“Beglobio” naujienos

2014-11-25

Mažutis juodas kačiukas skubiai ieško namų (Rado namus)

Mažutis juodas kačiukas skubiai ieško namų, nes jį radusi mergina negali laikyti.
Kačiukas meilutis, naminukas, tik išsigandęs nuotraukose. Ir kaip nebijosi, kai išmetė tokį mažutį iš namų į lauką, kur šalta ir vienam labai baisu.
Mažuliukas priglaustas trumpam, bet namų labai labai reikia ar kitos laikinos globos.
Katinukas pasipuošęs puriu, minkštu, juodu kailiuku. Apie 2 mėn. amžiaus. Naminukas.
Tel. Nr. (8 6) 07 38 280; Vilnius

 

 

Plačiau »
2014-11-23

Nedidukas Murziukas-Žėrutė, jai labai reikia paramos.

Gal atsimenate istorijos pradžią. Gatvėje atsirado katinėlis ir bėgiodamas kalbino praeivius. Buvo visai neprisitaikęs gyventi gatvėje. Bėgiojo šalia mašinų, tiesiai važiuojamaja dalimi. Vėliaiu rado šaltą prieglobstį, po balkonu, ant nešvaraus skuduro. 
Kaip šis paaugliukas, pateko į gatvę, tikrai nežinome, bet pateko prieš pat šalčius, o augęs ne gatvėje, nežinojo, kur ir kaip pasislėpti. Kol ieškojame jam prieglobsčio, greičiausiai jis rado kur sušilti ir tai buvo ne pati geriausia vieta, mes žinome, tik spėjame, bet greičiausiai jis šiltą vietą rado kažkurio automobilio motore. Kai bandėme jį pagauti, paaiškėjo, kad jis jau niekur nebebėga, nes nebegali, visos užpakalinės kojytės buvo su plėštinėmis žaizdomis, taip pat nubrauktas vienas šonas. Gerai, kad būtent tą dieną jis buvo paimtas, nes galėjome pavėluoti. Jis tik miaukė ir beveik nesipriešino.

Plačiau »
2014-11-22

Padėkite rasti katinėliams namus

Dalinamės gautu laišku:

 "Kreipiuosi į visus su didžiuliu prašymu priglausti ir padėti rasti 2 kačiukams mylinčius šeimininkus.

 Š.m. balandžio 1 d. Lazdynų mikrorajone gimė 4 kačiukai: 3 broliukai ir sesutė.
 Vienas iš broliukų jau rado sau namus, yra be galo mielas ir, pasak veterinaro, visiškai sveikas, nepaisant traumuotos akytės. Spėjama, kačiukai gimė nuo naminės katės, kuria "geraširdžiai" šeimininkai išmetė iš namų.

 

 Jau kelis mėnesius mamos-katės nesimato, o likę 3 kačiukai bando apsiprasti su negailestingu jų atžvilgiu pasauliu ir artėjančiais šaltais orais.

 

 Katinėliai tikrai yra mieli, žaismingi, leidžiami būti glostomi vienai geraširdžiai mergaitei, kuri juos maitina, ir būtų labai laimingi ir dėkingi, jei atsirastų žmonių, norinčių jiems suteikti šiltus namus bei savo meilę, kurios jų mažos širdutės jau seniai negauna.

 

 Banali istorija mūsų laikais, bet vistiek kiekvienas toks atvejis yra išskirtinis tų mažų benamių gyvūnėlių gyvenime.

 Negaliu juos apgyvendinti savo namuose, net laikinai, nes turiu 2 šunis, kurie skausmingai reaguoja net į mano vizitus pamaitinti kačiukus.
 Iš anksto dėkoju bent už kažkokią reakciją į mano pagalbos prašymą.
 Patikėkite, katinai, nors jau ir nėra tokie maži, bet tikrai labai meilus gyvūnėliai.

 Su pagarba,
 Valerija

 Kontaktinis telefonas 8600 46 954"

Plačiau »
2014-11-22

Kai esi tik katinas ir tiek, tau vis tiek reikia namų

Būna gražūs, veisliniai katinėliai, būna ypač gražūs, ilgakailiai nepaprastai nuspalvinti ar mažučiukai, meilučiai, juos priglausti nori daugelis žmonių. Ką daryti, kai tu nei veislinis, nei gamta ne taip labai ir stengėsi tave nuspalvindama ir tu jau suaugęs ???

 

Šis katinėlis atsirado Karoliniškių kieme. Jis kažkur glaudžiasi nakčiai ir ateina prie laiptinės durų paprašyti, gal kam nors patiks, gal kas priglaus, o kol kas tik pamaitina. Žinoma, tai gerai, nereikia kęsti alkio, bet jis taip nori su kiekvienu užeiti į laiptinę, į jų namus ir kad tie namai taptų ir jo, bet kol kas taip neatsitiko. Tiesa, greičiausiai jis jau turėjo juos ir nežinia kodėl juos prarado, nes katinėlis meilus, visus šnekina ir laukia....o gal patiks ir toks, paprastas, juodai baltas, tačiau geras ir meilus.

 

Kaip ten sako, kad grožis - mylinčio akyse, pamilkite jį ir jis bus pats pats gražiausias.

 

 

Jei jums reikia mielo, suaugusio, juodai-balto katinėlio, skambinkite tel.861295611

Plačiau »
2014-11-20

Prašome padengti "Piktuko" operacijos skolą (paaukoti 25lt. - skola -135 lt.)

nedidukui, bet, kol kas, sugadinto charakterio šuneliui, ieškome būdų tą charakterį pakeisti. Sunku ištaisyti tai, kas jau "pridaryta" per metus, blogai elgiantis su šuneliu, tam, kad jis gautų šansą atečiai. Jis vis dar gina viską, ką laiko savu, šiepia savo dantukus.Jis buvo kastruotas, gal tai kiek jį sušvelnins. Liko skola 160 lt.Labai prašome padėti paremti skolą.

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Plačiau »
2014-11-20

DUBCIUS - Ačiū už naują gyvenimą!!!

Kas sekė Dubciaus istoriją žino, kad Grinda jį pagavo Čigonų tabore Vilniuje. Jis buvo labai apleistas, vos paėjo, visas žaizdotas, apnikęs parazitais, išbadėjęs. Jo niekas neieškojo, niekas nepasigedo... Dubciaus senas skelbimas čia.

Plačiau »
2014-11-20

Požeminis garažas ir maža Kruopa (Ačiū visiems. Gydymui paaukota)

Požeminis garažas miesto centre, mašinų gaudesys ir...tylus miaukimas. Daug žmonių, daug bruzdesio ir daug abejingumo. Niekas negirdi tylaus miaukimo, tylaus pagalbos prašymo. Tačiau atsiranda vienas žmogus, kuris visgi girdi. Suklūsta...kas skundžiasi?

 

Iš savo slėptuvės po mašinomis atitipena maža apie 3 - 4 mėn liesutė kaip sliekas rainiukė. Kaip ji pakliuvo į tą požeminį garažą? Viena aišku - vėl kažkas aplaidžiai ar neišmanydamas nesterilizavo savo katės, vėl ji atsivedė kačiukų, kurių dalia būti pasmerktaisiais tarp miesto mūrų.  Nežinia kiek dienų mūriniam požemyje slapstėsi katytė, mėgino pasigaut kokį gyvį, kol galų gale alkis nugalėjo didžiulę žmogaus baimę, ir ji pasiryžo. Kito pasirinkimo ši mažylė nebeturėjo, nes tam dideliam požeminiam mūro statiny jos laukė arba mirtis iš bado, nes nė mažiausios pelytės ten rasti nėra jokių šansų, arba mirtis po mašinos ratais. Rast išėjimo iš painaus požeminio garažo ji aiškiai nepajėgė, nes buvo jau liesutė ir nusilpus, bet jei ir būtų radus, jos lauktų tik tuščia mūrinių namų gatvė su užrakintom koduotom durim.

 

Ir nors vienintelio žmogaus išgirdusio tylų pagalbos šauksmą namie jau daug priglaustų gyvūnų, jam net nekilo mintis praeiti pro šalį. Čiupo tą liesutį purviną kūnelį į glėbį ir vežė į veterinarijos kliniką. Veterinarai apčiuopė absoliučiai tučią žarnyną, vadinasi, badavo ji jau ne pirmą dieną,  tik pilvelis buvo papūstas dėl kirmėlių. Atrodė, kad tuo viskas ir baigsis, tačiau palaikius klinikoj porą dienų, katytei ėmė stipriai varvėti nosytė, ir gydytojas nustatė rinotracheitą.
Žodžiu, ir toliau mažylė, pavadinta Kruopa, laikoma klinikoj, kur leidžiami antibiotikai, imunitetą stiprinantys vaistai. Kruopa labai jaukutė, ramutė, drovi ir dar nelabai nepasitikinti tais, kurie ją gelbsti, nes leidžami vaistai skaudūs.
Visa ši gelbėjimo operacija kainuoja, o gydymas dar nebaigtas...

 

Žmogus nepraėjo pro šalį, padėjo mažam nuskriaustam padarėliui, išgelbėjo jį nuo alkanos mirties ar mašinos sutraiškymo, nebūkite abejingi ir jūs – padėkite mažajai Kruopai pasveikti. Kreipiamės į jus pagalbos, nes Kruopą išgelbėjęs žmogus, nebeturi lėšų toliau gydyti mažylės. Mielieji, nelikite abejingi Kruopytei, prisidėkite prie jos gyvybės išgelbėjimo. Tik jūsų dėka galime padėti mūsų mažiesiems, paskatinti žmones padėti gyvūnams, kad jie nenusisuktų išgirdę tylų miaukimą. Juk kartu mes galime viską. Todėl jei galite paremti Kruopytės gydymą, galite pervesti lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “Kruopytės gydymui”:

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK
Pasiteirauti apie Kruopytės sveikatą, galite tel. 861825366

 

Ačiū už jūsų gerumą.

Plačiau »
2014-11-18

Didelis šuo Buba ieško savo žmogaus

Koks yra Buba? Manau, kad 80 proc. Vidurinės Azijos aviganio jame tikrai yra. Kas jame jau tokio azijatiško? Per šias 5 dienas pasireiškė tokie Bubos bruožai:
-kantrumas;
-santūrumas; 
-sargumas;
-lėtokas būdas;
-užpakalio atkišimas, kad pakasytų 

Bubos minusai (nors, gal geriau pavadinkime juos tokiais bruožais, kurie kol kas priverčia mane būti su juo atsargiai, bet beveik 100 proc. esu tikra, kad tai laiko klausimas):
-nemėgsta prisėdusio prieš save žmogaus (matyt kažkokios neigiamos asociacijos);
-glostant, kartais sustingsta ir atsisuka (pirmomis dienomis net urzgė, dabar pats jau meilinasi, bet kol kas nepasitiki visapusiškai žmogumi, todėl pastoviai stebi judesius);
-ne itin ėdrus;

Ir... Bubos pliusai:
-gražiai moka vaikščioti su pavadėliu;
-žino, kas yra antsnukis, visiškai nejaučia diskomforto su juo;
-jam pažįstami žodžiai ,,Einam", ,,Ateik čia";
-jau noriai ieško kontakto su žmogumi;
-yra laaabai tankaus kailio nešiotojas, todėl gyvendamas lauke tikrai nesušals, net ir per šalčiausią žiemą (su kailiu man dar teks padirbėti, kad Buba taptų dar gražesnis);
-toleruoja kitus šunis, t.y. kales prileidžia susipažint (kantriai iškentė, atstatydamas savo džentelmenišką petį, prirašymą į gaują, kurį, kaip visada, įvykdė mano bjaurioji Gucci);

Dėl bubos skambinti tel.860696761

Plačiau »
2014-11-18

Katulės bėda. Padėkime visi. 2

Ji didelė, graži, raina Katulė. Jai 6 metai. Atsitiko nelaimė - Katulė susilaužė koją. Šeimininkų pirmas nuosprendis - marinti.

Ar taip gali būti? Taip, tai kasdienybė. Taip, tai labai žiauru. Marinti koją susilaužiusį sveiką gyvūną. Juk tai pagydoma. Tačiau daugybė žmonių priima tokius sprendimus.

Apie tai, kad susilaužiusią kojytę Katulę norima numarinti sužinojome iš veterinarijos gydytojo, kuris nesiryžo to daryti. Deja, žmonės nebuvo nusiteikę operuoti Katulės, nes operacija brangi, reikia 400 lt.

Suprantame, kad negalime visiems padėti, kad vargšų yra tiek daug, tačiau kai pamatai gyvūno akis...nebegali nusiraminti. Todėl mums labai keista, kad numarinę savo augintinius kiti žmonės gali kaip niekur nieko valgyti, miegoti, gyventi įprastai. Na, mes negalime.

Žinoma, padėti šiems bėduliukams, o dabar Katulei, galime tik todėl, kad jūs esate su mumis, kad jums taip pat skauda, kad ir jūs nebegalite pamiršti tų akių, kad nemokate nusisukti.

Gydyti sužeistuosius galime tik žmonių aukų dėka, todėl jei galite paremti Katulės operaciją, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą.  Pervesti savo auką galite į šią sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Katulės operacijai":

LT167300010137615996  SWEDBANK

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182

Labai ačiū už jūsų gerumą!

Apie katytę pasiteirauti, norintys ją priglausti, susisiekite tel. Nr. 8 652 44093

Plačiau »
2014-11-18

Gal galite nupirkti maisto Amajos aštuonetukui,

kiek galėjo, tiek maitino Amaja savo mažylius, bet jau atėjo laikas pratintis prie prie sauso maisto, mažieji burbuliukai paaugo ir jau yra jam pasiruošę. Gal kas galite nupirkti jiems sauso maisto ar paaukoti jo pirkimui ?

Tel.860263641

Mūsų rekvizitai:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  »