“Beglobio” naujienos

2016-08-11

N-18. Rakelei labai skauda. Laukia operacija (Rado namus)

08.11 Šios dienos nuotraukos iš klinikos kur Rakelė laukia operacijos. Kol kas Rakelė labai silpna, kojytė ištinusi ir reikia laukti. Akyse liūdesys ir skausmas.

08.08 Ji eilinė niekieno ir niekam nereikalinga 2 mėn. beglobė katytė. Apie tokias sakoma: "juk ji ne mano", prie jų bijoma prisiliesti. O jų - sulaužytų, sumuštų, sumaitotų, kruvinų ir su nepakeliamu skausmu suledėjusiose akyse atsispindi vienintelis sustingęs klausimas - "ar man padėsi?"
Jie niekieno, o gal mūsų visų? Mūsų, kurie supranta, kad tik mes t. y. žmonės esame kalti dėl jų sulaužytų gyvenimų, nes kažkada vienas iš mūsų galbūt nenorėjo sterilizuoti savo katės, kitas galbūt išmetė į gatvę nėščią mamytę, o gal jau ir gimusius kačiukus. Ir štai tie, kurie niekieno - jie gatvėse, jie stengiasi išgyventi, jie stengiasi rasti maisto, stengiasi sušilti.
Rakelei nepasisekė. Rakelės kojytę sutraiškė mašinos variklis. Sutraiškė, nudyrė odą iki raumenų, iki gyvos mėsos, sutrynė kojytės pirštelius, sausgysles. Nežinia ar su visiškai nudirta oda kojytė liko jautri ar nenutraukti nervai, nes pati pėdutė linksta į kitą pusę, matosi net kaulai. Mažylė jau veterinarijos klinikoje. Valant nudirtą kojos odą, atviras žaizdas iki pat kaulų, Rakelė net neverkė, tik nuo skausmo tirtėjo jos galinės kojytės.
Taip, mūsų brangieji, vėl prašome jūsų pagalbos šiai 2 mėnesių amžiaus mažylei. Nežinome kaip bus su jos kojyte. Labiausiai norėtumėme, kad nebūtų nutraukti nervai, kad nereikėtų amputuoti kojytės. Todėl vėl labai prašome jūsų linkėjimų Rakelei, kad pasveiktų, kad bėgiotų visom keturiomis kojytėmis. Jūsų nuoširdūs linkėjimai daro stebuklus.
Reikės ilgo gydymo, todėl jūsų parama Rakelei gyvybiškai svarbi. Jeigu galite padėti šiai mažylei pasveikti ir paremti jos gydymą, gydymui reikalingas lėšas galite pervesti į mūsų sąskaitą paskirtyje nurodydami: Rakelės kojytei.
VšĮ Beglobis kodas 303194182
LT167300010137615996 Swedbank

Gyvenantys užsienyje, paaukoti galite ir per PayPal
http://beglobis.com/PayPal-706.html

Taip pat galite patys nuvykti į veterinarijos kliniką Filaretų g.35 Vilnius, aplankyti ir palikti savo auką ten arba nupirkti specialaus maistelio. Dėl Rakelės sveikatos galite teirautis tel. 865244093

Plačiau »
2016-08-09

Dėkojame Omnitel darbuotojams

Vakar Beglobio gyvybės vagonėlių gyvuliukus aplankė bendrovės Omnitel darbuotojai. Jie padovanojo Beglobiukams sauso maisto ir skanių konservų, taip pat pavedžiojo šuniukus, paglostė katinėlius. Pažadėjo atvykti dar - labai lauksime. Atminčiai nusifotografavo su mūsų globotinėmis: Kuba, Aidute, Ufa ir Kuosa :).

Plačiau »
2016-08-08

Agyra – juodoji katė (Rado namus)

Jeigu matėte animacinį filmuką apie Mauglį - džiunglių berniuką, turbūt tikrai atsimenate vieną šio filmuko heroję - Bagyrą. Bagyra mus žavėjo grakštumu, plastiškais judesiais, lengvumu, ramybe ir katėms būdingu mieguistumu primerktomis akimis, tačiau kartu stebino žaibiška reakcija ir greitumu. Kaip tik Beglobio prieglaudoje apsigyveno tikra šio filmuko herojė - grakšti, juoda kaip naktis katė, labai primenanti laukinę katę Bagyrą. Kadangi visos juodos katės tradiciškai vadinamos bagyromis, tai mūsų naująją globotinę pavadinome Agyra.
Agyrą perėmėme iš Vilniaus miesto benamių gyvūnų sanitarinės tarnybos, į kurią ją atidavė kažkoks žmogus. Kodėl Agyra pateko į išduotų gyvūnų skaičių neatsakysime, tik aišku, kad tai dar vienas neatsakingo žmogaus poelgis.
Agyra iš tikrųjų stebina savo grakštumu ir gražumu. Ji tikrai nepaprasto grožio katė - juoda, blizganti kaip anglis, neturinti nei vieno balto plaukučio, gelsvai žaliomis didžiulėmis akimis, juodais, kaip laukinių kačių žemyn nusvirusiais ūsais, grakšti ir plastiška. Agyros ir charakteris įdomus. Tai katė, kuri ateis tada, kai norės pati, ji nemėgsta būti kilnojama. Greičiausiai Agyra buvo skriaudžiama, nes ji vis dar nepasitiki staigesniais žmogaus judesiais.
Jeigu jums patiko Agyra ir turite sąlygas bei norą priimti šią nuostabią grakščią katę į savo namus, skambinkite tel. 865244093, 865225229 arba rašykite el.paštu info@beglobis.com

 

Plačiau »
2016-08-06

Ačiū Dagnei

Labai ačiū Dagnei už pilna dėžę kruopščiai atrinktų ir švarių rankšluostėlių, paklodžių, užtiesalų padovanotų mūsų globotiniams. Beglobiukai mielai tai sunaudos :).

Plačiau »
2016-08-05

Sidabriniai Vytautukai prašo pagalbos (Rado namus)

Vytauto gatvėje išleidžiant katinukus, kuriuos norėjo vietinė gyventoja eutanazuoti ir tai padaryti dar mus ragino Vilniaus savivaldybės viešosios tarnybos darbuotojas, pastebėjome kelis mažylius. Vieno akytė buvo visiškai sulipusi. Alkani mažyliai susiviliojo maistu. Pavyko sugauti 2 nuostabius mažylius-sidabrinius rainiukus kačiuką ir katytę. Abu katiniukai buvo nuvežti į veterinarinę kliniką. Jiems paskirtas gydymas. Vėliau kačiukus reikės ir paskiepyti.
Čia norėtume kreiptis pagalbos į jus – padėkite jiems pasveikti. Jeigu galite nors po nedaug paaukoti šių Vytautukų gydymui, lėšas galite pervesti į mūsų sąskaitą, paskirtyje nurodydami: Vytautukams. Ačiū, kad padedate mums jais pasirūpinti.

VšĮ Beglobis, kodas 303194182, LT167300010137615996 Swedbank

Gyvenantys užsienyje, paaukoti galite ir per PayPal http://beglobis.com/PayPal-706.html

Plačiau »
2016-08-03

Gyvas marmuro gabalėlis - Vėžliukė (Rado namus)

Šią mažulytę kruopą kažkokie sadistai išmetė iš važiuojančios mašinos. Žmonės, kurie tai matė nuo patirto šoko neįsidėmėjo mašinos numerių. Išsigandusi verkianti mažylė pateko į Beglobio globą. Ar matote paveikslėlyje katytę? Marmuriukė Vėžliukė tikra maskuotės meistrė.
Vėžliukei yra apie 1 mėnuo neilgo amželio. Ši nuostabi katiniukė, tik per stebuklą likusi gyva, labai laukia namučių, kuriuose būtų mylima ir suprastų, kad žemėje gyvena ir mylintys žmonės, kad yra rankos, kurios glosto, o ne pražudo.
Tu negali pakeisti viso pasaulio, bet Vėžliukės pasaulį pakeisti gali!
Norintiems priglausti mažylę ir padaryti jos pasaulį saugų ir šviesų, prašome skambinti tel. 865244093, 865225229 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-08-01

Arabeska – mozaikinė šunytė (Rado namus)

Arabeską į prieglaudą atnešė kelios moterys. Jos teigė, jog kalytę rado tiesiog gatvėje. Iš pradžių Arabeska buvo išsigandusi ir pasimetusi, dabar po trupučiuką drąsėja, žaidžia su kitais šuniukais. Arabeska panaši į miniatiūrinę stirnytę, laibomis kojytėmis ir smulkiu kūneliu, kurį be galo gražiai nuspalvino mama gamta. Šunytė tvarkinga, prieraiši ir miela, apie 9 mėnesių amžiaus, paskiepyta.
Jeigu norite turėti namuose miniatiūrinę draugę, dėl Arabeskos galite skambinti tel. 868474049, 865225229 arba rašyti el.paštu info@beglobis.com
Arabeska globojama Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje.

Plačiau »
2016-07-30

Kiemo katinėliai rado veislinį balandį. Norėtume grąžinti šeimininkui

Liepos 29 d. 23 val. Tyzenhauzų g. kiemo katinėliai rado baltą veislinį balandį. Žieduotas, žiedo Nr. LT 2015 328. Žiedas ant kairės kojytės. Balandis negalėjo paskristi, panašu, kad jaučiasi prastai, todėl katinėliai ruošėsi vėlyvai vakarienei. Katinėliams teko tenkintis įprasta vakariene, o balandis priglaustas namuose. Norėtumėme gražinti šeimininkui. Tel.: 865225229, info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-26

Lietuviški augintinių atsikratymo ypatumai

Pamenate dalinomės pagalbos prašymu: https://www.facebook.com/10150093421250006/photos/pcb.10157149275865006/10157149275385006/?type=3&theater? O gal norite sužinoti kaip gi baigėsi šunelio istorija? Ar šeimininkas juo pasirūpino? Ar surado jam namus? Ne, ne istorija nesibaigė. Tiksliau ji tik prasidėjo.
Taigi, padedame šuneliui surasti namus, dalinamės jo šeimininko pagalbos prašymu. O vieną rytą savanorė atvykusi į prieglaudą randa grandine apnarpliotą tvorą ir, kaip jūs manote kas gi laukia taip pririštas kol jį kas nors išvaduos? Teisingai - šunelis iš Skardžio gatvės. Tas pats šunelis, kurio šeimininkas nori jam surasti namus. Nepraėjus nei keletui dienų po paskelbto dovanojimo prašymo, genialusis šeimininkas suranda savo šuneliui namus - tai grandinė prie prieglaudos tvoros. Žinoma, išgirsime komentarų, kad gerai jog nepakorė, gerai jog ne miške pririšo, gerai, jog... tačiau bet kokie augintinių atsikratymai yra žmogaus neatsakomybės, abejingumo ir žiaurumo gyvūnų atžvilgiu padariniai. Taip, pririšo prie prieglaudos, tačiau baisiausia tai, kad šunelis paliktas naktį, kad į teritoriją atbėga kiti šunys. Šį vargšą jie paprasčiausiai galėjo sudraskyti. Bet šunelio šeimininkui tai nerūpi. Jis juk išsprendė problemą.
Taigi dabar šunelis, kurį pavadinome Luksoru, glaudžiasi Beglobio prieglaudoje. Šiam draugiškam, labai mielam, apie 9 mėnesių amžiaus šuneliui ieškome atsakingų, mylinčių savo augintinius žmonių. Luksoras labai protingas, geras, ištikimas šuo. Jis taptų nuostabiausiu šeimos nariu ir draugu. Žinome, kad žmonių, kurie niekada neišduoda savo augintinių yra daugybė, nes daug šunelių iš mūsų prieglaudos augina nuostabūs žmonės, kurie nuolat siunčia mums buvusių globotinių nuotraukas, dalinasi savo įspūdžiais ir džiaugsmais.
Ieškome ir Luksorui tokių šeimininkų. Šis nuostabus šuo to nusipelnė.
Šiuo metu Luksoras globojamas Beglobio prieglaudoje, esančioje Skydo g. 44a, Vilniuje jeigu norite suteikti Luksorui namus, galite skambinti tel. 868474049, 865244093 arba rašyti el. paštu info@beglobis.com

Plačiau »
2016-07-25

Padėkite. Išgelbėkite Grantą

Grantas po 10 dienų bus nužudytas. Toks nuosprendis jam jau paskelbtas. Grantui apie 6 metus. Jį pirko šeimos tėvas, kuris šuneliu nebesirūpina, nes išvyko. Kažkas negero atsitiko toje šeimoje. Grantas neleido paimti kažkokių daiktų, puolė, perkando ranką. Dabar visi jo bijo. Nori kuo greičiau jį atiduoti. Jeigu neatsiras naujų šeimininkų Grantas bus nužudytas. Toje šeimoje jam vietos nebėra.
Iš pasakojimų susidarė įspūdis, kad šuo nėra agresyvus, tiesiog žmonės ėmė jo bijoti, kažką jie galbūt padarė ne taip, galbūt šuo gynė savo daiktą. Tačiau pagalbos šiam šuniui reikia gyvybiškai. Kas galite padėti, kas galite įvertinti situaciją. Grantas yra Vilniuje, Viršuliškių mikrorajone. Jis gyvena bute.
Jeigu galite padėti šiam šuniui, labai prašome skambinkite tel. 865244093

Plačiau »
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  31  32  33  34  35  36  37  38  39  40  41  42  43  44  45  46  47  48  49  50  51  52  53  54  55  56  57  58  59  60  61  62  63  64  65  66  67  68  69  70  71  72  73  74  75  76  77  78  79  80  81  82  83  84  85  86  87  88  89  90  91  92  93  94  95  96  97  98  99  100  101  102  103  104  105  106  107  108  109  110  111  112  113  114  115  116  117  118  119  120  121  122  123  124  125  126  127  128  129  130  131  132  133  134  135  136  137  138  139  140  141  142  143  144  145  146  147  148  149  150  151  152  153  154  155  156  157  158  159  160  161  162  163  164  165  166  167  168  169  170  171  172  173  174  175  176  177  178  179  »