne vistiek ką jaučia ši išduota širdelė, labai prašome priglauskite rainytę katiniukę savo namuose. Labai laukiame pagalbos šiai katytei.

 

 

Plačiau »
2016-10-19

Juodoji Afrika labai ieško namų (Rado namus)

Afrika gyveno kaip ir šimtai kaimuose gyvenančių šunų - grandinė, nešvara, bet koks numestas kaulas. Šune rūpinosi netoliese gyvenanti kaimynė.
Dabar Afrika globojama Beglobio prieglaudoje, nes kaimynė, kuri rūpinosi šune, išvyko. Afrika labai miela ir jauki kalytė, nors dar prisibijo staigių judesių. Afrika, labradoro mišrūnė, tikra gražuolė, spindinčiu juodu kaip naktis kailiuku. Kalytė yra apie poros metukų amžiaus, stambi, miela ir labai draugiška.
Jeigu svajojate apie šunį ir norite turėti namuose draugę, dėl Afrikos galite skambinti tel.: 868474049, 865225229, Vilnius arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-10-18

Helowynas kitaip... Spaudžiam leteną :) Darom talką!

Visus neabejingus, mūsų draugų keturkojų likimams ir kasdienybei kviečiame į talką! :)
Grėbsime lapus, tvarkysimės aplinką, draugiškai darbuosimės.
O po darbų darbelių, vaišinsimės kava, arbata, sausainiais ir KARŠTA MOLIŪGŲ ŠIUPININE ;). Turėsime gražų laiką.
Pagal galimybę prašome turėti "amunicijos" - šiukšlių maišų, pirštinių, gal net ir šluotų. (neturintiems, turėsime)

Ruduo... Ruduo... Krenta lapai auksiniai, ir leidžiasi tyliai... Ruduo... Ruduo...
Mes visi susitinkame kartą, ne paskutiiiinį ;).
Labai laukiam!

 

Plačiau »
2016-10-17

Namučių ieškome sidabrinei Lokiukei (Rado namus)

Mažylės gyvenimas prasidėjo plastikiniame maišelyje kartu su broliuku ar sesute. Dabar nebesužinosime. Nuožmogiai ką tik gimusius mažylius užrišo plastikiniame maiše ir išmetė į gatvę. Vienas mažylis mirė, o Lokiukei likimas lėmė išgyventi. Mūsų globotinė maitinanti katytė priėmė Lokiukę ir išmaitino savo pieneliu.
Štai tokią sidabrinę gražuolę kažkas troško sunaikinti ypač žiauriu būdu. Kada mūsų tautiečių moralė pabus? Kada imsime surasti kad mažyliai ne šiukšlės? Nejaugi neįmanoma suvokti kad mažas viską jaučia, kad dusinamas, skandinamas, užkasamas jis dūsta ir kankinasi. Kaip jums pakyla ranka?!!! Kaip galite ramiai miegoti?!!
Lokiukei ieškome namučių, kuriuose ši nepaprastai graži ir be galo meili mažylė bus labai mylima.
Lokiukė bus dovanojama su sutartimi ir pasižadėjimu sterilizuoti.
Lokiukė globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje
Dėl mažylės galite skambinti tel. 865225229, 865244093

Plačiau »
2016-10-14

Pipiriukui Tukui reikalinga pagalba (Pasveiko)

Prieš pora dienų gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos apie atneštą mažuliuką kačiuką. Tuomet labai prašėme mažyliui globos. Atsiliepė geraširdė globėja Aistė.
Ne veltui maldavome pipiriukui Tukui naminės globos. Mažylis silpnas, liūdnas, beveik visą laiką miega, beveik nevalgo, kūnelio temperatūra neaukšta. Katiniuką, kurį Aistė pavadino Tuku jau nuvežė į veterinarijos kliniką. Mažam cypliukui pastatė kateterį, lašina skysčius, leidžia vaistukus. Labai tikimės, kad juodas mažas pipiriukas pasveiks, kad viskas bus gerai. Dabar labai prašome gerieji mūsų, pagelbėti mažajam Tukui. Palinkėkite jam didelės sveikatos (jūsų linkėjimai pildosi) kurios jam dabar taip reikia. Prašome jūsų pagalbos ir Tuko gydymui, nes kiekvieną dieną turėsime lašinti lašelines ir leisti vaistukus. Jeigu galite padėti Tukui, savo aukas galite pervesti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodydami: "Tukai, sveik"
VšĮ Beglobis 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2016-10-12

Gyvybiškai svarbu. Meukis išduotas ir labai kenčiantis (Rado namus)

Meukį išdavė ir išmetė iš namų. Priežastys absurdiškos ir nežmoniškos. Vyras dažnai išvyksta, o jo žmona Meukio nekenčia. Beširdžiai žmonės, kuriems gyvūno kančia prilyginama šiukšlių išmetimui iš namų. Už savo nežmoniškus poelgius atsako visi...
O mes matydami ypatingai stresuojantį ir kenčiantį gyvūnėlį maldaujame, brangieji, jūsų pagalbos.
Meukį perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos kur jį atnešė tie beširdžiai. Perėmėme, nes vargšas katinėlis visą laiką narve palindęs po kartonų lapais gailiai verkė. Prieglaudoje voljere Meukis taip pat pasislėpė, beveik visada verkdavo, neprisileido kitų katinėlių, šnypštė. Meukį turėjome uždaryti narve, tačiau jis ir ten be galo stresuoja, jei tik pamato kitus katinukus šnypščia. Nuo begalinio streso ir nuolatinės įtampos jam neįprastoje aplinkoje, Meukis pradėjo nervingai kosėti. Labai bijome, kad katinėlis žus nuo streso ir įtampos.
Maldaujame padėti šiam gražuoliui, kuris negali būti uždarytas narve ar būti prieglaudoje, negali būti su kitais katinukais, nes labai bijo. Meukis gali gyventi tik namuose, be kitų katinukų, jis negali būti uždarytas, jis nesupranta už ką taip kankinamas. Juk nepaaiškinsi gyvūnui, kad jį išdavė ir išmetė iš namų. Meukis labai kenčia. Jis galėtų būti geriausias draugas žmogui, jis labai gražus, didelis, stambus katinas, tikras lietuviškas rainis. Pažymėtas mikroschema, skiepytas, kastruotas, tvarkingas, bet žūstantis.
Padėkite Meukiui, dalinkitės jo istorija. Neleiskime jam žūti beprasmiškai, vien tik dėlto, kad jam nepasisekė ir mažas būdamas pakliuvo pas beširdžius žmones.
Jeigu galite padėti Meukiui, jeigu galite priglausti gražuolį lietuvišką rainį, skambinkite tel. 865225229, 865244093, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »