“Beglobio” naujienos

2014-06-18

Ieškomas transportas Vilnius-Varėna (Rastas)

Šunelis Tonis rado namus Varėnoje. gal kas galėtumėte jį nuvežti ten, jo labai laukia?

Galintys padėti, skambinkite tel. 8-602-63641

Plačiau »
2014-06-17

Jie vos išvengė “natūralios atrankos”

Veiksmas vyksta Naujojoje Vilnioje, tačiau jis gali vykti bet kur Lietuvoje, nes toks požiūris į gyvūnus gajus kaip piktžaizdės, kurių neišnaikinsi, kurių gydymas trunka metų metus. 

 

Į prieglaudą lyg tarpkitko užėjo žmogelis, toks su kvapu, matyti, kad nuolat draugaujantis su stikleliu. Jis laiko dvi kates, tos, parazitės nuolat vedasi kačiukus. Kai dar gyveno jo girtuoklė žmona, ji “sutvarkydavo” šitą reikalą, o jis negali tų parazitų “sutvarkyti”. Pokalbis buvo toks: 

 

Klausimas: ar žinot, kad reikia sterilizuot katę ir nebus kačiukų?

 

Atsakymas: ai, tai čia žmonos katės, tegu ji ir sterilizuoja...

 

Klausimas: tai ar sterilizuosit, nes kitaip nėr prasmės, katės vėl ir vėl ves kačiukus.

 

Atsakymas: ai, tai aš kur nors tuos parazitus išmesiu.

 

Daugiau nebekomentuosime pokalbio. Turbūt protingiems žmonėms ir taip viskas aišku. Kačiukų turime tikrai daug: benamių, paliktų, tų, kuriuos atveda beglobės katytės neturinčios šeimininkų, kurie miršta gatvėse, kuriems pagalbos reikia nedelsiant, todėl tokių “šeimininkų”, kurie laiko gyvūnus tik kaip kažkokius daiktus, kuriais visiškai nereikia rūpintis, požiūris šokiruoja. 

 

Galėjome niekur nevykti, nes katės turi šeimininką, kuris yra visiškai sveikas fiziškai ir įgalus pasirūpinti gyvūnais, tačiau supratome, kad jei nenuvažiuosime, tie kačiukai bus pasmerkti. 

 

Kai po darbų, vakare nuvažiavome į to žmogaus namus, radome tai, ką ir tikėjomės: kambaryje susisukę į kamuoliukus gulėjo šeši kačiukai: sulysę, išbadęję, pūliuojančiomis akytėmis. Trys mažyliai visiškai silpnučiai, “išdžiuvę” taip, kad matyti kauliukai aptraukti kailiuku, sulipusiomis nuo pūlių akytėmis. Vienai mažylei nuplėšta lūpytė, matyti kraujuotos dantenos. Kambaryje nebuvo nei kvapo jokio maisto. Katė mama išsekusi, didelėmis akimis sekiojo mums iš paskos prašydama maisto. Tik užėjusią į kambarį, ją apgulė kačiukai ieškodami pieno. Turėjome konservų. Kačiukai puolė maistą . Mamytė, nors ir išbadėjusi pati nevalgė, kvietė ir leido valgyti mažyliams.

 

Išėjus į kiemą, mus pasitiko kita katė ir cypcėjimas. Ant plytelių gulėjo du ką tik gimę kačiukai, o jų mama viltingai žiūrėjo mums į akis...

 

Kiekvienas žmogus privalo būti atsakingas už tą, kurį prisijaukino, tačiau.....realybė visiškai kitokia. Šie mažyliai niekuo nenusikalto, šie mažyliai kaip ir visi nori gyventi.

 

Nors buvo vėlu, veterinarinėje klinikoje mūsų laukė. Kačiukus palikome klinikoje. Jiems reikalingas intensyvus gydymas, kokybiškas maistas, priežiūra. Visa tai galime padaryti tik su jūsų, kuriems skauda širdį dėl nuskriaustųjų, pagalba.

 

Padėkime jiems išgyti, pasveikti, surasti atsakingus ir mylinčius šeimininkus. 

 

 

 

Jei galite paremti kačiukų gydymą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: “šešių mažylių gydymui”. 

 

 

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 

 

LT167300010137615996  SWEDBANK 

 

 

 

Mažyliams po gydymo, labai reikės nuolatinės arba laikinos globos, todėl jei galite priglausti nors vieną iš šių mažylių, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu:info@beglobis.com

Plačiau »
2014-06-17

Savaitė laiko rasti pagalbą, nes laukia mirtis gatvėje (Rasta)

 

Gatvėje cypiantį vienišą 2 savaičių kačiuką radusi moteris po savaitės išvyksta ir neradus globos, katinėlis vėl atsidurs gatvėje, nes ji neturi kam jo palikti, niekas iš pažystamų priglausti nenori/negali.

Gal yra galinčių mažyliui padėti?

Katinėliui verkiant reikia arba maitinančios katės arba žmogaus globos, nes laukia mirtis gatvėje.Jei yra galinčių pagelbėti, susisiekite, labai prašome su katinėlį radusia moterimi 861342697, Vilnius

Plačiau »
2014-06-16

Mažutis ryžas katinėlis SKUBIAI ieško namų/globos

Vėsų šeštadinio vakarą senamastyje užstrigęs ir negalėjęs išlipti pagalbos šaukėsi mažas ryžas pukuotukas vardu Luckis. Tokį vardą davėm nes į jo pagalbos šauksmą buvo atsiliepta.

Katinėlis apie 2 mėnesių patinėlis, turi nuostabius ilgesnius plaukučius virš akyčių, kurie prideda katinėliui nepaprasto grožio. Mažylis smalsus, bet šiek tiek baikštus, nors ir visą laiką murkia, bet ir pakniaukia. Reikalusatliko į dėžutę. Miega ramiai iš pradžių išprausęs šalia miegantį žmogų, ir prisiglaudęs prie žmogaus.

Labai ieškome naųjų namučių nuostabiam ryžiukui, Arba SKUBIOS laikinosios globos, todėl kad katinėlio globotiman tiesiog neleidžia.PADĖKIT:(


Atsiliepite dar šiandien.

Katinėlis Vilniuje, Viršuliškėse.
Kontaktinis Nr. 864517890

 

Plačiau »
2014-06-12

Grindoje nedidukė nėščia kalytė. Reikia namų globos (Pagalba rasta)

Vilniaus sanitarinėje tarnyboje "Grinda" yra nedidelio ūgio, nėščia kalytė, kuri gali greitai gali atsivesti šuniukų. Kalytei labai reikia namų aplinkos, jai ir jos būsimai šeimynai. Gal... kas turi galimybę ją priimti į savo namus, kol ji ir mažučiai ras savo šeimininkus ??? Nes sanitarinėje tarnyboje, naujagimiams šuniukams išgyventi būtų sudėtinga.
Jei galite padėti, pagloboti, skambinkite tel.861295611
Kalytė randasi:
Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva
Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
El. paštas: gyvunai@grinda.lt
Plačiau »
2014-06-12

Prašome paaukoti šuniukų maistui (reikiama suma 430lt.)

mūsų globojami šuniukam ir vėl reikalinga parama maistui pirkti, reikiama suma 430lt.
Mūsų rekvizitai:

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Iš anksto dėkojame

Plačiau »
2014-06-10

Laifui reikia jūsų palaikymo ir paramos

Kačiukui Laifui tokį vardą davėme vildamiesi, kad mažylis išgyvens, pasveiks ir išaugs į nuostabų auksinį katiną. Laifas  atsidūrė sanitarinėje tarnyboje ne dėl to, kad vienai moteriškei jo pagailo, o dėl to, kad "akys nemato, širdis neskauda". Į sanitarinės tarnybos paaiškinimus, kad kačiukui reikalinga veterinarinė pagalba, intensyvus gydymas ir kokybiškas maistas, todėl reikia kreiptis pagalbos į gyvūnų globos organizacijas, moteriškė nekreipė jokio dėmesio. Numetė kačiuką priėmime, pareiškusi, kad čia ne jos reikalas. Tačiau mes jau seniai nebesistebime žmonių mąstymo ypatumais, žiauriais pareiškimais ar poelgiais.
Laifą stengėmės perimti kuo greičiau, nes mažylio būklė tragiška - užburkusios ašarojančios akys, užsikišusi nosytė, švokčiantys plaučiai. Mažam katinukui plaučių uždegimas ypač pavojingas.

Šiuo metu Laifas gydomas veterinarijos klinikoje. Jam leidžiami antibiotikai, lašinami skysčiai. Kadangi Laifas pats nevalgo, maitinamas skystu maistu švirkšto pagalba.
Laifui labai reikia jūsų paramos gydymui. Kačiukų sergančių daug. Norime jiems padėti, nepalikti likimo valiai, o tai galime daryti tik su jūsų pagalba.
Jei galite paremti Laifo gydymą, galite aukoti nors ir po nedidelę sumą į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Laifo gydymui".

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Tikime, kad Laifas su jūsų visų pagalba pasveiks ir tuomet jam bus reikalingi namučiai arba bent jau laikina globa, todėl jei galite suteikti Laifui laikiną ar nuolatinę globą, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2014-06-06

Prieglaudoje turime "piktuką". Reikia pagalbos (Rado namus) 3

Prieglaudoje turime "piktuką". Tai didelė tragedija ne tik savanoriams, kurie net normaliai katytės narvo negali išvalyti, bet ir pačiai katytei.

Šio padariuko gyvenimo istorija liūdna: jos šeimininkė, sena moteris  buvo paguldyta į ligoninę.  Ta senolė paprašė savo kaimynės, kad katytę "atiduotų į geras rankas". Kaimynė katytę nunešė į benamių gyvūnų sanitarinę tarnybą. Taigi, katytė buvo atiduota į “geras rankas” sanitarinę tarnybą. Aišku, kad ta kaimynė neieškojo jokių "gerų rankų", padarė kaip jai pačiai paprasčiau, nes juk paprasčiau atiduoti gyvūną  į sanitarinę tarnybą nei ateiti kartą per dieną paduoti maisto ir išvalyti kraiko dėžutę. 

Darbuotoja iš sanitarinės tarnybos paprašė mūsų priglausti katytę ir suteikė galimybę pakalbėti su senolės kaimyne. Į mūsų prašymus palaikyti vargšę katytę namuose kol ieškosime namų gavome beširdiškus atsakymus, kad ji TIKRAI nesineš katytės atgal, nes “atvažiavau, o dabar ją vėl atgal vežti – ne”. Į mūsų nuogastavimus, kad naminukė katytė be skiepų ir taip stresuojanti gali užsikrėsti ir susirgti, ta moteris atsakė - “ką čia paisote katės neserga, ko jai sirgti, sveika katė”.Galų gale ta moteris tėškė: “jei nepaimsit išmesiu į gatvę”. Žodžiu supratome, eilinį kartą susidūrėme su tamsumu, abejingumu, žmogiškumo neturėjimu. 

O dabar katytė, kurią pavadinome Šelte, nes kaimynė atidavusi katytę į „geras rankas“, net jos vardo nepasakė, gyvena prieglaudos narve ir iš streso visiškai nieko prie savęs neprisileidžia. Ji šnypščia, mušasi ir labai labai pyksta. Galima suprasti tokią jos dvasios būseną, nes Šeltė jaučiasi išduota, nemylima, nebereikalinga. Katinukė tikrai buvo prižiūrėta - storuliukė, blizgančiu ilgesnio plaukučio kailiuku. Ji visada gyveno su savo šeimininke, buvo mylima ir lepinama ir staiga.........narvas, grotos, nepažįstami žmonės, kiti gyvūnai. Labai baisu, labai neramu. Todėl Šeltė  ir ginasi, visų bijo. 

Kreipiamės į jautrius ir supratingus žmones, kurie supranta, ką jaučia išduota ir nebemylima gyvūno širdelė. Gal skaitytojų tarpe atsiras žmogus, kuris padės šiai katytei nugalėti savo baimes. Šeltė greičiausiai atsigautų jei patektų į jai žinomą naminę aplinką, nes ji niekada nebuvo uždaryta narve ir nesupranta kodėl negali užšokti ant palangės, kodėl negali pasivaikščioti po namus, už ką ji nubausta, kad uždaryta už grotų. 

Geriausiai, kad Šeltė gautų ramybę, atsigautų, o tada tikrai jos širdelėje išnyktų visas nepasitikėjimas žmonėmis.

Jei jaučiate, kad galite padėti šiai likimo nuskriaustai mažylei, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el.paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2014-06-06

SKUBU, namų ieško baltutė, 7 mėnesių kalytė (Rado namus) 1

Kalytė tokia graži, bet jai taip nesiseka, jau antrą kartą patenka į Grindą. Jau buvo radusi namus, apsidžiaugėme, tačiau šeimininkė pasielgė visiškai neatsakingai, nepasakė, kad nebenori gyvūno, bet paėmė ir nuvežė mažylę atgal į Grindą. Jai dabar papildomas stresas, ji jau du kartus išduota, todėl labai prašome, gal kas gali ją laikinai priglausti, o gal yra atsakingų šeimininkų, kurie supranta, kad gyvūnas ne žaislas ir nori tokios gražios, jaunutės, žaismingos, tik gal šiuo metu, kiek liūdnos kalytės.

Labai lauksime jūsų skambučių, jei galite ir norite ją pagloboti arba būti jos šeimininkais, tel.861295611

Plačiau »
2014-06-05

Mažiems, meiliems katinukams SKUBIAI reikia namų 1

Labai prašau padėti surasti šeimininkus mažams keturiems kačiukams,kažkas paliko prie seniūnijos durų,dabar jie gyvena valstybiniose patalpoje(sandelyje) Vilniaus rajone,27 km nuo Vilniaus miesto. Valgo patys, tvarkingi, linskmi ir žaismingi.
Marija Grablevska,tel.865629716,darbo (85) 2494873.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »