“Beglobio” naujienos

2017-07-01

Katytė Vera kabinasi į gyvenimą

Verą perėmėm iš sanitarinės tarnybos į kurią ją pridavė žmonės, nusprendę, kad katytę reikia numarinti. Katytė nors ir be galo stresuojanti kabinasi į gyvenimą. Jai kasdien daromi kojytės perrišimai, leidžiami nuskausminamieji, antibiotikai. Kojytę perrišam jūsų paaukotais tvarsčiais su sidabru. Visos procedūros, gydymas ir laikymas klinikoje kainuoja. Tokiems nuskriaustiems gyvūnams padeda tik globėjai ir geros širdies žmonės. Todėl labai prašome paaukoti Veros gydymui, kuris bus tikrai ilgas. Be jūsų palaikymo negalime eiti pirmyn, padėti nuskriaustiems, kurių yra labai daug. Paaukoti Veros gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę Verai.
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti Verai gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū už jūsų gerumą! Pakeisti jų likimus, galime tik visi kartu!

06.23 Zefyriukas mirė.

06.22 Vakar diena išties buvo sunki. Sunki psichologiškai, nes iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos perėmėm net dvi sunkiai sužalotas gyvybes. Katytę iš Verkių g. atvežė kažkokie pensininkai, numetė priėmime ir įsakė eutanazuot, nes, pasak jų „vistiek jau nieko nebus, be to ji jau daugiau nei 5 dienos tokia". Katytės, kurią pavadinom Vera, visa kojytė buvo aplipusi kirminais, sutraiškytais ir išsukiotais pirštukais, pradėjusi pūti. Nuo žaizdos sklido baisus dvokas, žaizdoje pilna kirmėlių ir jų kiaušinių.
Kita trapi būtybė, vos poros mėnesių amžiaus kačiukas, kurį atvežė iš Viršupio g. Mažylis nevaldo užpakalinių kojyčių. Jo būklė labai sunki, nes pažeistas stuburas. Mažylis nesišlapina ir nesituština, nevaldo uodegos. Po uodegyte knibždėjo begalė kirminų, kurie ten dėjo kiaušinius. Katinukas, kurį pavadinom Zefyru be galo meilus, labai kantrus ir mielas, tačiau jo dabartinė būklė labai sunki ir ar Zefyriukas gyvens mes nežinom.
Dėl abiejų šių gyvybių kovojam, ir Vera, ir Zefyriukas gydomi veterinarijos klinikoje. Vera, jei kojytė negis, bus amputuota, o Zefyriuko gyvybė priklauso nuo to ar atsistatys jo šlapinimosi ir tuštinimosi funkcijos. Dviguba nežinomybė labai sekina psichologiškai. Prisilietus prie gyvūno norisi jam padėti, nes nesuprantam tokių, kurie lengva ranka įsakinėja atlikti eutanazijas. Labai prašome padėkite Verai ir Zefyriukui. Suteikime jiems galimybę kartu, kad ir kokia trapi ji būtų. Juk kartais su visų pagalba, stebuklai įvyksta.
Paaukoti šių sunkiai sužalotų gyvūnų gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę Verai arba Zefyriukui.

Plačiau »
2017-06-28

Labai prašome padėti Šeškinės kačiukams. Trūksta 112 eur.

Prieš dvi dienas viena geros širdies moteris rado laiptinėje net 4 kačiukus. Katinukai labai apleisti, turintys ausų erkučių. Moteris juos priglaudė ir ieško jiems namų, tačiau sumokėti už katinėlių gydymą neturi lėšų. Visiems keturiems kačiukams reikalingas Stronhold - preparatas nuo ausų erkių, taip pat skiepai, nes tuomet, jei kačiukai neras namų, juos priglausime prieglaudoje. Moteris nepaliko verkiančių kažkieno išmestų mažylių, todėl labai prašome padėti nupirkti taip reikalingų preparatų. Stronhold reikia lašinti du kartus, kad išgydytumėm ausų erkutes, kurios nenaikinamos sukelia baisius ausų uždegimus ir net vidinės ausies pažeidimus, kurie gali būti priežastimi galvos smegenų pažeidimų.
Stronhold pipetė kainuoja apie 9 eurus, taigi išgydyti 4 kačiukus kainuotų 72 eurai plius skiepai. Suskaičiavome kad kačiukų gydymas ir skiepai kainuotų apie 112 eurų. Tokių pinigų geraširdė moteris, viena auginanti vaikus skirti negali. Todėl labai prašome padėti. Jeigu galite padėti įsigyti reikalingus preparatus, prašome paaukoti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: „Šeškinės kačiukams"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2017-06-26

Kviečiame balsuoti ir padėti laimėti maisto beglobiukams

Mielieji, vėl norime savo beglobiukams laimėti maistuko. Labai prašome pabalsuoti už mūsų buvusias globotines katytę Somersetę https://www.vilniuje.info/photo/57?open=78 ir kalytę Azą https://www.vilniuje.info/photo/57?open=81 . Laimėtą maistelį gautų Beglobio prieglaudos globotiniai. Balsuoti galima visą birželio mėn.

Plačiau »
2017-06-25

Dovanojame persikinę katytę Dytę (Rado namus)

Ši katiniukė tapo niekam nereikalinga, kai jos šeimininkę paguldė į ligoninę. Katytė buvo iš karto atiduota į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą. Ieškoti jai namučių niekas nesistengė, nes visi gi labai užsiėmę, niekam nerūpi mažos širdelės skausmas. Kadangi Dytė neturėjo jokios skiepų knygelės ir greičiausiai nebuvo skiepyta, tą pačią dieną perėmėme ją į globą. Katytė Dytė yra ilgesnio persikinio ir balto kailiuko savininkė, puošnia voveraitiška uodega, ryškiomis žaliomis akimis. Dytė labai mėgsta užšokti kuo aukščiau ir iš viršaus stebėti kas vyksta. Galbūt taip Dytė jaučiasi saugesnė, juk nežinome kaip ji buvo laikoma anksčiau. Dytė labai tvarkinga. Savo reikaliukus daro tik į kraiko dėžutę.

Jeigu norite priglausti Dytę, esate atsakingas bei rūpestingas žmogus, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com.

Plačiau »
2017-06-24

Dovanojama mažoji šunytė Sniegė (Rado namus)

Šią mažą vabaliukę į Beglobio prieglaudą šiandien atnešė kažkokia moteris, pasakiusi, kad mažylę kažkas paliko jos kieme. Sniegę paskiepijom ir priglaudėm, tačiau šiai mielai šunytei labai dairomės namučių, kuriuose ja pasirūpins ir labai mylės. Sniegutei dabar apie 2 mėn. amžiaus, mažylė guvi, linksma ir labai draugiška. Jeigu turite galimybę auginti šuniuką ir juo rūpintis bei prižiūrėti bei norite dar vieno šeimos nario, dėl Sniegės skambinkite tel. 868474049, 865225229, Vilnius

Plačiau »
2017-06-19

Kai laukti savo laimės tenka ilgai. Severiūtės istorija.

Katytė be akytės, rainiukė Severina net tris metus prieglaudoje laukė savo namučių. Vieną dieną Severiną pastebėjo Sigita, gyvenanti Vokietijoje. Ir štai pagaliau Severina savo namuose, džiaugiasi dėmesiu ir meile. Be galo džiaugiamės Severinos laime, ačiū Sigitai, kad priglaudė vargšę, be vienos akytės katytę, kuri savo namų laukė taip ilgai.

Plačiau »
2017-06-17

Miniatiūrinė pelėdžiukė – katytė Soho (Rado namus)

Soho kažkas užmiršo. Soduose. Užmiršo sąmoningai. Mažulytę Soho paaugino, o užaugusią paliko. Soho kažkaip gyveno. Vieną dieną ji atsidūrė benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje. O po sterilizacijos nepaprastai mielą, jaukią, apvalutę, miniatiūrinę Soho priglaudėme Beglobio prieglaudoje. Soho nepaprastai miela, gera, švelni katytė. O kokia ji gražutė, apvalutė, miniatiūrinė, gražiomis apvaliomis kaip peledžiukės, ryškiai žaliomis akimis. Soho turi dar vieną ypatingą žymę. Jos tik vienas ūsas baltas, kiti juodi. Ši į lėlytę panaši katytė yra sterilizuota, skiepyta, apie 8 mėn. amžiaus. Jei norite priglausti Soho, dėl katytės galite skambinti tel. 865299043, 865225229, Vilnius arba rašyti el paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2017-06-16

Padėkite katytei sulaužytais dubens kaulais (Mirė)

Šiandien iš pačio ryto skubėjome į sanitarinę tarnybą, nes gavom pranešimą, kad naktį buvo atvežta sulaužyta katytė. Šiuo metu katytė, kurią pavadinome Katre, jau veterinarijos klinikoje. Visą kelią vargšė dejavo ir kniaukė iš skausmo. Nuvykus į kliniką, temperatūra buvo taip nukritusi, kad nebeišmatuojama. Katytė kraujuoja iš šlapimo pūslės. Kol kas jos būklė kritinė. Katriukė paguldyta į šildomą inkubatorių.
Ši vargšiukė be galo ilgai kankinosi kol jai buvo suteikta pagalba. Labai prašome padėti Katriukei. Jos gydymas, jeigu tik praeis krizė bus labai ilgas. Šie gyvūnai iš gatvės, deja, rūpi tik globėjams ir geros širdies žmonėms, todėl be jūsų brangieji, pagalbos, mes bejėgiai padėti šimtams nuskriaustų gyvūnų. Paaukoti Katrės gydymui ir lūžių operacijai galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę: sulaužytai Katrei
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Katriukei padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Ačiū jums už jūsų gerumą!

Plačiau »
2017-06-12

Prašom pagalbos katinėliui Majui iš Kojelavičiaus g. (Mirė)

Šeštadienį iš pat ryto skubėjome į sanitarinę tarnybą, nes gavome pranešimą, kad naktį buvo atvežtas sunkios būklės, virstantis ant šono, negalintis paeiti katinukas. Pavadinom jį Majumi.
Majus jau veterinarijos klinikoje. Kol kas labai sunku pasakyti kodėl jis virsta ant šono ir kodėl sutrikusi pusiausvyra. Įtariama, kad pažeista vidinė ausis dėl ausyje esančių erkių. Erkės daugindamosi ausyje dažnai sukelia ausų uždegimus. Negydant ir neprižiūrint gyvūnų, uždegimai plinta gilyn ir pažeidžia vidinę ausį. Majus tikrai turėjo namus, nes yra visiškas naminukas. Tačiau Majaus vadinami šeimininkai, kaip ir tūkstančiai kitų nesirūpino juo, nekastravo, nenaikino ausų erkių, vidinių bei išorės parazitų. Tokie „šeimininkai" mano, kad gyvūnui užtenka paduoti pigiausio maisto. Jie niekada negydo, nekastruoja ir nesirūpina savo augintiniu. Tiesiog mirus nuo nepriežiūros vienam, lengva ranka įsigyja kitą... Labai skaudu, bet prieglaudos bei neabejingi žmonės tampa tokių gyvūnų paskutine viltimi.
Todėl prašome jūsų pagalbos Majaus gydymui, kuris dėl pažeistos pusiausvyros bus labai ilgas. Šiuo metu Majus klinikoje. Joje jis bus ilgą laiką, nes reikalinga intensyvi priežiūra, sustiprėjęs Majus bus kastruotas, jam bus tvarkomi dantukai.
Labai prašome padėti Majui, nes tik jūs esate jo viltis. Paaukoti Majaus gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodę „Majaus gydymui":
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Padėti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2017-06-11

Šeštadienio valgis prieglaudoje :)

Šeštadienio valgis prieglaudoje po darbų :). Ačiū Mildai už skanią vakarienę :)

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »