“Beglobio” naujienos

2017-03-08

Ačiū katinėliui Eldariukui už kraują paaukotą sergančiam Kaziukui

Kažkaip pastebėjom, kad jei iš pradžių viskas atrodo ne taip blogai, tai po kelių dienų tas blogai užgriūna visu smarkumu.
Vakar Kaziukui buvo atlikti kraujo tyrimai, nes labai suneramino prasidėjęs kraujavimas iš šlapimo pūslės. Pasirodo, Kaziuko kraujas nekreša, jo hemoglobinas nukritęs iki kritinės ribos, kai be kraujo perpylimo gyvūnas žus. Taigi be visų traumos bėdų, Kaziukas yra apsinuodijęs arba apnuodytas žiurkių nuodais, nes būtent šie nuodai neleidžia krešėti kraujui. Į pagalbą Kaziukui eilinį kartą atskubėjo Daiva iš VšĮ „Šlapia nosytė" su Eldariuku - meino meškėno veislės didžiuliu katinuku. Eldaras jau antrą kartą gelbsti gyvybę. Taigi šiandien Kaziukas gavo Eldaro kraujo. Labai tikimės, kad mūsų pastangos nenueis veltui, kad Kaziukas nepasiduos.
Brangieji, stengiamės dėl Kaziuko gyvybės ir darome viską kad jam padėtumėm, nes jis mums svarbus kaip ir kiekvienas sužalotas gyvūnas. Nepalikite mūsų vienų, padėkite pastatyti Kaziuką ant kojyčių. Turbūt darysime tomografiją, nes neaišku kodėl jis negali atsistoti ant užpakalinių kojyčių. Padėkite Kaziukui atsistoti!
Paaukoti šio katiniuko gelbėjimui, galite į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: Kaziukui
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Kaziukui gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Jeigu norite pasiteirauti apie Kaziuko būklę, galite skambinti tel. 865244093. Šiuo metu Kaziukas gydomas Filaretų g. 35. Galite jį aplankyti ir savo auką palikti klinikoje. Ačiū už jūsų begalinį gerumą!
Didžiulis ačiū Všį „Šlapia nosytė" už ištiestą pagalbos ranką!

Plačiau »
2017-03-06

Dėkojame visiems aplankiusiems mus

Dėkojame visiems, visiems aplankiusiems Beglobio geltonąją palapinę Kaziuko mugėje ir aukojusiems, pirkusiems ar tiesiog užsukusiems palaikyti mūsų :). Dar kartą ačiū visiems tiems, kurie padovanojo mums savo pagamintų suvenyrų ir skanėstų. Ačiū Jums. Iki susitikimų kituose renginiuose Beglobio geltonojoje palapinėje. ;)

Plačiau »
2017-03-05

Švenčių šurmuly beglobiukų skausmas

Šiame gyvenime taip jau yra. Tą pačią dieną ir džiaugiesi ir verki. Vieniems šventė, kitiems pragariškas skausmas. Vieni praeina ir nepamato, kiti svetimą skausmą jaučia kaip savo. Sunki, skausminga diena. Mums nėra kada švęsti ir džiaugtis, kai gauni žmogaus skambutį: „visur kreipėmės, niekas nepadėjo"... Vienas niekam nerūpintis gatvės katiniukas, kurį pavadinome Kaziuku, jau saugus. Jam suteikta pagalba, suleisti vaistai nuo skausmo, lašinami skysčiai, jis gydomas. Kaziukas rastas Dzūkų gatvėj. Paprašėme radusių žmonių atvežti į veterinarijos kliniką. Kas atsitiko Kaziukui nežinome. Jo akis išmušta nuo smūgio į galvą.
Padėkite mums juos gelbėti. Jie daugiau nieko neturi. Tik neabejingų žmonių pagalbą. Kaziuko gydymui bei laikymui klinikoje kaip ir visiems beglobiukams reikalingos lėšos. Paaukoti šio katiniuko gelbėjimui, galite į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: Kaziukui
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Kaziukui gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Jeigu norite pasiteirauti apie Kaziuko būklę, galite skambinti tel. 865244093. Šiuo metu Kaziukas gydomas Filaretų g. 35. Galite jį aplankyti ir savo auką palikti klinikoje.
Ačiū už jūsų begalinį gerumą!

 

Plačiau »
2017-03-04

Beglobis kviečia į savo palapinę Kaziuko mugėje Katedros aikštėje

Visus visus, mažus ir didelius kviečiame aplankyti VšĮ Beglobio geltoną palapinę KAZIUKO MUGĖJE kovo 3-5 dienomis Katedros aikštėje. Beglobio palapinėje rasite skaniausių kepinių (sausainiukų, keksiukų ir pyragų), gardžios kakavos, rankdarbių, gražių šalikėlių, įvairių smulkmenų, kurias pirkdami paremsite beglobius gyvūnėlius! Dėkojame mūsų draugams, kurių dėka tiek visko gavome, kad galime prekiauti mugėje.

Tad tariame AČIŪ: Mildai už nuostabius sausainius - Baker with passion ir pagrindinį pasirengimą Kaziuko mugei, už nuostabius dirbtinio kailiuko šalikėlius -, savanoriams už įvairiausias smulkmenas ir pagalbą dalyvaujant Kaziuko mugėje.

Beglobiams Jūsų reikia! Lauksime!

 

Plačiau »
2017-03-02

Kamiliukas - šilumos ir meilės ištroškęs katiniukas (Rado namus)

Kamiliukas į Beglobio prieglaudą pateko iš vieno kiemo. Jis gyveno kartu su nepaprasto grožio sesute, kuri vieną dieną negrįžo... taip Kamiliukas šiame pasaulyje paliko visiškai vienas. Kol gyveno sesutė Kamiliukas visur buvo kartu su ja, pražiemojo ir iškentė šaltas žiemos naktis kartu susiglaudę ir kūneliais šildydami vienas kitą. Turėdamas sesutę, Kamiliukas buvo atsargus su žmonėmis, nes turėjo pačią artimiausią sielą ir atramą. Kai sesutė vieną dieną negrįžo, Kamiliukas be galo nusiminė, labai liūdėjo ir ėmė glaustis arčiau žmonių, kad nesijaustų toks vienišas šiame pasaulyje.
Dabar Kamiliukas prieglaudoje. Tai jaunas, kastruotas, apie 7 mėn. amžiaus katiniukas. Kamiliukas labai mėgsta glostymus, jis taip išsiilgęs meilės ir šilumos, kad glostomas iš karto pradeda „kaifuoti" ir burgzti iš laimės. Jeigu norite suteikti šiam smėliuko spalvos katiniukui namus, meilę ir šilumą, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2017-02-27

Kuperis. Ko jūs tiek daug klausinėjate! (Rado namus)

Kodėl mes dovanodami gyvūną užduodame daug klausimų? Ko jūs tiek daug klausinėjate! Šiuos klausimus girdime pakankamai dažnai. Taigi, kodėl mes dovanodami gyvūnus užduodame daug klausimų? Nes MUMS SVARBU KAD PADOVANOTAS GYVŪNAS BŪTŲ SAUGUS!
Tačiau yra kita „dovanotojų" ar netgi pardavinėtojų grupė. TAI DAUGINTOJAI. Jie neuždavinėja klausimų. Jiems nesvarbu kaip gyvens „iškištas" gyvūnas. Juk svarbiausia IŠKIŠTI pridaugintus gyvūnus. Daugintojai nepalaiko su tais, kuriems „iškišo" gyvūnus jokio ryšio, dažniausiai greituoju būdu prakišę augintinius, išima savo skelbimus. Iki kito karto... Jiems neįdomu kur padovanotas / parduotas gyvūnas atsidurs kai nusibos ar „pasikeis gyvenimo aplinkybės", ar prieglaudoje, ar miške, ar upėje, ar gatvėje.
Kuperis paimtas iš daugintojų. Mama a'la dalmantinė, tėtis... Taigi, „pasikeitė gyvenimo sąlygos", Kuperio daugintojų pėdos ataušusios, skelbimai išimti, jiems jau visiškai nebeįdomu, kad šis šunelis jau prieglaudoje. Sutikome priglausti Kuperį, nes be galo pagailo 5 mėnesių šuniuko, kurio gyvenimas jaunų žmonių šeimoje baigėsi jiems pakeitus gyvenamą vietą. Kuperis niekaip nesupranta kas atsitiko. Pasimetęs, liūdnas, staiga atsiradęs ten, kur daug žmonių, daug gyvūnų...
Kuperis nuostabus, gražus, grakštus šunelis. Labai norime, kad visos jo nesėkmės jau liktų praeityje. Šunelį dovanojame atsakingiems ir rūpestingiems žmonėms, kurie šio nuostabaus draugo niekada neišduos. Ir taip, mes uždavinėsime klausimus. Jeigu esate apsisprendę ir turite sąlygas auginti namuose dar vieną šeimos narį, skambinkite tel. 868474049, 865225229 arba rašykite el. .paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2017-02-26

Švenčiame Užgavėnes!

Švenčiame Užgavėnes! Mes jau išvijome žiemą iš prieglaudos kiemo. Kanapinis su Lašininiu kovėsi itin aršiai, tačiau Kanapinis nugalėjo!!!
:)

Plačiau »
2017-02-25

Didžiulis ačiū Aleksui ir Anai

Didžiulis ačiū Aleksui ir Anai už lauktuves prieglaudai - ploviklius, pirštines, kraiką katėms!

Ačiū jums brangieji!

Plačiau »
2017-02-24

Gyvūnėlių nežinia gatvėje. Žirmūnų panteriukė

Gatvė. Nuolatinis gyvenimas joje, o jei tiksliau, išgyvenimas. Gyvūnėliams taip tenka gyventi kasdien, stengtis išgyventi, pavalgyti, sušilti. O jei suserga... tada viskas priklauso ar prie nelaimingo sutvėrimo atsiranda Žmogus ar tik žmogaus pavidalas.
Šiandien po savaitės gaudymo pagavome smarkiai ieškotą sužalotą katytę iš vienos Žirmūnų šėryklų. Pavadinom ją Panteriuke, nes dar prieš savaitę tai buvo žavesį kelianti juoda grakšti katytė, drąsiai bėginėjanti kiemo takeliais. Jaunutė, vos metukų amžiaus. Gimusi lauke, bet be galo smalsi ir norinti bendrauti su žmogumi. Kasdien 5:30 ryto ji laukdavo šėrėjos prie namo ir lydėdavo ją pas kitus katinus pusryčiauti. Kas vakarą kartu apeidavo kiemą prieš vakarienę. Visada linksma, iškėlusi uodegytę, vikriai šoliuojanti per apledėjusią žemę.
Ir štai, prieš savaitę šėrėja paskambino - bėda... Katytė nesirodė 4 dienas, o atėjusi nebeatbėgo, neberietė uodegytės ir nebeprisileido artyn. Jos priekinė letenėlė kabėjo kaip skudurėlis... Išnarinta? Sulaužyta? Sumušta? Nežinia... Tik alkio genama katytė nedrąsiai straksėjo per kiemą ant likusių trijų, slėpdamasi nuo kiekvieno šešėlio.
"Aš ją užvakar jau tokią mačiau, nenorėjau jūsų jaudinti. O ką čia padarysi? Prisitaiko jau po truputį." nuskambėjo šeriančios moters balsas. Kaip tai ką padaryti? Kaip taip - nenorėjo jaudinti?! O kad gyvūnas kenčia dvi dienas, tai normalu? Pradėjome ją gaudyti tą pačią dieną, tačiau mažylė pasidarė nenuspėjama. Panteriukė kartais pasirodydavo perpiet, kartais ryte, kartais naktį, bet niekada nevalgydavo su kitais, ir neužsibūdavo tiek, kad galima būtų spėti atlėkti su gaudykle ir ją sugauti. Kiekvieną dieną darėsi vis baisiau dėl jos būklės: o jeigu sepsis, o jei gangrena? Kaskart šėrėjos pranešdavo, kad jos letenėlė pakrypusi vis į kitą pusę. Buvo kraupu klausytis, o kartu labai skaudu ir liūdna dėl negalėjimo padėti.
Bet šiandien pagaliau pavyko. Tarsi likimas sudėliojo įvykius taip, kad pasisektų. Vėlavome į šėryklą ir jau nebespėjome užtikti katinų alkanų, tačiau lyg tyčia, tada mūsų ilgai laukta katytė nusprendė ateitį paėsti! Sugavome ją tiesiai iš šeryklėlės.
Žinome, kad privalome jai padėti, tačiau nelaimės pilasi viena po kitos, o beglobiukų gydymai reikalauja lėšų. Viena letenėlės nelaimė po kitos! Labai prašome Jūsų padėti! Tik kartu mes galime įveikti visas kliūtis. Tik kartu su Jumis mes galime jiems padėti! Panteriukės kojytės operacijai galite paaukoti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodę: Panteriukei
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Panteriukei gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html
Ačiū už jūsų gerumą!

Plačiau »
2017-02-23

Neiva – šunytė su rožine širdute ant nosytės (Rado namus)

Kaip šis mažas stebukliukas atsidūrė gatvėje, kodėl buvo išmesta, mes žinoma nesužinosime. Mažulytę, panašią į belgų aviganę, paliktą gatvėje pastebėjo žmonės, kurie ir kreipėsi pagalbos. Kalytę pavadinome Neiva. Mažė tikrai turi belgų aviganių kraujo, yra labai prieraiši, sargi, prisiriša prie žmogaus ir klauso bei nori būti tik su juo. Neiva būdama mylima bei teisingai auklėjama išaugtų į nuostabią, ištikimą, be galo žmogų mylinčią draugę.  Šiuo metu Neiva globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Šunytei yra apie 6 mėn. amžiaus, ji paskiepyta kompleksiniu skiepu. Dėl Neivos galite skambinti tel. 868474049, 865225229 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »