“Beglobio” naujienos

2014-09-22

Ramzio pagalbos šauksmas (Kačiukas gydomas) 7

Prieš tai buvo smūgis, o kai Ramzis atsipeikėjo jam labai skaudėjo. Svirduliuodamas iš nusilpimo ir skausmo Ramzis ėjo kur akys mato ir kvietėsi pagalbos. Kažkada Ramzis turėjęs šeimininkus, nes katinukas yra kast...ruotas, buvo su antkakliu nuo blusų, dabar deja, tapo niekam nereikalingu benamiuku. O kadangi benamiukas, tai daugumos supratimu, nevertas gyventi, būti globojamu bei gydomu. Nors Ramzis labai verkė ir vaitojo, tiesiog buvo iškviesta sanitarinė tarnyba, kad katinėlis nedrumstų gyventojų ramybės savo verkimu.
Ir jau iš pačio šeštadienio ryto iš sanitarinės tarnybos gavome pranešimą apie Ramzį. Pirmiausiai gavome informaciją, kad Ramziui sulaužytos galinės kojos, nes katinėlis nevaikšto, tačiau nuvežus gyvūną į veterinarijos kliniką ir apžiūrėjus gydytojai buvo nustatyta, kad Ramziui sulaužytas žandikaulis ir sutrenkta galva, taip pat pažeista uodegytė, kurioje dėl prasidėjusio pūvimo net rasta musių lervų.

 

 

Plačiau »
2014-09-18

Naujininkų tragedija. Katinėliams labai reikalinga visų mūsų pagalba!

Gavome pranešimą apie Naujininkuose vargstančią šeimyną. Labai prašome visų gerų žmonių, kas dar turite jėgų, laiko, vietos namuose ir gerumo širdyse atkreipti dėmesį ir prisidėti prie šių beglobiukų gelbėjimo.

"Jie ieško meilės!
Visi skelbimai panašūs, o asmenybės (nepabijosiu šio žodžio!), dėl kurių rašo yra skirtingos ir ypatingos.
Šios dvi šeimynos tikriausiai sunkiai išsiverstų viena be kitos - dvi katės-mamos ir trys kačiukai (apie 3-4 mėn) gyvena viename kieme. Abi katės reguliariai susilaukia kačiukų ir viena kitai padeda juos prižiūrėti (kas yra reta!).
Katė, labai panaši į siamo katę, išmesta į gatvę likimo valiai, pavargusi ir su ligotomis akytėmis (gal dėl to ir išmesta) turi tris 3-4 mėn kačiukus - ruda (ryžą) - drąsiausias ir turintis nuostabų žvilgsnį, pilkiuką, kuris labai norėtų pasitikėti žmogumi ir kantriai tyrinėja kiekvieną žingsnį ir judesį, ir margą, su nuostabiu dviejų spalvų snukučiu - greitą ir baikštoką. Visi skirtingi ir labai gražūs mažiukai, tačiau jau pakankamai savarankiški, kad keliautų į pastovius namus pas mylinčius šeimininkus. Ruda ilgaplaukė katė-draugė, pūkuota ir jauki, kuriai net kažkada uždėtas antkaklis (matyt dėl šiokio tokio jos saugumo), kuri šiuo metu, panašu, kad jau vėl laukiasi (ir vėl pagausės kačiukų būrys!), rūpinasi ne savo kačiukais, tikriausiai dėl to, kad ir pačiai greitai reikės pagalbos su nauja vada. Nuostabu kaip gyvūnai sugeba susivienyti ir rūpintis vieni kitais!
Visa šeimyna, bendruomenė, gyvena netoli judrios gatvės, o kačiukai slepiasi ant kieme stovinčių automobilių ratų, kas yra labai pavojinga. Visi lieknučiai, kartu žaidžia ir noriai valgo ką bepasiūlytum, tačiau jau turi rimtą suaugusių kačių susirūpinimo žvilgsnį, kuris paprastai atsiranda daug vėliau. Kačiukams reikia meilės ir namų! Mamai-katei reikia išgydyti akytes, o kitai katytei - medicininės apžiūros ir abiem katėms - sterilizacijos. Nevalingai nuleidi akis nuo katės-mamos, kuri beveik žmogišku žvilgsniu neišleidusi nei garso, prašo pagalbos, o vienintelį ką gali pasiūlyti yra pakelis pigiausių konservų.
Labai norėtųsi, kad pagalba ir nauji namai atsirastų greičiau už ateinančius šalčius, automobilių pavojų ir greičiau už naują kačiukų vadą, kuri greičiausiai neišgyvens vėlyvą rudenį esamomis sąlygomis. Katėms reikia pagalbos, ir šiuo atveju ne tik maistu ir užuojauta, tačiau gydytojų apžiūros, skiepų, ir žinoma, saugių namų. Kas galėtų suteikti laikiną ar pastovią globą arba padėti su kačių sterilizaciją (transpostavimu, gaudykle ar finansiškai) labai prašome kreiptis tel. 867638527, Vilnius"

Plačiau »
2014-09-16

"SKUBIAI REIKIA GLOBOS NĖŠČIAI KALYTEI VILNIUS


Dorą paėmėm iš grindos globai. Pasirodo kalytė laukiasi. Jau maždaug už poros savaičių turėtų atsivesti šuniukus, šiandien darėm echoskopiją, atrodo gyvybingi, judrūs. Problema tame, kad mes turim šunį, kuris yra labai aktyvus, jaunas ir žaismingas. Jis pastoviai lenda prie jos, lipa ir visaip provokuoja žaidimams, o Dorai nepatinka ir ji pyksta, stresuoja, be to jai ir nereiktų užsiimt aktyviais žaidimais dabar. Todėl skubiai ieškome kas galėtų perimti globą, kur kalytei būtų ramiau išlaukti kol atsives šuniukus ir juos galės be streso prižiūrėti. Gal kas turi kokį ramesnį šunį, o gal neturi visai ir turi laisvą kamputį būsimai mamytei? 
Dorai yra nepilnai 1 metai, matomai po pirmos rujos ir bus šitie šuniukai, kalytė labai draugiška ir meili, džiaugiasi vos tik truputį atkreipus į ją dėmesį, net pajudėjus vizgina uodegą, o jei pakalbini ir kartu pasidžiaugi tai išvis laimingiausia pasaulyje būna. Su kitais gyvūnais taip pat draugiška, bet matyt dėl nėštumo nenori žaisti, apsiuosto ir nueina savo reikalais, kol prie jos nelenda įkyriai, tol jai gerai. Namie labai gražiai elgiasi, nieko negraužia, reikaliukus daro lauke (nors nelaimių gali pasitaikyti, juk jai gali ir skaudėti truputį ir spausti pūslę pilvas). 
Jei kas atsirastų, jai tikrai palengvėtų. Duotume ir maistuko, ir vitaminų, visko, ko reikia.
Kreipkitės tel. 863603445, Evelina"

Plačiau »
2014-09-15

Juodos katytės Filaros skausmas

Kaip gera turėti mylinčius šeimininkus, kurie kiekvieną dieną duoda valgyti, rūpinasi ir gydo kai susergi. O juk Liga, tai tokia ponia, kuri neklausia kada ateiti. Ji ateina kada nori ir dažniausiai tada, kai visai nesitiki. Liga nuskriaudžia visus - jai neįdomu ar tai žmogus, ar gyvūnas. Mes, žmonės turime bent šiokias tokias socialines garantijas, dažniausiai nesame paliekami vienui vieni, o štai gyvūnai jau nebegali pasirinkti ir jokių socialinių garantijų neturi. Jų sveikata, jų gydymas priklauso tik nuo mūsų. Gerai, jei gyvūnas turi tą patį geriausią šeimininką, kuris susirgus savam augintiniui, nedels ir skubės pas gydytoją, gydis ir rūpinsis juo kaip savo šeimos nariu, nors ir žinodamas, kad tas gydymas kainuos brangiai. Apie tokius šeimininkus svajoja kiekvienas gyvūnėlis. O kiek yra tokių, kurie sužinoję gydymo kainą, tiesiog atsikrato augintiniu arba palieka jį likimo valiai motyvuodami, kad neturi pinigų, nors įsigydami gyvūną apie tai nemąstė. Juk įsigijo ne daiktą, o gyvą sutvėrimą pas kurį bet kada gali apsilankyti ponia Liga.

 

Kažkada Filara turėjo namus, tačiau ne tuos tikruosius šeimininkus, apie kuriuos savjoja kiekvienas gyvūnėlis. Filara nebuvo sterilizuota, kai rujodavo, buvo maitinama hormoninėmis tabletėmis, kad užmirštų gamtos šauksmą. Nesvarbu, kad tos tabletės kenkė jos sveikatai. Svarbu, kad namuose būtų tylu. Nuolat priverstinai duodamos hormoninės tabletės atliko savo darbą - Filara susirgo. Filarai piktybinis auglys. Va tada ji tapo nebereikalinga ir atsidūrė gatvėje. Filara tik viena iš tūkstančio. Taip elgiasi daugybė "žmonių". Atsakingiems žmonėms tai nesuvokiama, tačiau, kad ir kaip baisiai skambėtų, susirgę gyvūnai išmetami labai dažnai.Filarą ėmėsi prižiūrėti viena gyventoja, kuri pamaitina ir kitus katinėlius.

 

Vieną dieną moteris pastebėjo, kad Filara nueidama palieka kraujo dryžį ir pakėlusi katytę pamatė ant krūtinės atsivėrusį auglį. Moteris kreipėsi į mus su ašaromis akyse. Ji maldavo pagalbos Filarai. Katytei reikalinga auglio pašalinimo operacija, nes atsivėrusi žaizda nuolat kraujuoja, į ją patenka nešvarumai ir Filarai gali būti kraujo užkrėtimas. Mes tikrai negalėjome laukti kol tai įvyks. Filara operuota veterinarijos klinikoje. Prieš tai buvo padaryta plaučių rentgeno nuotrauka įsitikinti ar nėra metastazių plaučiuose.

 

Kadangi metastazių nebuvo, negalėjome numarinti jaunos katytės ir priėmėme sprendimą operuoti auglį. Auglio pašalinimo operacija, gydymas ir vaistai kainavo 580 lt. Labai prašom nelikti abejingais katytės Filaros bėdai ir paaukoti jos gydymui. Jei Jūs galite prisidėti nors ir nedidele suma, galite pervesti savo aukas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Filarai" Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Filaros gydymui pervesti per PayPal sistemą:  http://beglobis.com/PayPal-706.html  

 

Mūsų rekvizitai:VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK 

 

Suteikime kartu Filarai viltį gyventi!

 

Dėkojame

 

Tel.Nr. 8 652 44093; danute@beglobis.com

Plačiau »
2014-09-14

Prašome paremti vitaminų pasta gyvūnams

Virbac Nutri Plus Cat ypač rekomenduojamas sveikstantiems, išsekusiems, po operacijų, greitai augantiems gyvūnams - mažyliams. Esant būtinybei naudojamas kaip pašaro pakaitalas gyvūnams nustojus ėsti.

 

Šiuo metu turime labai daug sergančių, nevalgančių bei po operacijos katinėlių.

 

Labai prašome paremti mus - padovanoti šios vitaminų pastos. Jei galite nupirkti ir atvežti iki Skydo g. 44A, Naujoji Vilnia, būsime labai dėkingi.

 

O gal galite nupirkti vet. gydykloje Filaretų g. 35, Vilniuje ir palikti. Šioje gydykloje lankomės beveik kasdien (gydome čia gyvūnėlius), pasiimtume patys.

 

Nuoširdžiai dėkojame mūsų murksiukų ir miauksiukų bei amsiukų vardu.

 

Tel. Nr. 865244093, 865354521

 

Paaukoti "Beglobio" gyvūnams galite:
 VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
 LT167300010137615996 SWEDBANK

Plačiau »
2014-09-12

Gyvūnams (4 kalytėms) labai reikia pagalbos

Dalinamės pagalbos prašymu keliems šuniukams, kuriems reikia naujų namų/naujo prieglobsčio.

 

 "Laba diena, gyvename Verkiu rajone (Vilnius) nuosavame name turi 2 šunis. Kaimynai turėjo kalytę, jai apie 12 metų, šunį kankino, paskui išvis išmetė lauk. Ji po truputį persikraustė pas mus. Kiti žmonės išsikraustė ir taip pat paliko kalytę, ji iš bado pradėjo taip pat pas mus lakstyt, vogt mūsų šunų maistą. Buvo nėščia ir kažkur pagimdė šuniukus ir juos atitempė pas mus. 4 sugebėjom patys išdalinti, liko vienas (kalytė) Pirma kalė irgi pagimdė, nespėjom laiku surast irgi kalytė (jai dabar apie 5 mėn).

 

Labai prašau padėkit mums susitvarkyti su šunims. 6 šunų negalim išlaikyti, išmaitinti, nes dabar glaudžiasi mūsų (vienas is kurių labiai didelis),ir 4 prisiglaudusios kalytės, kurioms labai reikia naujų namų: viena kalytė - 12 metų, kita - vidutinio amžiaus, 5 mėnesių kalytė (didelė neaugs) ir mažutė 2 mėnesių. Gal galite padėti. Priglauskite, kurią nors kalytę. Labai prašome.
 Olga 861010761"

Plačiau »
2014-09-09

Katinėlis Lancas. Reikia pagalbos (Pasveiko. Rado namus)

Gavome pranešimą iš sanitarinės tarnybos: atvežtas katinėlis, su baisia kraujuojančia žaizda ant kaklo. Žaizda plėštinė, nuplėšta aplink visą kakliuką ir prie akies. Negalime pasakyti kas atsitiko katinėliui, žaida mechaninė, galbūt kažkur įlindo po mašinos varikliu.
Po darbų skubėjome vežti nukentėjusį gyvūną į veterinarijos kliniką. Vaizdas tikrai graudus – kartu su kailiu nuplėšta oda, odos kraštai apanglėję, žioji atvira kraujuojanti žaizda.
Tvarkant žaizdą, katinėlis visą laiką glaustėsi, lyg dėkojo už suteiktą pagalbą. Katinėlį pavadinome Lancu ir palikome veterinarijos klinikoje intensyviai priežiūrai ir gydymui. Žinoma, visas jo gydymas kainuoja, laikymas klinikoje taip pat.
Tačiau šiam vargšiukui galėjome padėti nedelsiant, nes jūs nenusigrežiate nuo beglobiukų, jūsų dėka galime gydyti ir visokeriopai padėti gyvūnams.
Todėl ir vėl kreipiamės pagalbos – padėkite Lancui išgyti. Jei Jūs galite prisidėti nors ir nedidele suma, galite pervesti savo aukas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Lanco gydymui“
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Lanco gydymui pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

 

Pats Lancas labai gražus, stambus ir labai draugiškas katinėlis, todėl jei norite turėti meilų šeimos narį ir suteikti Lancui namus, skambinkite tel.865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-09-09

Lengviausia išmesti, kad pasirūpintų kiti (Rado namus)

Prie prieglaudos, žolėje, vėl dėžė...Kažkas kažką užmiršo?  Ne, tai ne baravykai pamiršti dėžėje, tai ne parama prieglaudai,  ne maistas šunims ar katėms. Iš dėžės sužiūra keturios poros akių. Visi žiūri aukštyn, nemirksėdami, susiglaudę, prisispaudę. Ar gali būti kitaip? Tiems, kurie atsikratė nesvarbu, kad prieglaudoje nėra vietų, nesvarbu, kad yra sergančių katinėlių, kurie gali užkrėsti sveikus, kad labai trūksta maisto, kraiko, savanorių. Juk jie žino, čia dirba jautrūs žmonės - priglaus, sudėlios per negalėjimą, neš namo, nors jau turi po dešimt, gydis jei susirgs, verks dėl tų, kurie numirs.....žodžiu, pasirūpins.Tai įžanga, kuri tų, kurie mąsto būtent taip, smegenų nepasieks.

O dabar esmė. Esmė tokia, kad visiškai nebeturime vietų, nebeturime kur laikyti šių našlaitėlių ir prašome pagalbos jūsų. Padėkite.

Priglauskite nors laikinai. O jei kas nors ieško, galvoja ir jau apsisprendė turėti žavų, švelnų keturkojį, skambinkite  tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-09-09

Prieglaudos gyvūnus galite paremti paaukodami jiems sukauptus e-taškus


https://ib.swedbank.lt/private/d2d/accounts/bonus/list

neišleisdami, galite paremti beglobius gyvūnus jei mokate swedbank-o mokėjimo kortele ir kaupiate e-taškus. Jiems svarbi kiekvieno parama ir pagalba.

Prisijunkite prie akcijos.

Plačiau »
2014-09-09

SKUBIAI reikalinga globa Šiaurės miestelyje rastam katinėliui (Grįžo namo)

Katytę radome laiptinėje, kurioje ji jau buvo prisiglaudusi nuo 2014-09-05. Man yra alergija nuo katinų ir ilgai priglausti šios katytės negalėsiu. Todėl būčiau labai dėkingas jeigu galėtumėte pagelbėti šiai katytei.   Tikiuosi, kad ne už ilgo atsiras katytės šeimininkai. 

 Atklydo į namo laiptinę, esančią Žygio gatvėje, Šiaurės miestelyje. Katinėlis atrodo jaunas, meilus ir draugiškas. Žmonių prisibijo,  tačiau "pakalbinus" leidžiasi paglostomas.

Tel. Nr. 868373648

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »