“Beglobio” naujienos

2014-05-22

Skubu. Pagalbos prašymas

Dalinamės gautu laišku, kuriame prašo pagalbos šuniukui:

 "Radome šuniuką, labai pagailo, nes yra labai draugiškas, bendraujantis, aktyvus.
 Laikyti jo negalime, nes jau turime tris šunis.
 Prašome pagalbos. Gal yra galimybė priimti jį.
 Skelbimas buvo dėtas facebooke, gyvūnų globos svetainėje, tačiau niekas neatsiliepė.
 Nežinome ką daryti.
 Mano telefonas 867233138"

Plačiau »
2014-05-21

Katinėlis, kuris nebegalėjo laukti

Gyvenimas gatvėje visada pilnas pavojų. Niekada nežinai nuo ko gali nukentėti, kas paglostis, o kas įspirs, kas numes maisto kąsnelį, o kas numes akmenį. Taip gyvena daugybė beglobiukų, kurie dažniausiai gatvėje atsidūrė ne savo noru, o tapo nebereikalingi savo buvusiems šeimininkams. Vienas iš daugybės tokių nelaimėlių katinėlis Tučis.Šis gražuolis ilgo plauko baltas katinėlis kažkada turėjo namus, tačiau vieną dieną tapo nebereikalingas. Kadangi naminukams ypatingai sunku prisitaikyti prie gatvės gyvenimo ir žmogaus jie nelaiko pavojingu, todėl ir slėptis nesugeba dėl to ir nukenčia dažniausiai nuo piktų žmonių.

Kas atsitiko Tučio uodegai galime tik spėlioti - greičiausiai kažkas nukirto su sunkiomis durimis. Gal žiemos metu, jis bandė slėptis laiptinėje, o gal rūsyje ir dėl to nukentėjo. Apie šį katinėlį pranešimą gavome dar žiemą, tačiau nuvykę jo neradome. O štai dabar ir vėl jis atsirado - nukirsta kruvina uodegėle jau sanitarinėje tarnyboje. Taigi, niekas jo nepagailėjo, niekam neskaudėjo širdies, kad gyvūnas kankinasi, kad jam skauda, kad nukirsta uodegėlė nuolat kraujuoja.Iš sanitarinės tarnybos perėmėme į veterinarijos kliniką, kad galėtumėme sutvarkyti tai, kas liko iš vargšo uodegėlės.

Tučiui  pagelbėjome, tačiau kad ir toliau galėtumėme tai daryti, labai prašome jūsų pagalbos. Likome skolingi klinikai, o skolos neleidžia padėti kitiems. Todėl jei galite nors ir nedidele suma paremti šio kačiuko gydymą, būtumėme jums labai dėkingi ne tik mes, bet ir  daugybė beglobiukų, kuriems pagalbos reikia beveik kiekvieną dieną.

Aukoti galite į mūsų sąskaitą,  paskirtyje nurodę „nukirstai Tučio uodegėlei".:

 

VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996  SWEDBANK

 

Šiam gražuoliui vaiskiomis šaltmėčių akimis be galo reikalingi ir namai, juk negali toks gražuolis grįžti į gatvę. Tučis tikrai labai gražus - didelis, ilgesnio baltutėlio plauko kailiuku. O išskirtinis jo bruožas bus tai, kad neturės uodegėlės, tik mažytį jos gabaliuką. Bet tai nei kiek nedaro šio katino prastesniu, atvirkščiai, jis išskirtinis - visi turi uodegas, o jis ne. Tučis kastruotas, tvarkingas, labai geras žmogui, glaustūnas, meilūnas.Jei norite daugiau informacijos apie Tučį arba sugalvojote jam suteikti savo namus, galite skambinti tel. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-05-20

SOS. Mažyliam reikia globos 1

Jau beveik sutemus, prie prieglaudos atėjo girta moteriškė, tėškė į šlapią žolę du kačiukus ir pasakė: "na vašu sovest" (liet. - ant jūsų sąžinės), apsisuko ir nuskuodė kaip sprinteris.
Tai va, "ant mūsų sąžinės" liko du mažyliai, kuriems labai reikia namų globos. šiuo metu mažučiai, abu berniukai, yra klinikoje, nes tokių mažutėlių laikyti prieglaudoje dėl virusų pavojaus negalime. Kas galite priimti šiuos mažutėlius pas save laikinai globai, o gal kas nors norite priglausti kačiuką visam laikui.
 Skambinkite dėl mažylių tel. 865354521, 865244093

Plačiau »
2014-05-20

SOS. Labai prašome pagalbos

SOS. Labai prašome pagalbos. Gal kas galite pagloboti visai mažulytį kačiuką, kurį šiandien atnešė ir paliko prie prieglaudos. Mažuliukui labai pavojinga prieglaudoje, gali susirgti ir ...
Labai prašome namų ar nors laikinos globos.
Padėkite
Tel. Nr. 865244093, 865354521

Plačiau »
2014-05-15

Ameli išmetė kartu su šiukšlėmis į šiukšlių nuleidimo vamzdį (Rado namus)

Vieną savaitgalio dieną, paskambino moteris prašydama pagalbos baltai katytei. Ji sakė, kad katytė tupi daugiabučio namo patalpoje kurioje stovi šiukšlių konteineris skirtas visų namo gyventojų šiukšlėms sumesti.

Apie iš baimės paklaikusią katytę pranešusi moteris, prašė padėti vargšui gyvūnui, kurį į šiukšlių vamzdį įmetė....patys šeimininkai.

Smulkutė, kūdutė, iš baimės išplėstomis didžiulėmis akimis, kačiukė tupėjo prisispaudusi tarp cemetinės sienos ir konteinerio nieko nevalgė ir nieko prie savęs neprisileido. Pasirodo, kad tai dar viena tragiška gyvūno likimo istorija.

Baltą katinukę pagal privatų skelbimą (tie, kurie veisia savo gyvūnus be jokios atsakomybės ir "gaili" juos sterilizuoti, priveistus nereikalingus mažylius atiduoda bet kam, svarbu, kad tik paimtų) pasiėmė kažkokia mergina. Pasiėmė, paturėjo ir ....išvažiavo į užsienį, palikusi šį padariuką savo asocialiai šeimai - alkoholikui broliui ir motinai.

Galime tik numanyti, kaip parsinešta ir palikta katytė niekam džiaugsmo nekėlė, tiesiog buvo nereikalinga ir nemylima. Vargšas gyvūnas nuolat kentė stresą ir vaikymus, buvo gąsdinama, mušama ir spardoma. Pagaliau vieną dieną kaip visada girtas emigravusios merginos brolis įpykęs stvėrė katytę ir atidaręs šiukšlių išmetimo vamzdį, išmetė ją kartu su šiukšlėmis.

Kai, kartu su policijos pareigūnais, nuvykom gelbėti katytės, pamatėm graudų vaizdą - mažylė buvo visiškai prisiplojusi prie cementinių plytelių, akyse siaubas ir begalinė baimė. Be abejo tiek streso ir baimės patyrusi namuose, kur jos niekas nemylėjo, katytė niekuo nepasitikėjo. Bijojo ji visko ir gynėsi iš visų jėgų. Šiap ne taip sugavę besiblaškančią katytę, nuvežėme ją į prieglaudą.

Narve ji tiesiog sustingo, pasislėpė po paklotukais. Labai bijojome, kad katytė susirgs, nevalgis.

Praėjo savaitė kai mažylė prieglaudoje, kai jai negresia spardymas ir mušimas. Pavadinome ją Ameli. Tačiau atsigauna Ameli labai sunkiai. Vistiek dar tupi susigūžusi, krūpčioja arba stengiasi gintis, kai tiesi link jos ranką. Neseniai tik leido švelniai kalbinant paglostyti galvytę. Kai glostai matyti, kad jai patinka, bet baimė dar labai labai didelė, nepasitikėjimas likęs, gintis Ameli visada pasiruošusi.

Žinom, kad visi nori murkiančių, meilių, jaukių kačiukų, kurie sėdėtų ant kelių ir murktų, murktų. Ameli ne tokia. Arba teisingiau sakant dar ne tokia. Murkianti ir meili ji gali tapti tik tada, kai jaus, kad jai nieko blogo negresia, kad jos niekas neskriaudžia. Surasti tokį žmogų, kuris priimtų dabartinę Ameli, be galo sunku. Tokį, kuris suprastų, atjaustų, suvoktų, kad Ameli reikia kantrybės, kantrybės ir dar kartą kantrybės, ir begalinės meilės bei šilumos. Iš patirties žinom, kad tokių žmonių yra labai mažai, o tie, kurie tokie yra, dažniausiai turi ne po vieną gyvūną....

Tačiau mes ir Ameli neprarandam vilties, o gal, o gal dar yra toks žmogus, kuris nepabijos priimti į savo namus nuskriausto ir įbauginto padarėlio, manančio, kad žmogus yra pats baisiausias sutvėrimas žemėje.

Jei jūs esate kantrus, supratingas ir atjaučiantis žmogus ir esate pasiryžęs pakeisti Ameli nuomonę apie patį baisiausią sutvėrimą žemėje, skambinkite tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

 

Plačiau »
2014-05-13

Sergantis senukas nualintas kovų už būvį (Pasveiko ir ieško namų)

Jis be galo draugiškas žmogui. Jis mielas ir meilus. Bet jis turėjo kovoti visą gyvenimą, kad išgyventų, kad apsigintų nuo kitų – jaunesnių, aršesnių. Tai nekastruoto katino gyvenimas. Taip jie atrodo, kai žmonėms atrodo, kad jie turi gyventi „visavertį gyvenimą“ ir jiems gaila katinus kastruoti. Ar tai gyvenimas? 

Nuolatinė kova už būvį, prastas maistas, išlikimo klausimas – ar aš jį, ar jaunesnis mane? Ligos, užsikrėtimai kačių AIDS, leukemija, pūliuojančios žaizdos, negijantys randai, infekcijos, mirtis išsekus, nuo begalinių pūliuojančių žaizdų. 

Nuotraukos kalba pačios už save. Jo kūnas – tai ištisiniai randai, jo snukutis – kraujuojantys randai, nuplėštos ausys. Šitokį katinėlį atsivežė sanitarinė tranyba. Bandome jam padėti, gelbėti. Jis nekaltas, tai gamta, tai instinktai ir tai žmonės, kuriems „gaila kastruoti katinus“. 

Kad galėtumėm padėti ir šiam sužalotam, pūliuojančiom žaizdoms katinui bei kitiems nelaimėliams, patekusiems į sanitarinę tarnybą, mums labai reikia lėšų. Jei galite padėti nors ir nedidele suma prisidedant prie nelaimėlių gelbėjimo, galite aukoti į mūsų sąskaitą,  paskirtyje nurodę „senukui vaduviečiui“


VšĮ "Beglobis" kodas 303194182
LT167300010137615996 SWEDBANK 

 

Jei norite daugiau informacijos apie šį katinėlį, galite skambinti tel. 865244093, 865354521 arba rašykite el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2014-05-12

SOS Grindoje 2 kalytės, reikia globos, o vienai dar ir veterinaro pagalbos (Pagalba rasta)

sanitarinėje tarnyboje 2 kalytės, joms tik po 2 mėnesus. Greičiausiai, užaugusios bus bent jau vidutinio ūgio, o gal ir didelės. Joms labai reikia namų ar bent laikinos globos.

Pirmai kalytei reikia ir veterinarų pagalbos, nes jai, problemos su priekinėm kojytėm (gal įgimtas išnirimas). Nuvešime į veterinarinę kliniką, tačiau jei kalytei reikės priežiūros, tai labai reikia kad ją kas paglobotų namuose, labai blogai būtų gražinti ją į narvą.

Grindos kontaktai:
Adresas: L. Giros 131, Vilnius, Lietuva

Telefonas: (8-5) 273 61 88, 8 652 57 707
El. paštas: gyvunai@grinda.lt

Darbo laikas:
I-V 7-19 val.
VI-VII bei švenčių dienomis 9-16 val.

Jei galite laikinai pagloboti kurią nors kalytę ar abi, labai lauksime jūsų skambučio tel.861295611

Plačiau »
2014-05-12

Šunelį Arką gali užmigdyti, jei nerasime namų,

jaunas šunelis Arkas gyvena kaime, o jo šeimininkai žada kraustytis ir 3 metų šuneliui neliko vietos jų naujuose namuose.
Galime pykti, kaltinti, moralizuoti, bet dabar vienintelis, kuo galime padėti Arkui, tai rasti jam namus.
Arkas draugiškas, žaismingas, bet gerai atlieka ir savo pareigas, loja, kai link teritorijos artėja svetimi.
Gal kam reikia Arko ?Jei taip , skambinkite tel.865688920

Plačiau »
2014-05-11

Skubiai reikia pagalbos katytei

Laiškas: "negalėjau pagalvoti, kad kada nors rašysiu prašydama pagalbos rasti globą.

Nutiko tokia situacija. Pas mano močiutę, kuri gyvena dalyje nuosavo namo, turi lopinėlį žemės prieš 2-3 metus atklydo marga katytė. Katytė švarutė, prižiūrėta, matosi, kad buvusi kažkada naminė, bet matyt pabodusi ir išmesta į gatvę, sterilizuota, nebejauna. Pagailo močiutei katytės ir priglaudė ją. Labai meili, švelni, naudojasi kraiko dėžute. Myli viena kitą labai, bet močiutė nebejauna, nebegali tinkamai pasirūpinti katyte, pati sunkiai vaikšto, o ir kaimynai terorizuoja ir grąsina atsikratyti margute, mat ši į jų teritoriją ateina.

Nesinori katytės atiduoti į prieglaudą, bet ir pas močiutę ji negali ilgai užsibūti, nes kaimynai tikrai ja atsikratys. Pati paimti jos negaliu, nes auginu katytę, o margutė nenusiteikusi dalintis meile su kitais, ir puola.

Gal kas nors nori turėti mielą margą draugę ir paimtų ją iš močiutės? Jei atsirastų norinčių, tai mano kontaktai 867642269 arba konstantinaviciute.ruta@gmail.com

Naujus šeimininkus reikėtų surasti kuo skubiau, nes nuo to priklauso ir katytės gyvenimas.

Nebūkit abejingi, pasidalinkit šia žinia."

Plačiau »
2014-05-11

Reikalinga maitinanti katytė! (Nerasta) 1

Prieš porą dienų pabėgo katė ir paliko savo 2 savaičių amžiaus kačiukus. Maitinam spec. pienu, bet labai nenoriai valgo, daug išspjauna, nuolat kniaukia ir ieško mamos. Bijome, kad sutriks ne tik vystymąsis, bet užaugs nervingi ir pikti ir dėl to gali neberasti namų. Mes patys pasilikti jų negalėsime. 

Jei galite padėti, ar žinote, kas galėtų, labai prašau, paskambinkite!

863548503 

 

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  »