“Beglobio” naujienos

2016-07-24

Gamtos šalis švenčia gimtadienį

Gamtos šalis švenčia gimtadienį ir norėtų Jums padovanoti dovaną. Kelkite augintinio nuotrauką nuorodoje:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1672427173080105&set=a.1382427282080097.1073741828.100009385145921&type=3&theater

 

Plačiau »
2016-07-23

Neteisinga, nepelnyta, pavėluota... Estutė laukia namų

Tai maža kaip nykštukas katytė - Estutė. Žiūrėti į ją sunku, nes ji ne tokia kaip visi maži kačiukai. Šis angeliukas niekada nebeišvys dienos šviesos, niekuomet nebeprisimins kaip atrodė pasaulis. Nuo šiol ji tik jaus... Noriu, kad apie Estutę žinotumėt. Kitaip ji būtų dingusi, lyg niekad ir nebuvus...
Gal atsiras žmogus, turintis didelę širdį, kuris suteiks Estutei tą viltį - gyventi namuose mylimai. Juk kitaip būtų neteisinga, nepelnyta, nors jau ir pavėluota... Katytė jauki, rami. Mažylės negalia jai netrukdo gyventi, ji puikiai orientuojasi aplinkoje. Video: https://youtu.be/vtUKOBrdyO4 Skambinkit: 860268084, Vilnius

Plačiau »
2016-07-22

Rūpestinga katė Bagira laukia namų (Rado namus)

Bagira jauna katytė su kačiukais rasta Valakampių miške. Vėliau Bagira išmaitino ir ne savo kačiukus, tada buvo sterilizuota. Jos globotiniai kačiukai jau senai rado namus, o Bagira vis dar jų ieško.
Bagira labai švelni, rami, jai patinka būti šukuojamai, glostomai. Katytė mielai ir dabar prižiūri globojamus kačiukus. Bagira daug laiko praleidžia tupėdama ant palangės ir žiūrėdama pro langą tarsi laukdama ateinančių šeimininkų. Bagirai apie 1,5 metų.
Jeigu esate atsakingas žmogus ir savo namuose norite turėti pūkuotą šeimos narį, skambinkite 865225229, 861433800 arba rašykite info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-19

Padėkite pasveikti oranžinei mažylei Gintarutei

Dėl šios ir kitų mažylių mums paskambino šeštadienį vėlai vakare moteriškės, kurios teigė, jog išėjusios pasivaikščioti pamatė nemažai katinukų užpūliavusiomis akytėmis. Kadangi jau buvo labai vėlu ir nebedirbo nei viena klinika, paprašėme, kad kačiukus atvežtų rytoj, nes jei pažeistos akytės jie gali apakti. Sekmadienį moteriškėms pavyko sugauti tik vieną mažylę. Katytės būklė bent jau kol kad nėra tragiška. Mažylei akių uždegimas. Be to mergytė turi ausų erkučių. Taigi šiuo metu Gintarutė laikoma veterinarijos klinikoje ir gydoma. Tačiau jai labai ieškome laikinos arba nuolatinės globos. Mažylė labai graži, o dar ir retos oranžinės spalvos.
Taip pat kreipiamės į neabejingus beglobiukų bėdoms žmones padėti Gintarutei pasveikti. Jeigu galite nors nedidele suma paremti jos gydymą, aukas galite pervesti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodydami Gintarutei.
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2016-07-16

Mažieji Mėnuliukai – sidabriniai kačiukai (Rado namus)

Oranžinius kačiukus pabučiuoja saulės spindulėliai, o sidabrinukus aplieja sidabrinė mėnulio šviesa.
Mažieji Mėnuliukai - jaukūs, mieli, žaismingi kačiukai. Šie fantastiški mažyliai apie 2 mėnesių amžiaus dovanojami atsakingiems ir rūpestingiems žmonėms, norintiems priglausti švelnų grožį savo namuose. Kačiukai yra keturi - dvi Mėnulytės ir du Mėnuliukai
Jeigu svajojate apie mėnulio šviesos kačiuką savo namuose ir norite turėti pūkuotą šeimos narį, galite skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

 

Plačiau »
2016-07-15

Ogis - įbaugintas buvusių šeimininkų, ieško mylinčių namų (Rado namus)

Šis šunelis namus rado būdamas visai mažiukas, turėdamas tik porą mėnesių. Visada dovanodami gyvūnus daug klausinėjame žmonių, bendraujame, aiškinamės ar tikrai gyvūno norima, ar tikrai yra sąlygos jam laikyti. Būna visko. Būna tokių žmonių, kurie net meta ragelį, pasipiktinę mūsų klausimais. Kartais sulaukiame netgi tokių pasakymų: "vaiką lengviau įsivaikinti, nei jūsų gyvūną paimti". Tačiau vaikų tarnybos dirba savo darbą, o mes klausinėjame ne šiaip sau. Turime daug ir karčios patirties, kai neapsvarsčius visų galimybių gyvūnais tiesiog atsikratoma.
Žinoma, būna atvejų, kai žmonės šneka labai gražiai, tikrai atrodo supranta, kad gyvūnas yra ne tik džiaugsmas, bet ir atsakomybė ir rūpestis visam jo gyvenimui. Tačiau... susidūrę su pirmais sunkumais, augintiniu tiesiog atsikrato.
Odis arba dabar mūsų vadinamas Ogis, buvo padovanotas atrodo suprantantiems žmonėms, kas yra gyvūnas. Tačiau vieną rytą gavome skambutį iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos: „jūsų buvęs globotinis atvežtas pas mus naktį". Skubėjome atsiimti šunelio ir pradėjome aiškintis aplinkybes. Pasirodo, jo buvusi šeimininkė Karina Ž. miniatiūriniam apie 7 kilogramus sveriančiam Ogiui uždėjo elektrinį antkaklį. Šunelis paklaiko iš baimės, blaškėsi ir bandė įkąsti šeimininkei. Šioji iškvietė grindą. Taip Ogis visas drebėdamas atsidūrė sanitarinėje tarnyboje. Jau tarnybos darbuotojai pastebėjo, kad Ogis labai bijo, kad bando gintis, kad riečiasi į kamuoliuką. Taip pat viena Ogio akytė buvo pasruvusi krauju. Nors Karina Ž. prisiekinėja, kad Ogio nemušė, tačiau visas šunelio elgesys sako visai ką kita. Jis įbaugintas, glostomas iš pradžių gūžiasi ir bijo rankų, bruka uodegytę ir labai nepatikliai stebi žmogų. Atrodo, kad Ogis bijo rodyti savo džiaugsmą, nes už tai gaus mušti. Tačiau vis drąsinamas pradeda vizginti uodegą, laižyti veidą.
Ogis šiuo metu Beglobio prieglaudoje. Iš pradžių, šunelis net neprisileido savanorių, lojo ir kaip įmanydamas ginėsi, bijojo bet kokio prisilietimo. Tačiau po keleto dienų, Ogis žymiai atsigavo, dabar jau nebebijo, linksmai strakalioja savo plonomis kojytėmis, duodasi glostomas, džiaugsmingai vizgina uodegytę.
Ogiui ieškome namų. Šis šunelis kartą pakliuvęs į netinkamus namus, nusipelnė namų su gyvūnus mylinčiais ir kantriais žmonėmis. Ogis visiškai miniatiūrinis, 10 mėn. amžiaus šunelis, kuriam labai reikia tikros, o ne suvaidintos meilės.
Dėl Ogio galite skambinti tel. 868474049, 865244093 arba rašyti el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-12

Prašome padėti tepaluotam Mauriukui (Pasveiko)

Vakar iš benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos perėmėme šį visiškai išsekusį išbadėjusį nabagėlį. Katinukas rastas ant Lazdynų tilto, visas kūdutis, vieni kauleliai. Neaišku kur buvo, neaišku kiek laiko nevalgęs, murzinas, pėdutės tepaluotos. Dabar mažylis veterinarijos klinikoje bus laikomas bent savaitę kol atsigaus.
Kadangi ligoniukų jau turime nemažai labai prašome prisidėti prie katiniuko, kurį pavadinome Mauriuku gydymo.
Padėti jam galite pervesdami lėšas į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami Mauriukui:
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Mauriukui pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2016-07-11

Kirminų ėdama gyva katytė Janytė. Pirmieji žingsneliai

07.11 Pirmieji Janytės žingsneliai po operacijos

Beglobio gyvybės vagonėlių FB paskyroje įkeltas filmukas su pirmaisiais Janytės žingsneliais po operacijos: https://www.facebook.com/pages/Gyv%C5%ABn%C5%B3-Gyvyb%C4%97s-vagon%C4%97liai-wwwbeglobislt/10150093421250006

07.03 Janytė kovoja

Žodžiais sunku nusakyti kokie jūs visi nuostabūs. Kiek daug palaikymo sulaukė ši maža kovotoja. Labai ačiū Ramune, Janina kad lankote mažylę. Ją visi myli, klinikos personalas Janyte labai rūpinasi. Kasdien valomos žaizdos.
O Janytė tikra "apžora" :). Pilviukas jos jau kaip burbuliukas pasidarė. Reiks riboti maistuką, nes jau tuoj ritinėtis pradės:). Beje, mažulytė labai tvarkinga, kadangi laikoma šildomame boksiuke, tai nušliaužia į galą ir ten pasiusioja ir kitus reikaliukus padaro.
Ačiū visiems, kad esate su mumis, kad palaikote Janytę. Kaip gyja jos kojytės būtinai nuolat pranešime.

06.30 Janytės būklė po operacijos

Brangieji, labai daug gauname iš jūsų klausimų kaip laikosi Janytė.
Mažulytę operavome. Kaip bus toliau sąžiningai sakome, kad nežinome. Kaip gis kojytės, ar katytė lankstys nutrūkusiu raumeniu kojytę, ar sugis negyvas kaulas? Žinome tik tiek kad šiuo metu mažylė valgo, geria, murkia kai ją glostai. O dėl tolesnių prognozių nieko negalime spėlioti. Ji klinikoje. Matote patys kaip atrodo jos žaizda su drenais. Ji valoma kiekvieną dieną. Dabar belieka laukti. Niekas nepaliks Janytės likimo valiai. Jei bus blogai priimsime tuo metu reikalingus sprendimus. Kaip ir minėjome dabar belieka laukti. Laukti ir prašyti kažkokių jėgų pagalbos, kad katytė atsistotų ant kojyčių.
Ačiū jums brangieji, kad esate, kad padedate, kad pergyvenate dėl Janytės. Linkėjimai pasveikti vis dar labai reikalingi.

06.28 Šiandien Janytę operuoja

Deja... sulaukėme skaudžių žinių. Operacija labai komplikuota. Mums jau siūlo ją migdyti :(((. Vienos kojos šlaunikaulis su suplėšytu raumeniu ir kojytė gali nebesilankstyti. Kitos kojytės šlaunikaulis nebegyvas, supūliavęs. Skaudu be proto. Janytė laukė pagalbos lauke taip ilgai... ...
Mes prašome ją operuoti, bet... koks jos bus likimas, kaip bus su jos kojytėmis ??? Skaudu, graudu rašyti...

06.24 Kur skausmo riba? Arba kirminų ėdama gyva katytė Janytė

„Atsimenu, kad bėgu, o tada smūgis, tamsa ir skausmas. Nuolatinis skausmas dieną ir naktį. Aš nebepakeliu to skausmo, mano kūną ėda kirminai, jie skverbiasi į raumenis, jų pilnas kūnas, šliaužiu priekinėmis kojytėmis, stengiuosi slėptis. Slėptis nuo baisaus skausmo, slėptis nuo mano kūnelį ėdančių kirminų. Jie mane suvalgys, aš tyliai mirštu..."
Joninės. Skambutis iš sanitarinės tarnybos: „iš Vasaros gatvės atvežėme apie 2 mėn. katytę. Ji nevaldo galinių kojų, atviri lūžiai, žaizdose pilna musių kiaušinių, raumenyse iš musių kiaušinių išsiritę kirminai, jie lenda iš žaizdų, jų pilnas kūnas. Ji jau kelios dienos gulėjo gatvėje, niekas nepadėjo. Ar jai padėsite?"
Važiuojame į sanitarinę tarnybą, vežame bejėgį kūnelį į kliniką. Klinikoje daromas rentgenas - abi užpakalinės kojytės sulaužytos. Vienos kojytės lūžis atviras. Atviroje žaizdoje pilna lervų, kurios lenda į visą kojos raumenį. Kirminai, lervos visur - musių kiaušinių pilnas kailiukas. Lervų tūkstančiai, kiek bevalytum, jos lenda ir lenda iš gyvos mėsos. Mažas bejėgis kūnelis, be kaltės pasmerktas tokiomis baisiomis kančiomis - negalintis pajudėti, gyvas ėdamas kirminų.
Mes nežinome ar mažylė, kurią pavadinome Janyte dar ras savyje jėgų kovoti dėl savo gyvybės. Mes norime jai padėti, mes darome viską, kad jai padėtumėme. Šiai mažylei teko nežmoniški išgyvenimai tik pradėjus gyventi. Nesvetingas pasaulis ją pasitiko žiauriu skausmu ir nepelnytomis kančiomis. Kažkas pervažiavo jos kojytes, o ją paliko mirti žiauriausiose kančiose. Mažulytei reikės operuoti abi kojytes jeigu Janytė ras savyje jėgų ir nepasiduos, nugalės baisius jos kūnelį ėdančius kirminus, kurie kelias dienas nuodijo jos organizmą.
Maldaujame padėkite Janytei pasveikti. Iš tikrųjų be galo daug padeda net jūsų linkėjimai pasveikti, todėl visų labai prašome palinkėti Janytei nepasiduoti ir pasveikti. Taip pat Janytei reikalingos lėšos gydymui ir labai tikimės, kad jų reikės ir operacijoms, kad mažylė sustiprės.
Todėl jeigu galite prisidėti prie Janytės sveikimo ir gydymo, paaukoti lėšas galite į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: „Janytei"
VšĮ "Beglobis" kodas 303194182 LT167300010137615996 SWEDBANK
Gyvenantys užsienyje taip pat galite padėti ir paramą Janytei pervesti per PayPal sistemą: http://beglobis.com/PayPal-706.html

Jeigu jums patogiau galite patys nuvykti į kliniką, esančią Filaretų g. 35, aplankyti Janytę ir ten palikti savo auką mažylei.
Dėl Janytės sveikatos, galite teirautis tel. 865244093 arba el. paštu: info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-09

Labai gražus oranžinis katinėlis išvytas iš namų

Vėl namus norėtų turėti iš namų išvytas puošnus, ryškiai oranžinis ilgu kailiuku katinėlis. Katinėlis vieną dieną atsirado prie daugiabučio namo ir nuolat laikosi prie vienos iš laiptinių ilgesingai žiūrėdamas į langus. Moterys kalba, kad katinėlis turėjo namus, tačiau šeimininkė mirė, o sūnui katinėlio nereikia, tad šis ir atsidūrė gatvėje. Gyventojos katinėlį pamaitina, bet gyvenimas gatvėje nelengvas, gražusis kailiukas jau ima purvintis, katinėlis pradeda vengti žmonių - gal jau kas ir bandė skriausti :(. Jei atsirastų norinčių turėti šį gražuolį paskambinkite tel.: 865225229 arba parašykite el. laišką į info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-07

Asmenų be sąžinės darbus kuopia žmonės su didele širdimi

Prie Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos vartų nubrukti mažyliai. Ponia paskambinusi aiškino mums mūsų pareigas bei grasino žurnalistais.
Ponia kurgi jūsų sąžinė išbrukti mažylius kaip šiukšles!? Įdomus dalykas - žmonės neturintys sąžinės dažnai grasina viskuo kas papuola.
Mažylius su visa dėžute vežame į globą.
Ačiū Violetai, žmogui su didele širdimi, priglaudusią visus mažylius.

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »