“Beglobio” naujienos

2016-07-11

Kirminų ėdama gyva katytė Janytė. Pirmieji žingsneliai

07.11 Pirmieji Janytės žingsneliai po operacijos

Beglobio gyvybės vagonėlių FB paskyroje įkeltas filmukas su pirmaisiais Janytės žingsneliais po operacijos: https://www.facebook.com/pages/Gyv%C5%ABn%C5%B3-Gyvyb%C4%97s-vagon%C4%97liai-wwwbeglobislt/10150093421250006

07.03 Janytė kovoja

Žodžiais sunku nusakyti kokie jūs visi nuostabūs. Kiek daug palaikymo sulaukė ši maža kovotoja. Labai ačiū Ramune, Janina kad lankote mažylę. Ją visi myli, klinikos personalas Janyte labai rūpinasi. Kasdien valomos žaizdos.
O Janytė tikra "apžora" :). Pilviukas jos jau kaip burbuliukas pasidarė. Reiks riboti maistuką, nes jau tuoj ritinėtis pradės:). Beje, mažulytė labai tvarkinga, kadangi laikoma šildomame boksiuke, tai nušliaužia į galą ir ten pasiusioja ir kitus reikaliukus padaro.
Ačiū visiems, kad esate su mumis, kad palaikote Janytę. Kaip gyja jos kojytės būtinai nuolat pranešime.

06.30 Janytės būklė po operacijos

Brangieji, labai daug gauname iš jūsų klausimų kaip laikosi Janytė.
Mažulytę operavome. Kaip bus toliau sąžiningai sakome, kad nežinome. Kaip gis kojytės, ar katytė lankstys nutrūkusiu raumeniu kojytę, ar sugis negyvas kaulas? Žinome tik tiek kad šiuo metu mažylė valgo, geria, murkia kai ją glostai. O dėl tolesnių prognozių nieko negalime spėlioti. Ji klinikoje. Matote patys kaip atrodo jos žaizda su drenais. Ji valoma kiekvieną dieną. Dabar belieka laukti. Niekas nepaliks Janytės likimo valiai. Jei bus blogai priimsime tuo metu reikalingus sprendimus. Kaip ir minėjome dabar belieka laukti. Laukti ir prašyti kažkokių jėgų pagalbos, kad katytė atsistotų ant kojyčių.
Ačiū jums brangieji, kad esate, kad padedate, kad pergyvenate dėl Janytės. Linkėjimai pasveikti vis dar labai reikalingi.

06.28 Šiandien Janytę operuoja

Deja... sulaukėme skaudžių žinių. Operacija labai komplikuota. Mums jau siūlo ją migdyti :(((. Vienos kojos šlaunikaulis su suplėšytu raumeniu ir kojytė gali nebesilankstyti. Kitos kojytės šlaunikaulis nebegyvas, supūliavęs. Skaudu be proto. Janytė laukė pagalbos lauke taip ilgai... ...
Mes prašome ją operuoti, bet... koks jos bus likimas, kaip bus su jos kojytėmis ??? Skaudu, graudu rašyti...

06.24 Kur skausmo riba? Arba kirminų ėdama gyva katytė Janytė

„Atsimenu, kad bėgu, o tada smūgis, tamsa ir skausmas. Nuolatinis skausmas dieną ir naktį. Aš nebepakeliu to skausmo, mano kūną ėda kirminai, jie skverbiasi į raumenis, jų pilnas kūnas, šliaužiu priekinėmis kojytėmis, stengiuosi slėptis. Slėptis nuo baisaus skausmo, slėptis nuo mano kūnelį ėdančių kirminų. Jie mane suvalgys, aš tyliai mirštu..."
Joninės. Skambutis iš sanitarinės tarnybos: „iš Vasaros gatvės atvežėme apie 2 mėn. katytę. Ji nevaldo galinių kojų, atviri lūžiai, žaizdose pilna musių kiaušinių, raumenyse iš musių kiaušinių išsiritę kirminai, jie lenda iš žaizdų, jų pilnas kūnas. Ji jau kelios dienos gulėjo gatvėje, niekas nepadėjo. Ar jai padėsite?"
Važiuojame į sanitarinę tarnybą, vežame bejėgį kūnelį į kliniką. Klinikoje daromas rentgenas - abi užpakalinės kojytės sulaužytos. Vienos kojytės lūžis atviras. Atviroje žaizdoje pilna lervų, kurios lenda į visą kojos raumenį. Kirminai, lervos visur - musių kiaušinių pilnas kailiukas. Lervų tūkstančiai, kiek bevalytum, jos lenda ir lenda iš gyvos mėsos. Mažas bejėgis kūnelis, be kaltės pasmerktas tokiomis baisiomis kančiomis - negalintis pajudėti, gyvas ėdamas kirminų.
Mes nežinome ar mažylė, kurią pavadinome Janyte dar ras savyje jėgų kovoti dėl savo gyvybės. Mes norime jai padėti, mes darome viską, kad jai padėtumėme. Šiai mažylei teko nežmoniški išgyvenimai tik pradėjus gyventi. Nesvetingas pasaulis ją pasitiko žiauriu skausmu ir nepelnytomis kančiomis. Kažkas pervažiavo jos kojytes, o ją paliko mirti žiauriausiose kančiose. Mažulytei reikės operuoti abi kojytes jeigu Janytė ras savyje jėgų ir nepasiduos, nugalės baisius jos kūnelį ėdančius kirminus, kurie kelias dienas nuodijo jos organizmą.
Maldaujame padėkite Janytei pasveikti. Iš tikrųjų be galo daug padeda net jūsų linkėjimai pasveikti, todėl visų labai prašome palinkėti Janytei nepasiduoti ir pasveikti. Taip pat Janytei reikalingos lėšos gydymui ir labai tikimės, kad jų reikės ir operacijoms, kad mažylė sustiprės.
Todėl jeigu galite prisidėti prie Janytės sveikimo ir gydymo, paaukoti lėšas galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Janytei"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Janytei pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Jeigu jums patogiau galite patys nuvykti į kliniką, esančią Filaretų g. 35, aplankyti Janytę ir ten palikti savo auką mažylei.
Dėl Janytės sveikatos, galite teirautis tel. 865244093 arba el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-09

Labai gražus oranžinis katinėlis išvytas iš namų

Vėl namus norėtų turėti iš namų išvytas puošnus, ryškiai oranžinis ilgu kailiuku katinėlis. Katinėlis vieną dieną atsirado prie daugiabučio namo ir nuolat laikosi prie vienos iš laiptinių ilgesingai žiūrėdamas į langus. Moterys kalba, kad katinėlis turėjo namus, tačiau šeimininkė mirė, o sūnui katinėlio nereikia, tad šis ir atsidūrė gatvėje. Gyventojos katinėlį pamaitina, bet gyvenimas gatvėje nelengvas, gražusis kailiukas jau ima purvintis, katinėlis pradeda vengti žmonių - gal jau kas ir bandė skriausti :(. Jei atsirastų norinčių turėti šį gražuolį paskambinkite tel.: 865225229 arba parašykite el. laišką į info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-07

Asmenų be sąžinės darbus kuopia žmonės su didele širdimi

Prie Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos vartų nubrukti mažyliai. Ponia paskambinusi aiškino mums mūsų pareigas bei grasino žurnalistais.
Ponia kurgi jūsų sąžinė išbrukti mažylius kaip šiukšles!? Įdomus dalykas - žmonės neturintys sąžinės dažnai grasina viskuo kas papuola.
Mažylius su visa dėžute vežame į globą.
Ačiū Violetai, žmogui su didele širdimi, priglaudusią visus mažylius.

Plačiau »
2016-07-05

Ir vėl skubu. Gyvybiškai reikalinga globa dviem kačiukam (Globa rasta)

Sanitarinėje tarnyboje ką tik kažkokie neatsakingi asmenys paliko du katinukus - berniukus. Baltą, skirtingų akyčių ir baltą su pilkom dėmytėm mažylius.
Labai prašome globos šiems pipiriukams, nes tokie mažyliai gali išgyventi tik namų globoje. Jeigu galite laikinai priglausti, skambinkite tel. 865244093, 865225229, Vilnius.

Plačiau »
2016-07-02

Mažosios katytės Smaliukė ir Bengaliukė ieško namų (Rado namus)

Dvi žavios sesutės našlaitėlės ieško gerų namų. Katytės anksti neteko mamytės, todėl žmogus yra jų visas pasaulėlis. Bengaliukė pasipuošusi bengališko rainumo kailiuku yra rimto snukučio, o Smaliukė tiesiog paprasta juoda katytė su baltų plaukučių žiburėliu ant krūtinės. Katytės linksmos, draugiškos ir žaismingos, labai ieško sau namučių. Jeigu norite savo namuose priglausti kurią nors, o gal net ir abi sesutes ir atsakingai rūpintis jų visą gyvenimą, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com.

Plačiau »
2016-06-28

Skriaustas šuniukas Lotukas – ieško šeimininkų (Rado namus)

Dėl šio šunelio laikymo sąlygų į Beglobio prieglaudą kreipėsi moteris, kuri maldavo perimti šunį iš jos tėvo namų. Moteris pasakojo, kad parsinešęs mažą šuniuką, iš pradžių tėvas dar elgėsi su juo žmogiškai, o kai šiam suėjo 7 mėn. pririšo jį prie būdos už namo. Moteris kartu su tėvais negyvena, atvažiuoja tik kartais. Ji matė, kad tėvas laiko pririštą jauną šunį, kurio niekada nevedžioja, tačiau vieną kartą atvažiavusią pas tėvus, ją pasitiko kaimynai ir ėmė pasakoti kas vyksta, kai jos tėvas prisigeria. Kaimynai ėmė grasinti, kad iškvies policiją, nes prisigėręs šeimininkas su kuolu per galvą talžo pririštą negalintį apsiginti šunį. Taip jis išlieja savo pyktį, apmaudą ir visą alkoholiu persunktą agresiją.
Nuvažiavome pas tuos žmones. Tai ką pamatėme buvo klaiku: vietoj būdos, kažkokia sekcijos spintelė su viengubomis durelėmis, tokio dydžio, jog vargšas šuo vargu ar į ją aplamai tilptų, šuo neturi jokio pavėsio, jokios užuovėjos, laikomas purvyne ir savo išmatose. Antkaklis kaip uždėtas, kai šuneliui buvo 3 mėn. taip ir neatlaisvintas, todėl visiškai užveržęs kaklą, grandinės vietoje panaudota viela. Apie netinkamą elgesį su gyvūnu pranešėme atsakingoms institucijoms, o šunelį, kurį pavadinome Lapciuku Lotu parsivežėme į Beglobio prieglaudą.
Lotukas dar vaikas, jam tik 7 mėn. amžiaus. Iš pradžių jis net greičiau bėgdamas nukrisdavo snukučiu į žemę, nes kojų raumenys nepratę prie greitesnio bėgimo ar krūvio. Lotukas lapciukas stambus, didelis šunelis, greičiausiai turintis aviganių kraujo, todėl jam reikia intensyvaus pabėgiojimo, ilgesnių pasivaikščiojimų. Be abejo, Lotukas dar ir be galo gražus - jo kailiukas smėlinės ir sidabrinės spalvos.
Priegaudoje Lotukas atsigauna, bėgioja ir žaidžia su kitais šuneliais.
Šiam labai draugiškam šuneliui ieškome atsakingų šeimininkų. Lotukas tikras draugas, labai protingas, sumanus, paklusnus, visiškas gerietis.
Jeigu norite draugo, tikro, ištikimo draugo, jeigu galite su Lotuku ilgiau pasivaikščioti, pabėgioti, prašome skambinti tel. 868474049, 865225229 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-06-26

Dėkojame Alionai už Josera maistuką šuniukams

Dėkojame Alionai už skanų specialų Joserą maistuką Beglobio šuniukams.

Plačiau »
2016-06-25

Žavi katytė Balbetė staiga išdygusi prie vagonėlių (Rado namus)

Vieną vakarą savanorė jau susiruošus iš Beglobio prieglaudos keliauti namo, pastebėjo po gretimu automobiliu tupinčią katytę. Pakvietus, katytė tuoj pat iškėlė savo purią kaip voverės uodegytę ir lapatai, lapatai murkdama tiesiai pas žmogų. Savanorė dar paklausė aplink gyvenančių kaimynų gal žinantys kieno tai grožis, tačiau visi tik pečiais traukė. Vadinasi, eilinį kartą atvežta ir pamesta prie prieglaudos. Gerai, kad Balbetė, taip pavadinome katytę, tokia protinga, kad nebėgo į judrų kelią. Greičiausiai ji išmesta ne pirma diena, nes buvo labai alkana.
Ši katiniukė fantastiškai ištapyta marmuriniais raštais yra apie 7 mėn. amžiaus, o jau meili ir miela. Ir labai žaisminga, nes dar visiška vaikystė galvoje.
Norintiems priglausti žaviąją Balbetę savo namuose, prašome skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com
Balbetė globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-06-24

Džiaugiamės dovanėlėmis iš akcijos "Padėk gyvūnams su Purina"

Beglobio gyvybės vagonėlius jau pasiekė dovanos po prasidėjusios Rimi ir Purina akcijos "Padėk gyvūnams su Purina" :).
Labai dėkojame organizatoriams ir aukojusiems žmonėms už lauktuves.
Ačiū jums. Visada jūsų laukiame.

Plačiau »
2016-06-21

Gyvybiškai skubu. Ieškoma namų globa katei-mamai (Globa rasta)

Katė mamytė ir jos vaikučiai Grindoje, ieškoma namų globa

Iš pačio ryto sulaukėme pranešimo iš sanitarinės tarnybos apie tai, kad vakar sugauta katė mamytė naktį pagimdė 5 mažylius. Mamytę su mažyliais būtinai reikia paimti iš sanitarinės tarnybos, jai ir jos vaikučiams reikia namų aplinkos, kitaip mažučiai tiesiog žus.
Labai prašome jūsų pagalbos. Gal kas nors turite kampelį savo namuose šiai šeimynėlei. Maistuku, kraiku ir narvu aprūpinsime. Reikia tik saugaus namų kampelio. Kai kačiukai paaugs, juos dovanosime, o katytę mamytę sterilizuosime ir pasiimsime į prieglaudą.
Labai prašome, padėkite, juk jie ką tik gimė, jie nori užaugti. Jei galite padėti skabinkite tel.: 865244093, 865225229, Vilnius.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  »