“Beglobio” naujienos

2010-08-05

Parduotuvė „Foodie" tiesia pagalbos letenėlę LGGD beglobiams

Naujos parduotuvės „Foodie", įsikūrusios prekybos centre „Mada", savininkas Artūras Žalkauskas tiesia pagalbos ranką LGGD Vilniaus skyriaus „gyvybės vagonėlių" miaukiantiems bedaliams. Gyvūnų mylėtojas, pasak pardavėjos ir konsultantės Guodos, namuose laikantis ne vieną augintinį, neatsisakė padėti nuskriaustiesiems surasti naujus namus.

Šiuo metu kokybiško naminių gyvūnų maisto parduotuvėje naujų savininkų laukia dvi „gyvybės vagonėlių" beglobės katytės. Rainoji, apie 1 m. amžiaus parduotuvės globotinė, yra sterilizuota ir labiau mėgsta suaugusių pirkėjų dėmesį.  Tuo tarpu mažoji su baltai juodu kailiuku apie 4,5 mėn. amžiaus katytė smagiai išdykauja su žaisliukais ir vaikais, ateinančiais jų aplankyti į parduotuvę.

"Foodie"  pardavėjų ir konsultančių Guodos bei Vaidos mylinčios rankos prižiūri į parduotuvę atkeliaujančius dovanojamus kačiukus. Viltingai sekiodami praeinančius galimus naujus savininkus mažieji benamiai narvelyje kremta „Leonardo kitten", vyresni - „Bewicat adult" kačių maistą. Gera žinoti, kad parduotuvėje jo visada pilnos lentynos!  Guoda, namuose auginanti katę, šunį, žuvytes, ir Vaida, laikanti šunį ir katę, naujiesiems beglobių savininkams puikiai patars, kuo šerti ir kaip prižiūrėti kačiukus.

Murksiukai ir miauksiukai laukia Jūsų apsilankančių!

LGGD Vilniaus skyrius dėkoja parduotuvei „Foodie" už laikiną prieglobstį ir maistą!

Parduotuvėje svečiavosi savanorė Živilė M.

 

Plačiau »
2010-08-01

Prieglaudėlė sausakimša - 20 keturkojų amsiukų laukia JŪSŲ

Pirmiausia pristatau dar tris naujokėlius;

Gyvybės vagonėlių globotinis, 1,5 m. patinėlis Grantas (1 nuotrauka), buvęs grindinukas nr 708. Nežiūrint jo jauno amžiaus, nuostabaus šilkinio kailiuko ir meilaus charakterio jis 08. 06, kaip ir Ardas, turėjo būti sunaikintas, nes slogavo ir jo užpakalinė kūnelio dalis (dubuo ir viena kojytė) buvo akivaizdžiai sumušta. Šiuo metu Grantas yra gydomas, stengiamasi daryti viską, kad jaunas draugiškas, gražus šunelis atgautų pasitikėjimą žmogumi ir pilnavertį gyvenimą. Ateikit susipažinti su juo, gal kaip tik jis turėtų praskaidrinti jūsų kasdienybę, gal būtent jo jums trūksta savo pasivaikščiojimų gamtoje metu.

 

Plačiau »
2010-07-25

Skubiai reikalinga laikina globa

Šie mažyliai - baltas su pilku - berniukas ir marmurinė - mergytė, broliukas ir sesutė. Iš gausios šeimynos 8 broliukų ir sesučių išgyveno tik šitie du mažyliukai. Katinukams nereikalingas stacionaras, tačiau jie vis dar gydykloje. Mažyliams labai reikia laikinos globos kelioms savaitėms. Kiekviena katinukų būvimo stacionare diena kainuoja 15 lt. Mažyliai labai įsiskolinę, o mes negalime suteikti kitiems katinėliams gyvybiškai svarbių gydymo paslaugų. Katinukams labai reikia laikinos globos nors keletui savaičių.

Trumpi aprašai:
1. Rusvanosis- patinelis. Išdykes, judrus, smalsus, bendrautojas.
Labai nori būti ant rankų. Gyvenimo šūkis - "Padūkim!"

2. Sesė murzinoji - katytė. Dosniai gamtos apdovanota simetrija -
nosis per pusę ir uodega išilgai per pusę - rusvai-juodos. Visame
kitame simetrijos nerasta. Labai draugiška su žmonėmis.


Labai prašome atsiliepkite kas galite pagloboti šituos mielus mažyliukus, padėkite jiems išgyventi!


Kas galite suteikti laikiną globą, skambinkite Danutei 865244093. 

Plačiau »
2010-07-22

Žmonių žiaurumui ir abejingumui ribų nėra. Skubiai reikalinga pagalba akliems kačiukams

Esame šokiruoti žmonių žiaurumo. Į gyvybės vagonėlį aptvarkyti katinukų buities atėjusi savanorė rado paliktus dėžutėje 2 aklus kačiukus. Kačiukus atnešė vaikai. Jie pasakojo, kad kažkokie žmonės tiesiog išmetė aklus, iš paskutinių jėgų kniaukiančius kačiukus į gatvę. Kadangi vaikai pagailėjo kačiukų, tai tiesiog vakare juos atnešė į vagonėlį ir paliko. Didelė laimė, kad tuo metu į vagonėlį ir atėjo savanorė, kuri rado paklaikusius iš alkio ir kniaukimo aklus kačiukus. Kačiukai tiesiog buvo palikti lėtai mirčiai. Atnešę ir palikę likimo valiai aklus bejėgius kačiukus, vaikai nepagalvojo, kad padarė labai negerai palikdami juos lėtai mirti. Bet tai buvo vaikai. Tačiau pirmiausiai kačiukus į gatvę išmetė suaugę, kurie žinojo, kad kačiukai lėtai mirs iš bado ir išsekę. Toks baisus ir žiaurus atsikratymas mažais bejėgiai gyvūnais šokiruoja ir nesuvokiamas sveiku protu.

Kačiukams labai reikia pagalbos. Kol kas šios žiaurumo aukos yra pas savanorę, kuri jau globoja 9 kačiukus, todėl negali pasirūpinti aklais mažyliais. Kačiukus priglaudėme prie katės, kuri neseniai turėjo savo vaikučių. Nežinome ar katytė dar turi pienuko ir ar galės išmaitinti šiuos du kačiukus. Todėl papildomai juos reikia pamaitinti švirkštu katinukams arba naujagimiams skirtu maistu.


Labai laukiame geros širdies žmonių neabejingų pasmerktiems mažyliams. Pagalbos reikia labai skubiai. Kačiukai labai kabinasi į gyvenimą - labai prašome, padėkite jiems!Kas galite padėti laikinai pagloboti du mažus kačiukus, skambinkite tel 865244093 arba tel. 867300830

 

Plačiau »
2010-05-19

Bumbio (ne)laimingos istorijos pradžia

Šįryt iš Grindos į LGGD vagonėlių savanorės globą pateko jaunas patinėlis Bumbis.  Šuo sugautas Naujanerių soduose - netoli Žaliųjų ežerų. Bumbis, sprendžiant iš kailio, kūno sudėjimo, sąkandžio, greičiausiai yra bokserio ir vokiečių aviganio mišrūnas - jei pavyks "pastatyti ant kojų", bus puikus kažkieno draugas.

Gyvūnas labai išsekęs ir, matyt, išgąsdintas - palietus krūpteli, bijo ėsti ir gerti, nepajėgia lipti laiptais.

Šiuo metu Bumbis gydomas namuose elektrolitų balansą atstatančiu tirpalu. Žiūrėsim, kaip ištvers naktį - jei nepagerės, prašysime Jūsų visų pagalbos gydyti jį veterinarijos klinikoje.

Dabar jau nuo mūsų visų priklauso, kaip toliau klostysis šio mielo gyvūno istorija.

Plačiau »
2010-05-12

Vagonėlio katinėliams LABAI reikalinga Jūsų pagalba. Labai reikia vaistų ir maisto!

Vagonėlio gyventojus aplankė dar viena bėda. Išlindo grybelis. Labai prašome Jūsų paramos.

 

Plačiau »
2010-05-01

Skurdi buitis ir peizažas niūrus: Gyvybės vagonėliams trūksta inventoriaus

Į užmarštį nugramzdinome šaltos žiemos rūpesčius, atlaikėme pavasarinius potvynius, bet galiausiai palūžome prie vasaros slenksčio: GYVYBĖS VAGONĖLIAMS PRITRŪKO BUITINIO INVENTORIAUS.  Savanoriai pluša atsiraitoję rankoves, nes labai svarbu užtikrinti voljerų bei aplinkos švarą, tačiau šluotos, kibirai, skudurai ir skudurėliai neatlaikė apkrovų ir teko su jais atsisveikinti:(. 

Plačiau »

Mažos katytės didžiulės kančios: spąstai, šunų draskymas, abejingumas

LGGD Vilniaus skyrius vėlų penktadienio vakarą sulaukė skambučio iš Šaltkalvių gatvės. Paskambino vyras ir maldavo atvažiuoti paimti iš jo garažo katytę. Vyriškis teigė, kad katytę jo kieme draskė šunys ir nuplėšė jai kojytę. Nurodytu adresu atvyko skyriaus savanorė Agnė. Tai ką ji pamatė merginą šokiravo. Katytės priekinė letenėlė jau buvo gangrenavusi, virš gangrenuotos letenėlės matėsi atviras kraujuojantis kaulas. Katytė blaškėsi iš didžiulio skausmo ir patirto šoko. Iš karto kilo įtarimų, kad gyvūnas buvo pakliuvęs į kilpą arba į spąstus. Nuvežus katytę pas veterinarijos gydytojus baisius įtarimus patvirtino ir veterinarijos gydytoja. Vargšas gyvūnas su tokia letenėle negalėjo pabėgti nuo šunų, todėl dar pakliuvo ir į jų nasrus. Mes vėl susisiekėme su skambinusiu vyriškiu ir išsakėme savo įtarimus. Vyriškis neneigė, kad tikrai taip galėjo būti, nes šalia jo gyvena viena moteris, kuri vyriškio teigimu, labai nekenčia kačių. Jis teigė, kad prie šalia esančio namo buvo rasta nužudyta katė, kad katės buvo bandomos ir nuodyti. Vyras papasakojo, kad ši katytė gimė jų kieme, žmonės ją pamaitindavo, tačiau prieš keletą dienų ji dingo. Kai katytė vėl pasirodė, ji jau šlubavo, ją puolė kiemo šunys, nes vargšas gyvūnas su sunkiai sužeista letenėle negalėjo taip greitai pasislėpti nuo šunų kaip kitos katės. Paklausus vyriškio, kodėl jis delsė taip ilgai ir niekur nesikreipė matydamas sunkiai sužeistą gyvūną, jis paaiškino, kad kreipėsi į veterinarijos klinikas, kitas organizacijas, tačiau visi atsisakė padėti. Kadangi pats sunkiai verčiasi, negalėjo katytės pats gydyti, todėl ieškojo kas galėtų padėti. Tuo tarpu vargšas gyvūnas, visiško abejingumo akivaizdoje, kentėjo žiaurias kančias.

LGGD Vilniaus skyrius katytę nuvežė į arčiausiai esančią Jakovo kliniką. Šiuo metu maža, išsigandusi ir protu nesuvokiamus žiaurumus bei kančias iškentusi katinukė laukė operacijos... Nenusisukite, prašome nuo šito gyvybės kamuoliuko. Maža katytė tapo sadisto auka, bet mes žinome, kad yra šioje žemėje ir tokių ŽMONIŲ, kurie nepaliks ir nenusisuks, kurie išties pagalbos ranką, nes jų širdys pilnos užuojautos ir meilės nuskriaustam gyvūnui.

 

Plačiau »

Mažosios katinukės Sintijos kasdieniniai rūpesčiai. TĘSINYS (07.09) (Paaukota)

Katytė po patirto smurto vis dar gydoma ir laikoma veterinarijos gydykloje. Mažylę pavadinome Sintijos vardu. Mažylė turi labai gražų baltutėlį kailiuką, kuris nupraustas sublizgėjo kaip ką tik iškritęs sniegas, simbolizuojantis naują gyvenimo pradžią.


Taigi  Sintijos kojytė sveiksta. Odelė aplink žaizdą užsitraukinėja. Sintijos kojytė liks, bet ji bus trumpesnė, todėl kieme ar lauke savarankiškai gyventi ji nebegalės. Mažylė stiprėja  ir po truputį atsigauna po patirto smurto ir šoko. Tačiau patikėti žmogumi jai dar labai sunku. Dažniausiai Sintija tupi narvo kamputyje esančioje dėžutėje ir iš baimės išpūstomis akutėmis stebi aplinką. Mažylė labai smarkiai nukentėjo, todėl jos didžiulis išgąstis ir nepasitikėjimas tikrai suprantamas. Šiuo metu Sintijai labiausiai reikia žmogaus, kuris pasiims ją į namus, nes mažylė lauke gyventi negalės. Kreipiamės į visus užjaučiančius ir neabejingus mūsų mažųjų likimams - padėkite surasti mažajai Sintijai namučius, padėkite patikėti mažam išsigandusiam gyvybės kamuoliukui, kad yra gerų ir užjaučiančių žmonių. Sintija labai tavęs laukia!


Mažylė praleido gydykloje tikrai labai daug laiko ir už gydymą jau skolinga 700 Lt. Todėl kreipiamės ir į tuos, kurie gali ir nori prisidėti pinigine auka prie Sintijos gydymo.

Plačiau »

Vagonėlio katytė Nebraska prašo jūsų pagalbos (Paaukota)

Gyvybės vagonėlių globojamai katytei Nebraskai gyvenimas negaili sunkių išbandymų. Katytė daug gydyta, tačiau šį kartą prireikė ir sudėtingos operacijos. Nebraskos visoje krūtinytės ir pilvelio srityje buvo susiformavę daug auglių. Auglius apčiuopėme iš abiejų pusių kaip žirnius. Apvažinėjus po veterinarijas ir išsiaiškinus, jog katytei metastazių nėra ir operacija ją gali išgelbėti 2010.09.15 d. Nebraskai padarytos net dvi operacijos vienu metu-augliais pažeistos krūtinės ir pilvo odos pašalinimas bei sterilizacija. Katytė šiuo metu sveiksta  po operacijos savanorės namuose. Stebėtinai sparčiai atsigauna po tokio sunkaus išbandymo ir viltingai laukia, kad jau po šios operacijos jos gyvenime prasidės tik džiugios permainos. Nebraska yra nepaprastai empatiška katytė http://www.gyvunugloba.lt/lt/main/g.21433  kaip kalba savanoriai, todėl ji tikrai nusipelno tokios pat empatijos sulaukti ir iš kitų jos atžvilgiu.Ji labai tiki, kad jau dabar tikrai greitai atsiras tas žmogus, kuris  bus toks pat empatiškas, supras jos sunkią praeitį ir suteiks jai namus bei meilę.

O kol Nebraska svajoja apie šviesesnę ateitį, mes prašome jūsų pagalbos gražinti skolas už jai atliktas apžiūras,  operacijas,taikytą gydymą . Nebraska už jai atliktą operaciją liko skolinga 200 Lt,už gydymą 180 Lt. (iš viso trūksta 380 Lt) Labai prašome, kas galite ir norite padėti katytei, pervesti  pinigėlių už katytei atliktas operacijas ir gydymą į LGGD sąskaitą. Tik su jūsų pagalba galime atlikti gelbėjimo darbus ir padėti tiems, kuriuos nuskriaudė vien už tai, kad gimė. Kas galite ir norite padėti Nebraskai pasveikti ir paremti jos gydymą, pervesdami pinigėlius į sąskaitą ir komentaruose, nurodykite kad aukojate Nebraskai, kad tvarkantys puslapį administratoriai galėtų koreguoti naujieną.

 


Dalis pinigėlių buvo paaukota. LABAI dėkojame. Trūksta dar 280 Lt.Ačiū už jūsų gerumą! Už supratingumą ir PAGALBĄ! Ačiū aukojantiems

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »