“Beglobio” naujienos

2018-03-24

Darželio Kaštonas vaikučiai aplankė Beglobį

Dėkojame darželio Kaštonas auklėtojoms, tėveliams ir vaikučiams už dovanėles Beglobio augintiniams. Mūsų vyresni šuniukai Arnas ir Bauntis ypač džiaugiasi dovanotais naujais kamuoliukais.

Plačiau »
2018-03-23

Mėlynakis žiopliukas Beglobio prieglaudoje, kur šeimininkai? (Grįžo namo)

Šiandien Naujoje Vilnioje prie Maksimos parduotuvės buvo rastas šis mažas šuniukas. Šuniukas su antkakliu, labai meilus ir prižiūrėtas. Dabar Beglobio prieglaudoje. Ieškomi šeimininkai. Tel. 865244093, 865225229.

Plačiau »
2018-03-22

Kai gyvūnas turi "mylinčius šeimininkus" ir nutinka nelaimė... Ar padėsite Murkiui?

Pamenate Murkio istoriją, kai kreipėmės į jus pagalbos dėl katinėlio sulaužytos kojos atviro lūžio: http://beglobis.com/Beglobio-naujienos-690.html?articlepage=2&articleid=2280? Tuomet sena moteris prisiekinėjo, kad Murkį ji myli, tik neturi pinigų jo operacijai. Iš patirties žinom, kad meilė gyvūnams miršta tą pačią dieną kai dėl jų gydymo reikia apkarpyt savo biudžetą. Tada meilė išgaruoja. Vakar sulaukėm skambučio: "On mnie uže nadoel. Što to s nagoi apiat, ja xoču ot evo izbavitsia" (rus.) (Jis man jau nusibodo. Kažkas su jo koja. Noriu juo atsikratyti). Kai paprašėme atvežti į kliniką, prasidėjo dejonės, kad ji neturi transporto ir tik tuomet kai pagrasinome, jog pranešim policijai dėl žiauraus elgesio, transportą staiga surado.
Taigi, Murkis nebereikalingas... nes po atliktos operacijos, "mylintys" šeimininkai taip "gerai" prižiūrėjo Murkį, kad jis susilaužė tą pačią koją dar kartą. Tik šį kartą lūžis žymiai sudėtingesnis, kaulas skilo išilgai, taigi visa prieš tai daryta operacija neteko prasmės ir koją vėl reikia operuoti iš naujo... Murkio "mylintys" šeimininkai nekastravo, vėl pagailo pinigų... Šįkart Murkis nebeturi jau kur grįžti, jis nebereikalingas, juo juk reikia rūpintis. O rūpintis tais, kuriems reikia pagalbos juk taip nepatogu. Juk Murkis tik... katinas. Brangieji, mes vėl kreipiamės į jus, dabar Murkis turi tik mus ir jus. Ir dar savo bėdą, savo sutrupintą kojytę, dėl kurios ir tapo nebereikalingu. Ar padėsite Murkiui? Jam reikalinga operacija ir ilgas pooperacinis gydymas. Operacija sudėtinga, lūžis labai negražus, reikės daug medžiagų, plokštelių ir kaulų klijų, kurie yra tikrai brangūs. Tik operacija kainuos apie 360 eurų.
Brangieji, bet ar galima nepadėti Murkiui, juk jis nekaltas, kad pateko pas "mylinčius" šeimininkus? Labai prašome padėkime Murkiui, kas galite, nors po nedaug, Murkis jaunas ir jis nori būti sveikas... Murkio operacijai galite paaukoti čia, paskirtyje nurodę: Murkio operacijai
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Padėti Murkiui gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

 

Plačiau »
2018-03-17

Žiaurus elgesys su gyvūnais nesibaigia... Padėkite katytei Naujanai

Vakar Naujininkuose Vilniuje iš penkto aukšto iškritusią katytę, savininkas dar kartą trenkė į žemę. Gavome moters, tapusios liudininke, kaip iš penkto aukšto išmesta juoda katytė dar kartą buvo šveista į žemę, skambutį. Štai ką ji rašo:
„Vilniuje, Naujininkų raj., Dariaus ir Girėno g. 11, 2018-03-15 iš 5 aukšto išmestas kačiukas. Pirmame šio namo aukšte dirbusios darbuotojos pastebėjo, kad pribėgęs vyras pakėlė gyvūną ir pamatęs, kad jis kraujuoja trenkė jį ant žemės ir greitu žingsniu pasišalino iš įvykio vietos. Darbuotojos nedelsiant nubėgo pas bejėgį, iš skausmo kniaukianti katinėlį ir iškvietė Policijos pareigūnus bei „Grindos" darbuotojus, kad suteiktų mažučiui pagalbą ir nubaustų žmogų (jei galima jį taip vadinti) kuris taip žiauriai paliko sužeistą gyvūną likimo valiai. Atvykę policijos pareigūnai net nepažvelgę į gyvūną, nufotografavo tik kraujo dėmes ir darbuotojų skatinami nuėjo į nurodytą butą. Namuose buvo rasti katinėlio savininkai. Vyras teisinosi, kad neturi lėšų gydyti gyvūno, kad jis pats iškrito. Darbuotojos parašė pareiškimą pareigūnams, tačiau sulaukė tik komentaro, kad nieko čia nebus, pareigūnas atsakė „aš esu įsitikinęs, kad katinas iškrito pats ir nieks čia nekaltas", o tai, kad gyvūnas paliktas myriop ir savininkai jam nesuteikė veterinarinės pagalbos čia turbūt nieko tokio..."
Susisiekėme su Vilniaus gyvūnų globos namų darbuotojais, kurie katytę jau buvo nuvežę į veterinarijos kliniką, kur jai buvo suteikta pirmoji pagalba, suleisti vaistai nuo šoko ir skausmo, atliktas rentgenas. Katytė, kurią pavadinome Naujana, yra vos penkių mėnesių amžiaus, jai nuo smūgio išilgai lūžo viršutinis žandikaulis, ištino nosis. Mažylė gali kvėpuoti tik pro burną. Naujaną nuvežėme į Jakovo kliniką, kur jai bus atlikta žandikaulio operacija. Po operacijos Naujaną reikės laikyti klinikoje, kol atsigaus. Operacija numatoma rytoj, todėl labai prašome, pagalbos operacijai atlikti ir gydymui. Nepalikite Naujanos vienos, nes ji nieko be mūsų neturi. Tie, kuriais Naujana tikėjo ir pasitikėjo, ją paliko kankintis ir mirti. Be jūsų pagalbos negalėtumėme padėti sužeistiems ar išduotiems gyvūnams, todėl jūsų palaikymas ir parama mums gyvybiškai svarbi. Padėti šiai nuskriaustai  ir išduotai katytei, galite aukodami jos operacijai į šią sąskaitą, paskirtyje, nurodant ‚Naujanos operacijai".
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2018-03-13

Padėkite Baltusytei išgyti (Mirė)

Baltusytė Beglobio prieglaudoje globojama jau kelis metus. Mažutės niekas taip ir nepriglaudė į savo namus. Kitos katytės pabūna prieglaudoje ir vieną dieną suranda savo žmogų, o Baltusytė - kuklutė, nekrintanti į akis, visada nulenkusi galvytę, pasitraukusi į kraštelį taip ir lieka... laukti. Prieš metus pastebėjome, kad Baltusytė susigūžus, blogai atrodo. Vežėme pas gydytojus, Baltusytei buvo nustatytas stomatitas. Skirtas gydymas, antibiotikai, tačiau... kažkiek pagerėjo, bet burnytės problema liko.
Pastarosiomis dienomis Baltusytė labai sublogo, nukrito svoris. Vėl vežėme pas veterinarus, atlikome išsamius kraujo tyrimus, virusinių ligų testus. Atlikti tyrimai parodė inkstų nepakankamumą, anemiją, leukocitozę. Baltusytei būtinas intensyvus gydymas stacionare. Šiuo metų dėl inkstų nepakankamumo, Baltusytei negalima skirti narkozės, kad būtų sutvarkyta jos burnytė, kuri yra išopėjusi, suskilinėjusia gleivine, kraujuojančiomis dantenomis. Vargšė katytė negali valgyti, nes jai skauda.
Baltusytę bus klinikos stacionare, jai bus kiekvieną dieną lašinama lašelinė, leidžiami vaistai, vitaminai, geležis, stiprinamas organizmas. Labai prašome padėti išgydyti Baltusytę, kad mažylė nebejaustų skausmo ir galėtų valgyti. Jos gydymui, specialiam maistukui ir stacionarui reiks daug lėšų.
Baltusytės gydymui galite paaukoti, paskirtyje nurodę: Baltusytei
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank
Padėti Baltusytei išgyti ir nejausti begalinio skausmo, gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal sistemą
http://beglobis.com/PayPal-706.html


 Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2018-03-12

Liūdno likimo katytė Udė (Rado namus)

Šią katytę iš namų išvijo šeimininkai, kai ji nesterilizuota susilaukė vaikučių - šeimininkams labiau patiko jos vaikutis katinėlis, dabar jis gyvena namuose, o katytė vargsta lauke ieškodama maisto. Kur dingę kiti jos vaikučiai nežinia. Laimei katytę maitina geraširdė kaimynė, tik jos dėka katytė išgyvena, tačiau paimti į namus ji neturi galimybių. Katytė jau sterilizuota ir bus paleidžiama į lauką, kur išgyventi sunku, todėl labai ieškome šiai rainai gražuolei šiltų namų, kad nereikėtų daugiau gatvėje vargti. Katytė meili, leidžiasi paimama ant rankų, murkliukė, jai 2 metai. Jei jūs norėtumėte priglausti šią katytę skambinkite mums tel. 865244093, 865225229

Plačiau »
2018-03-09

Beglobio prieglaudoje du naujokai katinėliai

Vakar Beglobio prieglaudoje apgyvendinti du katinėliai. Katinėliai buvo pagauti Batoro ir Uosių sodų gatvėse. Po kastracijos atvežus į pagavimo vietas katinėlių nekilo ranka paleisti atgal, nes jie yra draugiški ir jaukūs. Ieškosime katinėliams namų, gal kas susidomės. Pilkai baltas katinėlis iš Uosių sodų gatvės yra smulkutis, jaunas, ilgu kailiuku, o katinėlis iš Batoro gatvės rainas, vyresnis, žmonės sakė, kad jį kažkas atvežė ir paleido prie garažų, nes netoliese nėra jokių gyvenamųjų namų.
Šie katinėliai gyvens Beglobio prieglaudoje, tad kviečiame prisidėti prie prieglaudos gyvavimo, skiriant Beglobiui 2 proc. GPM - paramos kodas 303194182.
http://beglobis.com/2-GPM-parama-730.html

 

Plačiau »
2018-03-07

Ieškomi namai gražuolei trispalvei pūkuotai katytei! (Mirė)

Šią katytę neabejingas vaikinas rado Saulėteko g. vėlai vakare. Katytė buvo tokia ištroškusi, kad bandė lakti ištirpusį sniegą nuo šulinio dangčio. Būdamas neabejingas, pagailėjo kačiuko ir parsivežė ją į namus, tačiau ilgai laikyti jos negalėjo. Laimei pagalbos ranką ištiesė globėjas Martynas pas kurį katytė pabus kol bus paskiepyta ir susidarys atsparumas mirtinoms ligoms. 
Katytė labai meili, drąsi, murkia ir glaustosi, tvarkingai naudojasi kraiko dėžute, jau nukirminta ir nublusinta. Katytė jaunutė, apie 7 mėn. amžiaus. Jeigu norėtumėt visam laikui namuose turėti šią gražuolę, skambinkite tel. 865244093, 865225229, Vilnius

Plačiau »
2018-03-05

Ačiū, ačiū

Visiems pirkusiems, aukojusiems, aplankiusiems Beglobio palapinę Kaziuko mugėje ir taip padėjusiems mūsų beglobiukams. Ypač dėkojame savo nuolatiniams draugams, kuriais visada galime pasikliauti - Jelenai už papuošalus, Rasai už mezginukus, Jolantai už kepinukus, Jelenai už žaisliukus ir N. Vilnios moksleivių kūrybos centrui.

Plačiau »
2018-03-03

Narkutis - fainiausias mažylis pasaulyje (Rado namus)

Narkutis buvo išgelbėtas iš asocialių žmonių išsekęs ir sergantis, kaip dar 14 jo broliukų ir sesučių. Dėl Narkučio gyvybės kovojome, tikrąja to žodžio prasme. Mažylis taip pat nepasidavė, kovojo ir kovą su mirtinai pavojinga liga, laimėjo. Tokie narsuoliai mums be galo svarbūs, be galo trokštame, kad daugiau niekada Narkučiui nebereikėtų kovoti. Nei dėl maisto, nei dėl dėmesio, nei dėl ligų. Todėl šiam brangiausiam mūsų kovotojui, narsiam Narkučiui ieškome gerų ir mylinčių žmonių, kurie jį saugos ir globos. Katiniukas labai geras, labai meilus, tik drovokas, vis dar bando suprasti, kad jau viskas pasikeitė ir visi baubai liko praeityje.
Jeigu esate tas, kuris gali suteikti mažajam Narkučiui namus, jį mylėti ir saugoti, paguosti jo mažąją širdelę ir niekada jo neišduoti, skambinkite tel. 865244093, Vilnius arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »