“Beglobio” naujienos

2016-09-11

Neatsakingumas ir abejingumas – žudo

Šiandien Vilniuje Geležinio vilko g. 17 plastikinio lango plyšyje kankinančia mirtimi žuvo jaunas katinukas. Moteris pamačiusi užstrigusį dar gyvą bandantį išsigelbėti katinėlį paskambino į 112 prašydama sujungti su ugniagesiais gelbėtojais, tačiau ši tarnyba net nesureagavo į gyvybei taip svarbias minutes, nesujungė su gelbėtojais, o išvardino kelis savanoriškų organizacijų numerius, motyvuodami tuo, kad atseit turi atvykti gyvūnų gelbėtojai. Ugniagesiams gelbėtojams 112 nepranešė. Savanoriškos organizacijos neturi jokių specialių priemonių kad galėtų užlipti į 4 aukštą. Kol moteris blaškėsi laukdama pagalbos katinukas kankinančiai kamavosi. Kai moteris paskambino mums, katinukas jau buvo miręs.
Susisiekėme su 112 ir paklausėme kodėl ši tarnyba iššvaistė brangų laiką ir leido kad gyvūnas nusikankintų, kodėl iškart nesujungė su ugniagesiais gelbėtojais, kurie vieninteliai gali pasiekti tokį aukštį, nes turi ilgas kopėčias. 112 telefonu atsiliepęs vyras ciniškai pasiūlė psichologo pagalbą. Norisi paklausti kam reikalinga tokia tarnyba kuri švaistydama brangias gyvybės minutes žaidžia žmonių ir gyvūnų gyvybėmis, kodėl neįvertinami ypatingi, itin skubūs atvejai ir atsisakoma nedelsiant sujungti su tarnybomis kurios gelbėja gyvybes ir visada padeda? Apie šį įvykį pranešėme LNK žinių tarnybai. Ruošiamas reportažas.
Taip pat tų žmonių, kurie taip neatsakingai paliko atidarytą langą, norime paklausti - jūs vis dar nežinojote, neskaitėte, nematėte, kad taip palikti plastikinių langų negalima, kai namuose yra paliktas katinas? Tai pamoka daug kas pasakys. Tik ji skaudžiausia vargšui katinėliui - baisi, kankinanti mirtis.
NEPALIKITE PLASTIKINIŲ LANGŲ ATIDARYTŲ IŠ VIRŠAUS JEI NAMUOSE LAIKOTE KATINĄ. TEGU ŠIE ŽODŽIAI PAGALIAU ATEINA IKI ŽMONIŲ SĄMONĖS.

Plačiau »
2016-09-08

Jei negali išlaikyti gyvūno – nelaikyk

Iš tikrųjų baisu kaip žmonės elgiasi su tais, kurių gerovė ir sveikata priklauso tik nuo žmonių elgesio. Jeigu nėra sąlygų laikyti gyvūno, neturi lėšų jo normaliam išlaikymui - NELAIKYK.
Šiandien gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos, kad kažkokie beširdžiai paliko štai taip atrodančius tris kačiukus prie Tarnybos tvoros. Vargšai mažyliai dvokė nenusakoma senų skudurų ir šlapimo smarve. Jų kūneliai lipte aplipę blusomis. Norisi paklausti: iš kokių sąlygų, kas per monstrai gali taip elgtis su gyvūnais? Vėlgi kažkam gaila 20 eurų katės sterilizacijai. Kaip apgailėtina...

Taip atrodo išmaudyti ir nublusinti mažyliai. Ieškome atsakingų, rūpestingų ir mylinčių žmonių, suprantančių kad gyvūnai viską jaučia ir supranta. Sidabrinis ir rainas su baltu berniukai, o trispalvytė mergytė. Dėl katiniukų galite skambinti tel. 865244093, 865225229, Vilnius.

 

Plačiau »
2016-09-06

Saima - katė, gal net iš Suomijos miško, ieško namučių (Rado namus)

Saima yra nepaprastai graži, didelė, stambi, puošnios uodegos savininkė, turinti Sibiro kačių kraujo. Katytė labai meili, labai mėgsta žmogaus dėmesį, būti su žmogumi. Prieglaudoje Saima stresuoja, todėl šiai gražuolei labai ieškome namučių. Saima sterilizuota, skiepyta, žymėta mikroschema, apie 3 metukų amžiaus katytė.
Jeigu pamilote šią gražuolę ir norite jai suteikti namučius, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-09-05

Dėkojame Algiui ir įmonei Rudista

Dėkojame Algiui ir įmonei Rudista http://www.rudista.lt/ už pagalbą nukasant didžiulį kalną, kuris trukdė namelio apšiltinimui, ir už privažiavimo kelio pagerinimą. Ačiū :).

Plačiau »
2016-09-04

Nefrita – šunytė kaip stirnytė (Rado namus)

Nefrita kartu su sesute į Beglobio prieglaudą pateko iš Molėtų. Mums paskambino žmonės, kad rado kažkokio niekadėjo dvi į gatvę išmestas drebančias mažyles.
Nefritos sesutė jau rado namučius, o Nefrita vis dar Beglobio prieglaudoje dūksta kartu su kitais šuneliais, tačiau be abejo šiai nuostabiai ilgakojei stirnytei ieškome nuostabių, nuolatinių namučių kuriuose būtų mylima draugė ir pats tikriausias šeimos narys. Nefrita labai gera, meili ir švelni šunytė apie 6 mėn. amžiaus.
Jeigu norite savo namuose priglausti Nefritą, svajojate turėti mielą draugę visam gyvenimui, skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-08-30

Rakelė po operacijos. Sako visiems didelį Ačiū (Rado namus)

08.29 Šiandien Rakeliukė iškeliavo į namučius. Ją priglaudė šaunūs jauni žmonės, auginantys namuose šuniuką. Šie nuostabūs žmonės vežios Rakeliukę perrišimams ir toliau gydys kojytę, nes dar liko metaliukai jos pirštukuose. Kadangi Rakelei dar reikalingas narvo režimas, naujieji šeimininkai nusipirko ir narvą, kad Rakelė būtų saugi. Na o mes lauksime vis nuotraukų ir žinių kaip sekasi mūsų mylimukei.

08.23 Šiandien stebėjome Rakelės kojytės perrišimą ir be galo džiaugėmės tuo kas įvyko. Mielieji jūsų dėka Rakelės kojytė labai gražiai gyja. Jūsų padovanoti pleistrai padarė stebuklus. Kojytės oda gyja, jau užsitraukė gyvos žaizdos. Rakelė jaučiasi puikiai. Ačiū visiems, kurie rūpinotės ir tikėjote, ačiū nuostabiems žmonėms paaukojusiems jos gydimui ir atnešusiems pleistrų.

08.17 Rakelei buvo uždėti spec. pleistrai Granuflex. Šiandien perrišę kojytę, gydytojai sakė, kad kojytė atrodo geriau. Kadangi šiandien sunaudojome antrą pakuotę, labai prašome, gal kas nors galite paaukoti šio pleistro Rakelei.

08.16 Rakelė šiandien. Akytės linksmesnės. Laukiam svečių, nes labai mėgstam būti glostomi :). Didelis ačiū už jūsų rūpestį ir nuolatinius klausimus apie Rakelės kojytę. Šiandien gydytojai uždėjo spec. pleistrai, kuriuos Rakelei atnešė viena moteris. Dar labai anksti ką nors prognozuoti, bet su jūsų pagalba bandom ir laukiam.

08.14 Fotografijose kojytė tik iš išorinės pusės, o vidinė visiškai be odos. Vakar Rakelei buvo atlikta operacija, per kurią buvo atstatytas alkūnės išnirimas ir surinkti lūžę pirštukai. Tačiau dabar didžiausia ir pavojingiausia bėda, tai 90 proc odos netekimas ant kojytės. Net žiūrėti į Rakelės kojytę be odos ir matyti atvirus raumenis jau skauda. Norime jūsų visų paprašyti. Gal jūs turite patirties kaip padėti, ką geriau naudoti, kad regeneruotųsi oda. Rakelei naudojame gydytojo išrašytą tepalą. Bet gal yra kokių kitų būdų. Girdėjome apie žvėrių taukus, kurie padeda. Gal jūs ką nors žinote, ir gal žinote kur jų gauti. Taip pat girdėjome, kad žmonėms naudojami spec. pleistrai su sidabru, padedantys regeneruoti nudegintą odą, gydantys pragulas. Gal turite tokių pleistrų? Girdėjome, kad jie brangūs. Labai norime padėti Rakelei, kad po operacijos nereikėtų amputuoti kojytės.

Plačiau »
2016-08-28

Namučių ieško katinas Fon Morkius (Rado namus)

Fon Morkius buvo išmestas iš namų vien tik už tai, jog mirė jo šeimininkė. Tačiau fon Morkius ir išmestas niekur nuo namų nesitraukė. Gulėjo pievutėje šalia laiptinės ir laukė savo senosios šeimininkės. Kaip žinia katinai labai kantrūs. Taigi ir fon Morkius kantriai laukė. Kaip priekaištas mirusios šeimininkės sūnui, išmetusiam fon Morkių iš namų, kuriuose jis ir jo senoji šeimininkė gyveno. Gyveno sau ramiai, tyliai ir gražiai. Fon Morkiaus gailėjo kaimynai, kinkavo galvas, kad mirusios šeimininkės sūnus toks žiaurus. Tačiau tas, kuris išmetė fon Morkių iš namų, kantriai laukiančio kačiuko - alkano, sušalusio ar permirkusio lietuje, nesiteikė matyti. Bet ar gali matyti supuvusi siela?
Fon Morkius greičiausiai jau nieko nebesitikėjo, tiesiog gulėjo pievelėje prie buvusių namų. Eiti jis vis tiek neturėjo kur. Fon Morkiaus istoriją sužinojome iš žmonių. Katinukas šiuo metu saugus, jis glaudžiasi laikinoje globoje. Tačiau ši globa juk laikina, o fon Morkius nuostabus, ramus, didingas ir be galo gražus katinukas nusipelnė nuolatinių namų ir mylinčių žmonių. Fon Morkius kastruotas, skiepytas apie 3 metukų amžiaus jaukus, ramus, jokių rūpesčių nekeliantis katinukas.
Jeigu norite savo namuose priglausti šį protingą oranžinį gražuolį, skambinkite tel. 865244093, 865225229, arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-08-25

N-18. Dar viena begalinio skausmo auka. Sakura.

08.25 Šiandien ryte Sakura noriai valgė. O jau meilumas mergytės. Už glostymus atiduotų viską. Pamiršusi baisų skausmą, nejaučianti jokių nuoskaudų ar baimės, kaip tik jie vieni sugeba, mažytė džiaugiasi šia diena, džiaugiasi glostymais, maistu, paprastais dalykais. Juk viską atleisti gali tik jie. Labai ačiū visiems palaikantiems Sakurą, suprantantiems, kad kiekviena širdelė verta šilumos ir meilės.

08.24 Pamačius Sakurą akyse kaupiasi ašaros. Dar viena beglobiukė, dar viena niekam nereikalinga nuskriausta kenčianti širdelė. Paprasta rainiukė, kuriai teko patirti protu nesuvokiamą skausmą. Nutraukta koja, styrantis gendantis kaulas, pilnas purvo, galvoje tiesiog žioji skylė iki pačios kaukolės, kuri taip pat skilusi keliose vietose. Oda nuplėšta iki pat nosies, giliausios žaizdų kišenės. O baisiausia tai, kad akivaizdu, jog sužalojimai ne vakarykščiai, žaizdos pilnos purvo, kojytė jau pradeda pūti. Neaišku, kiek laiko Sakura turėjo nenusakomai kankintis. Juk kažkas tikrai matė. Mažylė visiška naminukė, pasitikinti žmogumi.
Sakura gyveno kažkokios gamyklos, esančios Širvintose teritorijoje ir tik po keleto dienų ją kažkas teikėsi atvežti į vietinę veterinarijos vaistinę, kurioje nepatenkinti jos būvimu darbuotojai grasino Sakurą išmesti jei iki jų darbo pabaigos katytės niekas nepaims.
Dabar Sakura jau pervežta į Filaretų kliniką (labai ačiū ją atvežusiems žmonėms) kur jos laukia operacija, ir ilgas bei brangus gydymas. Kojytę, tiksliau tai kas iš jos liko, baisias draiskanas, teks amputuoti. Galvytę reikės tepti tepalais, kad užsitrauktų oda. Labai tikimės, kad nepažeistos smegenys, nes mažylė adekvati, orentuota.
Ir vėl labai prašome jūsų nenusisukti. Pastaruoju metu daug skausmo, kuris atrodo užplūdo kaip baisus potvynis. Tačiau dar daugybė sužalotų, nuskriaustų, sumuštų gyvūnų miršta kančiose. Miršta tie, kurių mes nematome. Todėl bent jau padėkime tiems, kurie kažkokiu stebuklingu būdu nežuvo, nenusikankino begalinėse kančiose, kurių skausmo pilnos akys susitiko su mūsų akimis. Padėkime Sakurai. Jos sielos akytės jau palietė mūsų sielas.
Labai prašome finansinės paramos, ir pagalbos Sakurai suteikti naują viltį, ir kuo greičiai užmiršti kraupius išgyvenimus. Paaukoti Sakuros operacijai ir gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Sakurai

VšĮ Beglobis 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
Sakura gydoma Filaretų klinikoje, esančioje Filaretų g. 35. Jeigu jums patogiau, jūs galite atvykti aplankyti mažylės ir savo auką ar maistelį palikti klinikoje.
Ačiū, kad nepaliekate mūsų mažųjų kankinukų vienų. Jūsų linkėjimai pasveikti ir siunčiama teigiama energija kaip visada ypatingai laukiami.

Plačiau »
2016-08-22

Havana - maža kenčianti širdelė (Mirė)

Mes žinoma galime planuoti ką veiksime savaitgalį, kur nuvyksime ir ką nuveiksime, prižadame aplankyti draugus ir artimuosius, kurie jau praradę bet kokią viltį, kad juos aplankysime ar bent jau susiskambinsime. Ir kada jau tvirtai pažadame - pasimatysime rytoj, skambutis iš pačio ryto iš sanitarinės tarnybos: "atvežė labai sužalotą mažą katytę, ar padėsite jai?" Pirma žmogiška mintis - o dieve kodėl? Antra mintis - viso gero susitarimams.
Ir štai rankose dar viena kenčianti širdutė. Širdutė, kuri taip pat neplanavo kad ją sužalos, nuskriaus ir paliks kankintis viduryje gatvės tas, kuris viską susiplanavęs nuvažiavo palikęs mažą juodą padariuką likimo valiai. Tas, kuris taip padarė sugriovė mažylės pasaulėlį, užpildydamas jį nepakeliamu skausmu ir užliedamas krauju.
Paėmus į rankas šią mažylę, dreba rankos ir širdis - ar mažutė ras jėgų išgyventi. Havana sunkiai sužalota - skilęs apatinis žandikaulis, pažeisti viršutiniai dantukai, nuo smūgio išmušta akytė. Dar neaišku ar nesutrenktos ar nepažeistos galvos smegenys. Šiuo metu dar labai sunku pasakyti ar mažutė išgyvens ar jos pasaulis nušvis kitokiomis, ne kraujo spalvomis.
Dėl Havanos gydymo vėl kreipiamės pagalbos į jus, nes šie vargšai beglobiukai rūpi tik mums ir jums. Sunkių ligoniukų, kuriems reikia pagalbos daug.
Havana šiuo metu intensyviai gydoma veterinarijos klinikoje. Jai statomos lašalinės, leidžiami nuskausminantys vaistai.
Mes labai tikime, kad mažylė pasveiks. Padėkite Havanai. Jos gydymui labai reikalingos lėšos. Ir kaip visada labai reikalingas jūsų palaikymas, linkėjimai pasveikti. Juk geros mintys bei geri palinkėjimai taip pat daro stebuklus.
Havanai galite paaukoti pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą ir paskirtyje nurodę: Havana, pasveik
VšĮ Beglobis 303194182
LT167300010137615996 Swedbank

Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti Havanai ir paaukoti galite per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2016-08-16

Katinėlis Badis prašo Jūsų pagalbos (Mirė)

08.18 Katinėliui staiga pablogėjo ir vakar vakare jis mirė :(. Dėkojame visiems prisidėjusiems

08.17 Badžiui atliktas kraujo perpylimas, katinėlis jaučiasi kiek geriau.

Juodas katinėlis rastas prie Naujosios Vilnios turgaus labai išsekęs vos paeinantis, labai stipriai viduriuojantis ir vemiantis, visas nusėtas blusų, labai liesas. Badžiui padaryti kraujo tyrimai, jam nustatyta anemija ir būtinas kraujo perpylimas, kitaip Badis neišsikapstys. Už apžiūrą, tyrimus, lašelinę klinikai likome skolingi jau 43 eurus, o dar kraujo perpilimas kainuos 50 eurų. Padėkite Badžiui gyventi, jis dar labai jaunas, nenorime jo netekti. Katinėlis globojamas namuose. Jei galite padėti Badžiui pasveikti ir paremti jo gydymą, labai prašome nors po truputėlį lėšų pervesti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodant: Badžiui
VšĮ Beglobis, kodas 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, paaukoti galite ir per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  »