“Beglobio” naujienos

2015-10-21

Vienišas šunelis Kyviškėse laukia šeimininkų

Vilniaus rajone, Kyviškėse apie savaitę laiko klaidžioja šuo. Šuo geras, ramus, neagresyvus. Šuo nedrąsus, tačiau eina prie žmonių, kartais išsigąsta ir pabėga. Tikriausiai šunį kažkas išmetė, nes geri šeimininkai savo augintinio ieškotų, o Kyviškių šuns niekas neieško... Šuniukas atrodo labai liūdnas, būna toje pačioje vietoje, tikriausiai laukia bejausmių žmonių, kurie išmėtė jį į pražūtį...
Šuniukas su antkakliu, vis dar viliuosi, kad šeimininkai yra ir ieško, bet jų paieškos dėl kažkokių priežasčių užtruko...
Oras vis prastėja, o šuo klaidžioja lauke vienas. Kreipiuosi pagalbos į visus, kas galėtų pagelbėti likimo nuskriaustam gyvūnui. O gal šeimininkai pastebės...

Alina, tel.: 860986073

Plačiau »
2015-10-19

Nordas – didelis, bet labai geras vilkas (Rado namus)

Šis didingas šuo kelias dienas vaikščiojo aplink vieną viešbutį prašydamas maisto. Darbuotojai jį pamaitindavo, tačiau vieną dieną išvydo kaip kažkoks žmogus prabėgdamas pro šalį apspardė šį šunį. Nors ir atrodo grėsmingos išvaizdos, tačiau geros širdies ir draugiškas šuo net nebandė priešintis.
Viešbučio darbuotojai susisiekė su mumis prašydami padėti vienišam ir labai draugiškam šuniui. Taip šis gražuolis atsidūrė prieglaudoje. Pavadinome šunelį Nordu.
Nordas prižiūrėtas šuo, todėl tikrai neaišku kaip ir kodėl atsidūrė gatvėje net be jokio antkaklio. Nordas labai draugiškas, geras, mielas, jaunas šuo, apie 2,5 metų amžiaus.
Šiuo metu Nordas globojamas prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje. Jei neatsiras jo šeimininkai, Nordui ieškosime atsakingų žmonių, kuriems Nordas taptų tikru šeimos nariu. Kadangi Nordas yra jaunas, aktyvus, mėgstantis žaisti bei ilgus pasivaikščiojimus, jam reikėtų aktyvių ir ilgesnius pasivaikščiojimus mėgstančių šeimininkų.
Dėl Nordo galite skambinti telefonu 868474049, 865225229 arba rašyti el. paštu : info@beglobis.com

Plačiau »
2015-10-18

Broliukai Klapsiukai labai laukia namų (Rado namus)

10.19 Pamenate išsigandusius mažylius prieš mėnesį įmestus į prieglaudą? Dabar jie drąsūs, linksmi ir judrūs mažyliai labai mėgstantys žaisti kartu. Bet labiausiai jie laukia pas juos ateinačių savanorių, nes visgi su žmonėmis žaisti įdomiau. Taip pat labai norėtų ir savo namučių, nes vagonėlyje nedaug vietos ir nėra to tikrojo šeimininko. Pastebėkite mažuosius šaunuolius. Skambinkite 868474049 arba 865225229.

09.22 Į prieglaudą įmesti du maži šuniukai ieško namų. Šie du mažučiukai vakar savanorės buvo rasti prieglaudoje. Vat taip kažkas įmėtė juos per tvorą, kur susiglaudę abu virpėjo iš baimės. Atimti nuo mamytės, žiūrėjo graudžiom akytėm ir rodės sulys po žeme. Mažučiukai abu berniukai. Vienas smėlinis, kitas juoduliukas. Poros mėn. amžiaus. Jie mažyliai, jiems reikia žmogaus meilės, rūpesčio ir namų šilumos. Kas norite visam laikui priglausti kurį nors šuniuką. Tel. Nr. 868474049 Dabar Klapsiukai yra Skydo g. 44a, Naujoje Vilnioje.

Plačiau »
2015-10-17

Sanitarinės tarnybos pūkuotukai

Daugybė pūkuotukų ilgus mėnesius Vilniaus miesto beglobių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje laukia švelnių žmogaus rankų ir namų, kuriems jie suteiktų nuoširdų jaukumą. Visi katinukai kastruoti, katinukės sterilizuotos. Katinukai buvę naminukai, išduoti arba išmesti iš namų. Visi labai stresuoja, visi labai ilgisi namų jaukumo. Gal jūs esate tas, kuris trokštate priglausti savo namuose augintinį ir norite kažkam išgelbėti gyvybę, kažkam iš šių pūkuotukų suteikti savo namų jaukumą. Jie taip tikisi ir taip laukia... Reikia tik 13-likos žmonių, atsakingų ir rūpestingų ir mažieji mūsų draugai galėtų džiaugtis namų šiluma bei dalintis savo meile su jumis.

Nr. 644 Nuostabi sidabrinė gražuolė susigūžusi iš baimės narvelyje, namuose atsigautų ir taptų tikra namų puošmena. Katinukė tikrai be galo graži, tačiau nuotrauka toli gražu to neatskleidžia.

Nr. 664 Dar vienas išsigandęs didelėm akim katuliukas klasikiniu juodu su baltu apdarėliu, dideliausiais ūsais ir dideliausiu troškimu turėti namus. Pastebėkite šį gražuoliuką.

Nr. 692 Juodas kaip naktelė katinukas apvalutis ir minkštutis sukurtų jūsų namuose tikrą jaukumą. Katinukas išduotas iš namų, todėl labai ilgisi žmogaus ir namų šilumos.

Nr. 693 Ilgesnio juodo plaukučio išsigandusi katytė. Mažylė jau sterilizuota. Katinukei labai reikia namų šilumos. Sanitarinėje tarnyboje ji labai stresuoja.

Nr. 694 Dar vienas juodas su baltu ilgesnio kailiuko katinukas. Išduotas iš namų. Katinukas jau kastruotas, tvarkingas ir meilus.

Nr. 695 Didelių ūsų, ilgesnio juodo kailiuko, labai įdomiai nuspalvintu snukučiu katinukas labai bijo sanitarinėje tarnyboje. Šis katinėlis taip pat kastruotas, tvarkingas ir meilus.

Nr. 696 Mažutė trispalvytė susigūžusi iš baimės taip, kad rodos sulys į grindis. Katinukė labai labai gražiai nuspalvinta, labai daili ir meili. Jai taip reikia namų ir šilumos, o ne šaltų plytelių. Katytė jau sterilizuota, tvarkinga.

Nr. 697 Dar viena gražuolė ilgesnio kailiuko katinukė ilgisi namų jaukumo. Katytė labai daili, labai gražių ryškių spalvų. Ši gražuolė starilizuota, tvarkinga ir meili.

Nr. 698 Ilgesnio marmurinio kailiuko katinukė didelėmis žaliomis akimis, kuriose lyg užrašyta - priglausk mane, aš labai noriu turėti namus. Katytė sterilizuota.

Nr. 699 Oranžinis su baltu katinukas taptų tikru gražuoliu jūsų namuose. Dabar šiam gražuoliukui virpa iš baimės širdutė, tačiau namuose jis atsigautų, o jūs turėtumėte oranžinį spinduliuką savo namuose. Katinukas kastruotas.

Nr. 701 Ilgesnio kailiuko trispalvė katytė labai labai stresuoja. Šiai nepaprasto grožio katinukei labai reikalingi namai, žmogiška šiluma. Katytė labai graži – kailiukas beveik visas baltas su oranžiniais ir juodais nutepimais. Katytė sterilizuota.

Nr. 718 Raina su baltu katinukė buvo rasta Ievų g. Kas ir kodėl ją ten išmetė nesužinosime. Katytė miela ir meili, visiška naminukė.

Nr. 723 Rainas su baltu katinėlis išduotas - atneštas iš namų, labai laukia gerų šeimininkų.

Kačiukų nuotraukos rubrikoje Gyvūnai taip pat adresu: http://www.grinda.lt/vbgst/kaciu-nuotraukos/

Plačiau »
2015-10-16

Kaštonės linkėjimai iš namų

Kaštonė siunčia linkėjimus iš namų ir kviečia pažiūrėti kaip ji gyvena. Nuotraukos

Plačiau »
2015-10-14

Sulaužytas Balis. Sveikstantis Balis labai laukia globos arba namų

10.14 Balis siunčia linkėjimus ir labai prašo globos. Bet geriausia būtų rasti naujus savo namus.

09.28 Nors šiandien yra tas "baisusis kruvinasis" mėnulio užtėmimas. Ir kai kurie tai jau pajutome, bet Balis visiems siunčia linkėjimus iš klinikos, ragina nepasiduoti, ištverti visas negandas ir mėnulio užtėmimą ir prašo jo taip pat nepamiršti ir aplankyti.

09.24 Balis visiems siunčia linkėjimus. Katinukas dar atrodo nelabai kaip. Dar jam labai trukdo tas cilindras ant galvos, bet tikime, kad Baliui viskas pavyko ir jūsų dėka jis gyvens ilgai ir laimingai. Balis visiems dėkoja už palaikymą, už linkėjimus pasveikti, už pinigines aukas gydymui. Kai Balis taps bent kiek fotogeniškesnis vėl nusifotografuosime:). Laukite tolesnių žinių. Na, o Balis labai labai laukia dar vieno stebuklo - gal gi kas pasiūlys jam globą bent laikiną. Balis gerietis, bando net murkti, nors jam dar sunku. O vakar jauni žmonės atėję lankyti Balio tapo liudininkais kaip šis katinukas pasispirdamas savo tik dviem kojytėmis persivertė ant kito šoniuko:). Balis vis dar klinikoje, bet vaikinas jau pats valgo, todėl spec. maistuko vis dar reikia apetitu Balis nesiskundžia:). Jei norite jį aplankyti galite atvykti tiesiai į kliniką, esančią Filaretų g. 35, Vilniuje ir ten palikti savo auką arba nupirkti specialaus konservuoto maistuko, nes sauso maisto Balis valgyti kol kas negali. Pasiteirauti apie Balio sveikatą, galite paskambinę telefonu 865244093 arba parašę el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2015-10-12

Rusų melsvajai katytei ypač reikia globos (Globa rasta)

Sanitarinėje tarnyboje labai stresuoja ir nevalgo rusų melsvosios mišrūnė :(. Labai reikia globos šiai katinukei. Katytė jau vyresnio amžiaus, dėl patirtos beširdiškos išdavystės (ją išmetė iš namų), ji nevalgo, stresuoja. Katytė neišgyvens. Prieglaudoje VISIŠKAI NEBETURIME NĖ VIENOS VIETOS. Labai prašome padėkite šitai katytei kas nors - paglobokite bent jau laikinai, o gal galite ją priglausti visam laikui. Tel.: 865244093, 865354521, Vilnius

Plačiau »
2015-10-10

Uždėjo antkaklį nuo blusų ir išmetė (Rado namus)

Pupitukei kažkas uždėjo antkaklį nuo blusų ir išmetė artėjant žiemai iš namų į gatvę. Turbūt tas antkaklis turėjo Pupitukei duoti valgyti ir apsaugoti nuo šalčio artėjant žiemos šalčiams. O jeigu rimtai, tai žiauriai liūdna, kad yra tokių beširdžių ir žiaurių žmonių, kad tiek daug pupitukių išmetama į gatvę be jokio gailesčio ir sąžinės. Beglobiukų gatvėse be galo daug, vadinasi tų, kurie atsikrato gyvūnais taip pat daugybė. Pupitukė iš gatvės pateko į sanitarinę tarnybą, gavę informacijos apie šią mažuliukę, perėmėme į globą. Dabar Pupitukė globojama prieglaudoje, kur jai iš tikrųjų duodama valgyti ir kur šilta. Taigi, visos blogybės, mes tikime jau praeityje. O mažoji Pupitukė nuostabi, labai labai sociali, žaisminga, linksma mažylė. Jai tikrai labai liūdna būti uždarytai narvelyje, kai pati vaikystė, kai taip norisi žaisti ir gainioti kamuoliukus. Pupitukė tvarkinga, labai meili ir labai graži apvalutė rainutė katinukė. Dėl šios mažylės galite skambinti tel.. 865244093, 865354521. Dar katytės nuotraukų.

Plačiau »
2015-10-09

Kai veterinaro etika ir sąžinė paminama

Šitą katytę rado žmonės gatvėje. Visiška naminukė, beširdžio išmesta į gatvę ji prašėsi pagalbos. Galbūt ja atsikratė dėl to, kad katytė jau laukėsi.
Atrodo natūralu, jei žmonės kreipiasi į veterinarą pagalbos ir klauso jo nurodymų. Nunešę į veterinarijos kliniką, esančią Žadeikos g. 9, Vilniuje pas veterinarą V. Valčiuką, jie išgirdo, kad katę galima atiduoti į sanitarinę tarnybą, tik......prieš tai reikia paskiepyti. Veterinaras V.Valčiukas negalėjo nematyti, kad katytė yra nėštukė, kad tai jos paskutinės dienos prieš gimdymą. V. Valčiukas paskiepijo kompleksine vakcina katinukę ir užtikrino žmones, kad dabar katytė apsaugota ir ją galima DRĄSIAI ATIDUOTI Į SANITARINĘ TARNYBĄ.
Šitaip "nuraminti" žmonės tą ir padarė.
Naktį ši mažylė sanitarinėje tarnyboje pagimdė 5 kačiukus... Skiepas, paskutinėmis nėštumo dienomis galėjo sukelti kačiukų apsigimimus arba pagreitinti gimdymą. Tai ir įvyko.
Sanitarinės tarnybos darbuotojai patys negalėjo patikėti, kad taip galėjo pasielgti veterinaras turintis licenciją.
AR UŽ PINIGUS GALIMA PADARYTI BET KĄ SU GYVŪNU????

Plačiau »
2015-10-08

Kas pametėte mielą taksiuką? (Rado namus)

Šį mielą mažylį spalio 4 dieną mums į prieglaudą atvedė žmonės radę jį pavojingai lakstantį Geležinio Vilko gatvėje. Skirtingai nei įnoringieji taksiukai, šis mažylis visiškai nekaprizingas, labai draugiškas ir mielas. Jis labai greitas, o jau pralysti rodos galėtų net pro siauriausią plyšiuką :). Taksiukui galėtų būti apie 2 metukus. Jis labai linksmas, mielas, draugiškas su visais šunelis. Pasigedę taksiuko ieškokite prieglaudoje, esančioje Skydo 44a, Vilniuje. Jeigu neatsiras šeimininkai, šiam simpatiškam šuniukui ieškosim namų. Skambinkite tel. 868474049.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »