“Beglobio” naujienos

2016-11-14

Katytė Spa. Tas apgaulingas kailio rainumas (Rado namus)

Ar gali būti kas gražiau už tą kontrastų žaismą, kai laukinį žvėriuką primenantis kailio dryžumas nugula ant švelnaus jaukaus naminuko kūnelio. Geltonakė, laukinį tigriuką primenanti Spa iš tikrųjų pati mieliausia, pati jaukiausia naminė katytė. Spa tikras gerumo bei meilumo įsikūnijimas, tik pradėjus glostyti įjungia motoriuką ir raminančiai burzgia.
Katytė Spa yra apie 3 mėn. amžiaus, tvarkinga, jai duoti vaistukai nuo kirminukų. Šiuo metu mažylė Spa globojama namų globoje, Vilniuje.
Jeigu jums patiko Spa ir norite turėti namuose mielą ir labai draugišką šeimos narį, esate atsakingas bei rūpestingas žmogus, skambinkite tel. 865244093, 865225229, arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2016-11-09

Ačiū visiems. Dingo nedidelė rusva šunytė Kalvarijų g. (Grįžo namo)

Kivė buvo rasta moters vedžiojusios šuniuką netoli pabėgimo vietos. Ačiū visiems neabejingiems ir padėjusiems.

2016-11-07 pirmadienį apie 12 val. iš Kalvarijų g. 160 namo pabėgo nedidelio ūgio rusva šunytė Kivė. Šunytė panaši į taksiuką, baikšti. Kivė yra žymėta mikroschema, turi antkakliuką su ženkleliu. Labai prašome pastebėjus šunytę nedelsiant skambinti telefonais 868474049, 865225229.

Plačiau »
2016-11-08

Nepaprasti nykštukai ieško namų (Rado namus)

Šie nykštukai nepaprasti - pūkuoti, su uodegytėmis. Kažkoks piktas drakonas ar pikta ragana mažylius sukišo į maišą ir išmetė miške, kad mažučiai nerastų kelio namo ir juos sudraskytų laukiniai žvėrys.
Tačiau piktiems kėslams nebuvo lemta išsipildyti. Mažus išsigandusius nykštukus surado jauni žmonės ir priglaudė namuose. Deja, žmonės neturėjo savo namų, patys nuomojosi būstą. Būsto šeimininkas liepė nusikratyti nykštukais.
Sužinoję šią istoriją kreipėmės į geros širdies žmones, kad laikinai priglaustų mažylius namuose. Viena geroji fėja, vardu Marija savo namuose priglaudė Juodąją nykštukę, o geroji fėja Justina priglaudė du mažus rainus pūkuotukus nykštukus - Kštuką ir Kštukę.
Dabar jau šie nykštukai ieško ne laikinų, o nuolatinių namų. Jei norite auginti šiuos mielus kačiukus skambinkite 865244093, 865225229 arba rašykite info@beglobis.com

Plačiau »
2016-11-07

Padėkite Smaragdui pasveikti ir rasti namus

Pilkai rainas katinėlis atsirado prie šėryklėlės vėlyvą pavasarį ir visą vasarą per daug nekrito į akis, tačiau atšąlus orams katinėlis kasdien atrodė vis prasčiau, kailis nušiuro, susivėlė, labai sukūdo, dažniau ėmė lankytis šėryklėlėje, o prieš savaitę įlindo į namelį ir nesiruošė niekur iš jo trauktis. Iš namelio išlysdavo tik vakare užkąsti ir tuoj atgal į namelį. Kvėpuojant iš nosies kilo burbulai, katinėlis čiaudėjo nesustodamas, kvėpavo labai sunkiai, švokšdamas. Teko katinėlį vežti į kliniką. Katinėliui nustatytas peršalimas, o gal ir virusas, blusos, ausų erkutės, katinėlis išbadėjęs. Katinėliui suleisti vaistai ir antibiotikai. Smaragdas bus gydomas klinikoje.
Greičiausiai Smaragdas išvytas iš namų katinėlis, nes nepaprastai meilus, labai nori būti su žmogumi, prisiglausti, murkti, o kai pasveiks ir sustiprės bus dar ir labai gražus. Šviesiai pilkas su smaragdo žalumo akimis, todėl jo toks vardas.
Norime, kad šis meilūnas kuo greičiau sustiprėtų, pasveiktų ir galėtų ieškoti naujų, tikrų ir saugių namų.
Padėti Smaragdui pasveikti galite ir jūs, nes be jūsų pagalbos ir paramos negalėtumėm daryti gerų darbų. Katinėlio gydymui reikalingos lėšos. Paaukoti jo gydymui galite pervesdami auką į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Smaragdai pasveik
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Paaukoti gali ir gyvenantys užsienyje per PayPal, kuriems šių nelaimėlių bėdelės, nežiūrint atstumo yra artimos širdžiai:
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Nuoširdus ačiū visiems

 

Plačiau »
2016-11-06

Ačiū darželio Taškius bendruomenei ir Royal Canin

Praėjusią savaitę Beglobio gyvybės vagonėlius aplankė vaikų darželio Taškius atstovai ir atvežė kalną dovanų, kuris vos tilpo į mokyklinį autobusiuką. Labai dėkojame Taškiaus vaikams, jų tėveliams ir auklėtojoms už dovanas ir mažųjų ugdymą supažindinant su beglobių gyvūnų problema.

Plačiau »
2016-11-05

Pyragų dieną Beglobiukus aplankė draugai iš Holiday Inn viešbučio

Penktadienį mus aplankė mūsų geriausi draugai iš Holiday Inn viešbučio. Kadangi lapkričio 3 dieną jie šventė Pyrago dieną, tai su skaniausiais pyragais atvyko pas mus. Pyragą ragavome ne tik mes. Didžiulį skanų pyragą Holiday Inn restorano šefas pagamino mūsų globotiniams šuneliams. Mūsų pyragas buvo nuostabaus skonio, na o šuneliai savo pyrago gabaliukus sulapnojo žaibišku greičiu.
Didžiulis ačiū už saldžias ir skanias dovanas Holiday Inn kolektyvui, ypač vaikutį pagimdžiusiai ir į darbą grįžusiai Renatai, kurios iniciatyva mūsų beglobiukai nuolat pradžiuginami įvairiomis dovanėlėmis ir Holiday Inn direktoriui Geertui, kad mūsų neužmiršta.

Plačiau »
2016-11-04

Šarpėjukės Šaumos kančios (Rado namus)

Šiandien vėlai vakare šarpėjų veislės šunytę į prieglaudą atvežė policijos patrulių ekipažas. Mums papasakojo, kad šunytę Parko gatvėje kliudė automobilis. Kaip ten viskas buvo nežinom, tačiau policininkai pasakojo, kad buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai, nes šunytė buvo užstrigusi po mašina. Ugniagesiai pakėlė mašiną ir išvadavo šunytę. O po to atvežė į mūsų prieglaudą. Šarpėjukę pavadinome Šauma. Kalytė be galo išsigandusi, išliesėjusi, purvina, turi žaizdų ant galvytės. Daugiau sužalojimų nesimato. Šaumą įkurdinome ir davėme pavalgyti. Maistą, Šauma truputį nurimusi, suvalgė su apetitu.
Manėme, kad Šauma greičiausiai pasiklydusi, tačiau viena savanorė papasakojo, jog prieš keletą dienų ji, atėjusi į prieglaudą, prie prieglaudos tvoros rado raudonas petnešas, o atėję kaimynai pranešė, kad matė pririštą šarpėjų veislės šunį su petnešomis. Todėl aiškėja, kad kažkoks niekšas tiesiog paliko šią kalytę pririštą, o ji išsinėrė iš petnešų ir pabėgo.
Kaip prisibelsti į sąžinę tokių niekšų nežinome. Norime tik dar kartą pasakyti, kad gyvūnų išmetimas ar pririšimas prie prieglaudų nereiškia, kad toks atsikratymas yra saugus. Kartais girdime tokius komentarus: "išmetė prie prieglaudos, vis geriau nei į mišką". Tikrai ne geriau. Prie prieglaudos gyvūno išmetimas gali baigtis labai tragiškai.
Šiai šarpėjukei pasisekė, kad automobilis jos nesutraiškė. Tačiau taip pasiseka deja, ne visiems.
Tikrai nesitikime kad Šaumos kažkas ieškos, todėl kalytei ieškome atsakingų ir mylinčių šeimininkų. Šunytė labai gera, rami, jauna.
Dėl Šaumos galite skambinti tel. 865225229, 868474049, Vilnius.
Šauma šiuo metu globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a.

Plačiau »
2016-11-03

A. Kotovas: jau vėlu užmušti – išmesiu miške

Šiuos du mažylius ką tik prie sanitarinės tarnybos esančiame miške išmetė Anatolijus Kotovas, gyv. Skersinės g., Vilniuje. Kačiukai yra jo laikomos katės vaikučiai. Šis pilietis teigė, kad anksčiau kačiukus žudydavo, tačiau šį kart katė juos paslėpė ir atvedė jau paaugusius, todėl vietoj to, kad eilinį kartą nužudytų, sugalvojo ne ką žiauresnį būdą - išmesti miške. Sanitarinės tarnybos darbuotojai pamatę šį įvykį, Anatolijų Kotovą sulaikė. Parašytas pareiškimas policijai.
O nuo mirties katės mamos išsaugotiems ir išduotiems kačiukams labai ieškome laikinos globos, nes mažuliukams patyrusiems tokį stresą, prieglaudoje labai nesaugu.
Jeigu galite laikinai priglausti šiuos mažylius, skambinkite tel. 865244093, 865225229, Vilnius.

Plačiau »
2016-11-02

Miros skausmukas

Šią mažutę katytę sušalusią, blusų pilnu kailiuku, neprakvėpuojančią ir nematančiomis akytėmis, gatvėje rado viena moteris. Paprašėme jos mažylę nuvežti į veterinarijos kliniką. Apžiūrėjęs mažylę, veterinaras nuliūdino. Viena akyte mažulytė nebematys, kitą gal pavyks išsaugoti.
Mira, taip pavadinome mažylę, nežiūrint labai sunkios būklės be galo meili, nė sekundei nenustoja murkti. Mažylė labai pasiilgusi jaukumo ir šilumos. Labai tikimės, kad ši saulytė matys viena akute. O kol kas ji gydoma veterinarijos klinikoje, kur gydomi jau keletas mūsų globotinių.
Kad galėtumėme padėti Mirai ir kitiems nuskriaustiems beglobiukams, labai reikalingas jūsų palaikymas ir parama. Paaukoti Miros gydymui galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Mira pasveik".
VšĮ Beglobis 303194182, LT167300010137615996 Swedbank
Gyvenantys užsienyje, taip pat galite padėti ir paaukoti per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html
 Ačiū už jūsų gerumą!
Jūsų palinkėjimai mažylei pasveikti taip pat labai laukiami. Mira tiesiog tirpsta iš laimės kai ją glostai, todėl jeigu esate vilnietis galite atvykti į vet. kliniką, esančią Filaretų g.35 ir aplankyti mažąją ligoniukę. Mira dar nemato, bet viską jaučia širdute. Dėl Miros sveikatos būklės, galite skambinti tel. 865244093

Plačiau »
2016-10-29

Katės gelbėjimas pagal Julitą Aes. Neatsakinga!

Julita Aes, kurios tel. nr. 860491038 kreipėsi į mus su prašymu kad pasidalintumėme jos skelbimu apie tai kad ji surado katę Naujamiestyje Sausio 13-tosios g. ir ieško jai namų. Viskas normalu, bet... Sulaukiame žinios iš sanitarinės tarnybos: "Katytę kažkoks storas jaunas vyras atvežė į sanitarinę tarnybą ir išmetė už vartų". Tarnybos darbuotojas išsigandusią katytę sugavo. Pasirodo tai Julitos išgelbėta katė, o mes informuojam Julitą kad tarnyboje kačių maras ir katytei ten mirtinai pavojinga. Į tai ji atšovė, kad jai nusispjauti: "Aš jau išgelbėjau katę ir ką dabar turiu daryti, važiuoti ir ieškot. Jeigu jums rūpi, važiuokit ir ieškokit. Man neįdomu kur ta katė".

Kreipiamės į geros širdies žmones. Labai prašome padėti šiai "gelbėtojos" išgelbėtai katytei. Šiai jaunutei katiniukei labai reikalinga laikina globa. Šiuo metu ji priėmimo narvelyje, nes viduje būti labai pavojinga dėl buvusio maro. Katytė greičiausiai neskiepyta, todėl gali užsikrėsti ir mirti. Jeigu galite pasiūlyti laikiną globą, skambinkite tel. 865244093, 865225229, Vilnius. Katytė labai graži, gera, naminukė.

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »