“Beglobio” naujienos

2014-02-04

Trys mažulytės sanitarinėje tarnyboje. SKUBIAI reikia namų ar laikinos globos (Sulaukė pagalbos)

Trys mažulytės, nuostabiai gražios katytės šiandien buvo numestos prie sanitarinės tarnybos vartų. Tokios mielos, kailiukai nudažyti įvairiomis rudeninėmis spalvomis. Trys miaukiantys ir murkiantys, smalsiomis akytėmis, spalvoti minkšti padariukai.  

Šioms mažylėms SKUBIAI reikia namų ar lakinos globos jau ŠIANDIEN.

Labai prašome pagalbos. priglauskite kurią nors katytę visam laikui ar laikinai. Padėkite.

Tel. Nr. 8 652 44093; 8 653 54521

Plačiau »
2014-02-02

Liūdnasis princas - grindinukas Nr.33 (Paimtas iš grindos. Ieško namų)

Sanitarinėje tarnyboje Grinda, L. Giros g. 131, Vilnius šiuo metu šeimininkų ir jaukių namų laukia įspūdingo stoto ir išmintingų akių savininkas šunelis, kurio registracijos Nr. 33. Jis nori turėti vardą ir šeiminikus, kuriems atiduotų visą savo besąlygišką meilę. Pastebėkite Liūdnąjį princą ir nesigailėsite. 
Dėl šunelio skambinti 8 5 273 61 88. Jis labai laukia...

Šuniukas paimtas iš grindos. Jo dovanojimo skelbimas http://www.beglobis.com/Maksas-684.html?productpage=0&productid=991 

Plačiau »
2014-02-02

Ištieski pagalbos ranką. Padėki, jei gali

Gavome liūdną prašymą padėti katinėliams. Šie katinukai: Vincukas, Juočkytė, Princė, Ryžiukas ir Rainiukas glaudžiasi vienos geraširdės moters namuose. Moteris pagyvenusi. Ją užklupo ligos ir ji visas pajamas išleidžia vaistams. Katinėlius labai myli. Visi išgelbėti nuo benamio likimo. Prižiūrėti. Katytės sterilizuotos, katinukai kastruoti.

 

Bėda ta, kad moteris nebeišgali jų šiuo momentu išlaikyti. Nebeturi kuo juos maitinti. Moters dukra siūlo motinai juos išmesti į gatvę. Moteris suvokia, kas laukia jos katinėlių, jei kas nors jai nutiks. Šie naminiai numylėti murkiai taps benamiais. Tad ieško namų Juočkytei, Miciukui ir Princei. Rainiukas jau garbaus amžiaus katinukas. Taip pat smalsuoliui Ryžiukui namai praverstų.

 

Taip pat labai prašo paramos maisteliu. Gal kas galite padėti vargšiukams, kol nerado naujų namų, jie juk valgyti vis tiek nori. Deja, mes padėti šiuo metu neturime kaip.

 

Jei galite paremti maisteliu ar gal būt norėtumėte priglausti kažkurį katinuką, susisiekite su Stase tel. Nr. 863388850. Vilnius

 

1,2 pav. sterilizuota katytė Juočkytė; 3,4 pav. jaunas kastruotas katinėlis Vincukas; 5, 6, 7 pav. sterilizuota katytė Princė; 8 pav. Rainiukas; 9, 10 pav. Ryžiukas

Plačiau »
2014-01-30

Ieškome transporto Vilnius-Lazdijai Spurgiukui (Rastas) 1

Gal važiuosite šia kryptimi ir galėtume pavežti katinuką Spurgiuką, kurio laukia namai Lazdijuose.

Jei galite padėti, paskambinkite prašome tel. Nr. +37065244093, +37065354521

Dėkojame

Plačiau »
2014-01-30

2014.01.29 19:30 KAROLINIŠKĖSE, R.JANKAUSKO G. PRIE SPINDULIO MOKYKLOS RASTAS PASIMETES, BE ANTKAKLIO ŠUNIUKAS (RADO NAMUS)

2014.01.29 19:30 KAROLINIŠKĖSE, R.JANKAUSKO G. PRIE SPINDULIO MOKYKLOS RASTAS
PASIMETES, BE ANTKAKLIO ŠUNIUKAS, MATOSI KAD YRA NAMINIS. JIS YRA DRAUGIŠKAS,
MIELAS,NEBAIKŠTUS, NORIAI GLAUDŽIASI PRIE ŽMONIŲ. PADĖKITE SURASTI ŠUNIUKUI SAVO
ŠEIMININKĄ!!! TEL NR. 862099735

Plačiau »
2014-01-30

Vivai reikia jūsų visų palaikymo (Pasveiko ir labai ieško namų)

Mažuliukė, neatlaikiusi baisių ir žudančių šalčių, sušalusi ir išsekusi Viva buvo palikta benamių gyvūnų sanitarinėje tarnyboje. NAUJIENA ČIA Kažkas Vivą rado gatvėje ir žinoma, kadangi ji benamiukė, niekieno, tai ir nunešė ne į veterinarijos kliniką, o į sanitarinę tarnybą kaip kokią šiukšlytę.

Gavę žinią apie visiškai išsekusią mažylę, skubiai transportavome ją į veterinarijos kliniką. Viva, tu jau saugi. Ar turėsi mažyle jėgų pasveikti?

Labai prašome padėti Vivai. Mažylė šiuo metu gydoma veterinarijos klinikoje, jai lašinami skysčiai, leidžiami vaistai. Prognozės labai atsargios. Mažutė perdaug išsekusi ir sušalusi. Tačiau šiam rusenančiam gyvybės kamuoliukui stengiamės padėti.

Kas galite paukoti Vivos gydymui, galite tai padaryti pervesdami nors po nedidelę sumą, prisidėdami prie mažylės gyvybės išsaugojimo. Paaukoti galite į VšĮ "Beglobis" sąskaitą paskirtyje norodydami: "Vivos gyvybei".

VšĮ "Beglobis"

kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Nuoširdžiai dėkojame

Plačiau »
2014-01-30

"Snieguolė" numeris 29 (rado namus) 1

Namų laukia labai gražutė, miela, nedidukė, vos metų amžiaus kalytė. Kokie gyvenimo vingiai ją atvedė į Vilniaus sanitarinę tarnybą, mes nežinome, bet labai norim, kad kalytė greičiau rastų mylinčius šeimininkus. Ji buvo rasta gatvėje, bet radę žmonės, jos globoti negalėjo ir nuvežė į sanitarinę tarnybą, ten ji ir laukia....

Kalytė laukia Vilniuje, L.Giros 131
(8-5) 273 61 88, 8 652 57 707

Plačiau »
2014-01-30

Didelis, stambus labai sergantis ir...žiauriai nelaimingas katinas Mulis (Neišgyveno) 1

Mulis gyveno gatvėje. Gal kada nors jis gyveno ir namuose, nes Mulis meilus ir tikintis žmogumi, visiškas gerietis. Mulį maitino gyventojai, kažką pats susirasdavo. Tačiau Mulis buvo niekieno, o tai reiškia tik viena - jei susergi ar atsitinka nelaimė tavimi niekas ir nepasirūpins. Kažkas apeina sergantį ratu, kažkas pasibjauri, kažkas iškviečia...sanitarinę tarnybą. Ir va Mulis ne gatvėje, tačiau ir sanitarinėje tarnyboje jis negali likti. Juk Mulis akivaizdžiai serga ir jam reikia pagalbos. Priglaudėme dičkį gerietį Mulį ir skubiai vežėme į veterinarijos kliniką. Vargšas didžiulis katinukas buvo visiškai sušalęs, kūno temperatūra nukritusi iki kritinės, nosis visiškai užsikišusi pūliais, akys paraudusios ir ašarojančios. Išsekęs, sušalęs, labai sergantis Mulis šiuo metu gydomas klinikoje. Padėkite Muliui pasveikti. Juk tik jūsų, kurie neabejingi tiems, kurie niekieno, dėka, galime jiems padėti.

Katinuko gydymui pervesti lėšas galite į šią sąskaitą, paskirtyje nurodydami: "Mulio gydymui".

VšĮ "Beglobis"
kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK

Dėkojame

Dėl Muliuko pasiteirauti galite tel. Nr. 8 652 44093

Plačiau »
2014-01-29

Sos. Labai išsekusi ir serganti mažylė sanitarinėje tarnyboje (Gydoma veterinarijos gydykloje)

Ką tik iš Gedvydžių gatvės į sanitarinę tarnybą, o ne į veterinarijos kliniką (nesgi ne mano, tai neprivalau) atnešta ir palikta mažylė katytė, kuriai labai reikia pagalbos tuoj pat.

Mažylė užpūliavusiom akytėm, išsekusi ir dehidratavusi.

Ją skubiai reikia transportuoti į kliniką. Padėti sutinka klinika, esanti prūsų g. Naujininkuose

Gal kas galite mažylę ten nuvežti?

Ji bus gydoma VšĮ "Beglobis" sąskaita.

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

Tel. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-01-29

SKUBU. Liūdna istorija (be šeimininko soduose šąla likusi krūva dūšelių) 3

Vilniaus rajone (17 km nuo miesto centro) vienoje iš sodų bendrijų jau trečią savaitę gyvena be šeimininko likusios katės ir šunys. Jų šeimininkas labai sunkiai susirgo, o  namuose liko jo numylėtieji keturkojai.

 

Namas, gyvūnėliai, viskas yra labai vargingose sąlygose. Dėl šalčių uždarytas vanduo, kūrenama tik pečiumi. Gyvūnėlius kartą per dieną ateina pašerti, pakūrenti pečių, kad nesušaltų, ir išleisti į lauką kaimynas, kuriam mokami pinigėliai. Bet garantuoti, kad kaimynas sąžiningai kas dieną ateina, sergančio vyriškio dukra garantuoti negali, nes jis išgeriantis. Pati gali atvažiuoti aptvarkyti keturkojus tik savaitgalį. Kaimynai, sužinoję situaciją, imsis veiksmų,  todėl gyvūnėliai turi labai mažai laiko. Tėvas ligoninėje labiausiai pergyvena dėl be jo likusių žvėrelių, todėl dukra pažadėjo, kad pasistengsi jais pasirūpinti. 

 

Vyriškis įskiepijo meilę gyvūnams ir savo dukrai, tad ji pati bute laiko du šunis ir du katinėlius, todėl daugiau priglausti nebeišgali ir todėl prašo gyvūnų mylėtojų bendruomenės pagalbos. Ji tikisi, kad bendromis jėgomis galėtume jiems padėti, išgelbėti nors kelis.

 

Dauguma gyvūnėlių nufotografuoti ir kiekvienas trumpai aprašytas. Pridedame nuotraukas ir jų gyvenimo aprašymus. 

 

Katytės:

 

Katytė Kyšeniukas (foto nr. 1). Priglausta praėjusią žiemą. Spėju, kad jauna, 1-3 metai. Labai meili, smalsi, ypatingai reikalauja žmogaus kompanijos, tvarkinga. Tik šiek tiek prisibijo svetimų. Gyvena tik name, nebuvo leidžiama į lauką.

Katė Kac'ka (foto nr. 2). Apie 7 metus. Sterilizuota. Draugiška, tvarkinga. Gyvena name, bet išleidžiama pasivaikščioti  į lauką.

Trys sesutės (foto nr. 3).  Tėvas sakė, kad katytės. Apie 1,5 metų. Sprendžiant pagal jį - turi ausų erkių, blusų, akių/nosies  uždegimą. Gyvena tik name, į lauką nebuvo išleidžiamos. Tvarkingos. Katytė Mortikas (juodai balta su juoda nosyte), pasak Tėvo, labiausiai jauki.

Kartu su sesutėmis gyvena dar viena marga katytė, bet jos nufotografuoti nepavyko.

Katė Veronika (foto nr. 4). Apie 5-6 metus. Sterilizuota. Labai meili, bet  daro namuose. Greičiausiai netinka laikyti bute - tik name.

Ryžius (foto nr. 5) - priklydęs katinas, kurį tiesiog buvo šeriamas ir per šalčius įleidžamas į vidų.

 

Šuneliai:

Mažaūgė kalytė Ciucytė (foto nr. 6). Senbuvė. Manau - mažiausiai 7-9 metai. Tėvas ją išgelbėjo su šuniukais, kuriuos atvedė žiemą sode po vieno garažo pamatais. Sterilizuota, skiepyta nuo pasiutligės. Labai prisirišusi, ištikima, protinga, meili, tvarkinga. Reikalus atlieka lauke. Gyveno name. Ji  - labai gero būdo, labai ištikima, draugiška ir labai liūdi be šeimininko. Su tėčiu ji pripratusi prie ilgų pasivaikščiojimų, o dabar ji kartu su kitais trimis šunimis laukia uždaryta name nedideliame kambarėlyje, gyvūnus prižiūrintis žmogus šunis į lauką išleidžia tik labai trumpam.

Aras (tamsiai rudas su baltu) ir Mykolas (šviesiai rudas su baltu) (foto nr. 7) - seni, kito mirusio šeimininko šuneliai. Patinai. Jiems gali būti apie 7-9 metus. Pas Tėvą jie gyvena jau apie 5 metus.  Aras turi didelį auglį. Draugiški, bet į rankas nesileidžia.

Balamūtas (foto nr. 8) - patinėlis, apie 6 metus. Neagresyvus, bet kvailelis, visada labai garsiai loja, svetimų neprisileidžia. Gyveno name.

Kalytės Princesė ir Kivi (foto nr. 9). Apie 6 metus. Kalytės nuo gimimo gyveno namo rūsyje, vėliau gardelyje prie namų, lauke. Visą laiką pragyveno kartu. Labai meilios, Princesė pamačiusi žmogų - šiepiasi, šypsosi, stiebiasi prie žmonių. Galėtų gyventi tik lauke. Jos neparastai išsiilgusios žmonių. Joms apie 5  metus, jos puikiai galėtų gyventi lauke, voljere su gera būda. Visiškai nereiklios maistui, bet labai nori bendrauti. Būtų geriausios  draugės. Nežinau, ar tik priprastų viena be kitos, nes visą gyvenimą buvo kartu, viena kitą šildydamos išgyveno lauke net per didžiausius šalčius.

 

Visiems šiems gyvūnams reikalinga globa arba nauji namai. Nelikite abejingi - išgelbėkite gyvybę! 

 

Tel nr. 8-612-61171

 

 

 

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  »